2022-2023 Sezonu Kadro Yapılanması ve Transferler

Stevens-McCowan ikilisi ile şampiyon olacağımıza inanan var mı gerçekten merak ediyorum.
Çukurova’da Jones,Gray,January,Bonner,Fagbenle varken;Fenerbahçe’de Emma Meesseman,Breanna Stewart,Satou Sabally,Kayla McBride ve Alina Iagupova varken şampiyonluk imkansız diye düşünüyorum.
Kardeşim aynı şeyi 100 defa yazmaktan sıkılmadın mı?

Arkadaşlar en az yaşınız kadar Galatasaray maçına gitmişliğim vardır. Benim Galatasaray'a olan bağımı sorgulayacak kadar Galatasaraylı olmayanlar lütfen bana cevap vermesin.
Ayrıca ben Çukurova ve Fenerbahçe diyorum. Yani 2 takımın da kadrosu yeni eklenecek WNBA oyuncuları ile birlikte seviye atlayacak. 3 yabancı kuralı var diye kendimizi kandırmayalım. Bizde yerli olarak şu an sadece Pelin ve McCowan iyi. Diğer yerlilerimiz iyi değil malesef. Bu gerçeği söyleyince fbli mi oluyorum?😂👍

Son düzenleme:
Arkadaşlar en az yaşınız kadar Galatasaray maçına gitmişliğim vardır. Benim Galatasaray'a olan bağımı sorgulayacak kadar Galatasaraylı olmayanlar lütfen bana cevap vermesin.
Ayrıca ben Çukurova ve Fenerbahçe diyorum. Yani 2 takımın da kadrosu yeni eklenecek WNBA oyuncuları ile birlikte seviye atlayacak. 3 yabancı kuralı var diye kendimizi kandırmayalım. Bizde yerli olarak şu an sadece Pelin ve McCowan iyi. Diğer yerlilerimiz iyi değil malesef. Bu gerçeği söyleyince fbli mi oluyorum?😂👍

Aynı yorumu her sayfaya yaziyor olmanin anlami nedir?! Bu konu başlığında görmedilerse digerinde görsünler, olmadi digerinde görürler diye düşünerek yazdiniz muhtemelen! Burada kim daha çok Galatasarayli diye kimsenin bir sorgusu yok. Garip olan ayni yorumu farklı basliklar altinda aynı metinle görmek! Amacınızı anlamaya çalışıyoruz!

Dostum benim tek derdim Galatasaray‘ın her branşta başarılı olması. Bunun için de kadın futbol,erkek-kadın basketbol ve erkek-kadın voleybol takımlarına kaliteli oyuncu transferi yapılması gerekiyor. Şu an için en kötü kadrolar erkek basketbol ve kadın voleybolda kuruldu. Bence acilen bu branşlara kaliteli transfer yapılmalı diye düşünüyorum. Erkek voleybol ve kadın basketbolda geçen seneye göre gayet iyi kadrolar kurduk ama rakiplerimiz de aşırı güçlendi ve bu kadrolar şampiyon olmak için yeter mi hiç emin değilim.

McCowan konusunda da sıkıntılar var. Yerli olması konusunda henüz kabul edilmiş bir durum yok. Ayrıca Çukurova’da Jones,Gray,Bonner gibi WNBA‘in en iyi oyuncuları var,fbde ise Emma Meesseman ve Breanna Stewart gibi WNBA MVP adayları var. En az bu kalitede oyuncular almamız gerekiyor. Tek başına Plum bile yetmez. Bu kadar açık ve net. Şampiyonluk için Plum+Vandersloot ikilisi gelmeli.

McCowan konusunda da sıkıntılar var. Yerli olması konusunda henüz kabul edilmiş bir durum yok. Ayrıca Çukurova’da Jones,Gray,Bonner gibi WNBA‘in en iyi oyuncuları var,fbde ise Emma Meesseman ve Breanna Stewart gibi WNBA MVP adayları var. En az bu kalitede oyuncular almamız gerekiyor. Tek başına Plum bile yetmez. Bu kadar açık ve net. Şampiyonluk için Plum+Vandersloot ikilisi gelmeli.
Fenerin 4 silahşörüne ve Çukurova'nın MVP J.Jones's zerre lafım yokta sırf wnba oynadı diye underrated C.Gray, D.Bonner ve B.Januaryden mi korkacağız bunların kadrosunun bizim kadronun asla çok üstünde olduklarını düşünmüyorum. İyi bir kimya oluşursa Azura, Mccowan ve onun 1,5 aya Türk olmasıyla alacağımız bir plum ayarı SG ile bunlardan çok iyi düzeyde olabiliriz ve Fenerle finali oynarız yine son 3 yıldır 2 sefer fenere nasıl yatarak şampiyonluğu verdikleri ortada..

Dostum WNBA izlemediğin belli oluyor.Azura Stevens Chicago Sky'da Emma Meesseman'ın rotasyon oyuncusuydu. Ve 1-2 dış atış haricinde oyunda yoktu. Ek olarak beğenmediğin Chelsea Gray WNBA'de MVP seçildi. Bonner Connecticut Sun takımının-ki bu takım WNBA'de final oynadı- en önemli oyuncusuydu. Emma Meesseman ve Breanna Stewart'ı zaten söylemeye gerek yok. Pozisyonlarının en iyi oyuncuları arasında. Sen gelip de McCowan-Stevens ile finale çıkarız dersen bunun gerçekleşme ihtimalini ben imkansıza yakın görürüm. Ayrıca bütçe konusunda da bilgin yok galiba. Bütçe bahsettiğin kaliteli guard transferine yetecek mi bakalım?
Yine söylüyorum Chelsea Gray,DeWanna Bonner,Jonquel Jones'lu Çukurova ve Emma Meesseman,Breanna Stewart,Alina,Kayla'lı fb varken şampiyonluk imkansız diye düşünüyorum.

Dostum WNBA izlemediğin belli oluyor.Azura Stevens Chicago Sky'da Emma Meesseman'ın rotasyon oyuncusuydu. Ve 1-2 dış atış haricinde oyunda yoktu. Ek olarak beğenmediğin Chelsea Gray WNBA'de MVP seçildi. Bonner Connecticut Sun takımının-ki bu takım WNBA'de final oynadı- en önemli oyuncusuydu. Emma Meesseman ve Breanna Stewart'ı zaten söylemeye gerek yok. Pozisyonlarının en iyi oyuncuları arasında. Sen gelip de McCowan-Stevens ile finale çıkarız dersen bunun gerçekleşme ihtimalini ben imkansıza yakın görürüm. Ayrıca bütçe konusunda da bilgin yok galiba. Bütçe bahsettiğin kaliteli guard transferine yetecek mi bakalım?
Yine söylüyorum Chelsea Gray,DeWanna Bonner,Jonquel Jones'lu Çukurova ve Emma Meesseman,Breanna Stewart,Alina,Kayla'lı fb varken şampiyonluk imkansız diye düşünüyorum.

Hocam çevrende nasıl bir zeka ortalaması var bilmiyorum ama burdaki insanlar 3 kelimeyi 300 kere tekrar etmeden de anlayabiliyorlar. Tamam olamicaz şampiyon çok doğru analiz yapmışsın seni TNT'ye falan çıkaralım tamam olamayacağız şampiyon hatta olma yoluna girersek sırf senin hatrına takımla konuşup şampiyon olmamalarını rica edeceğim.

Arkadaşlaaarrr; okuduğunuzu anlamamis olabilirsiniz, lütfen tekrar dikkat buyurun.

Değerli arkadaşımız Chelsea Gray,DeWanna Bonner,Jonquel Jones'lu Çukurova ve Emma Meesseman,Breanna Stewart,Alina,Kayla'lı fb varken şampiyonluk imkansız diye düşünüyor arkadaş. Ne güzel düşünüyor.

Arkadaşlaaarrr; okuduğunuzu anlamamis olabilirsiniz, lütfen tekrar dikkat buyurun.

Değerli arkadaşımız Chelsea Gray,DeWanna Bonner,Jonquel Jones'lu Çukurova ve Emma Meesseman,Breanna Stewart,Alina,Kayla'lı fb varken şampiyonluk imkansız diye düşünüyor. Ne güzel düşünüyor.

Ümit ediyorum ki; ben de bu arkadaşın engin düşünce dunyasinda oluşturduğu fikirlerinin burada daha iyi duyulmasina katkida bulunabilmisimdir.

Chelsea Gray,DeWanna Bonner,Jonquel Jones'lu Çukurova ve Emma Meesseman,Breanna Stewart,Alina,Kayla'lı fb varken şampiyonluk imkansız mı tam anlayamadım

Arkadaşlar bu yeni değil yıllardır amatör branşlarda gerideyiz çünkü bu şubelerin başına vakıf olan değilde günü kurtarmak derdinde olan kişiler getirildi.şubelerle ciddi ilgilenen yok.hocalar vasat oyuncularda öyle olunca mener1907 malı götürdü. Gelelim bu seneye yerli rotasyonu rakiplere göre yetersiz.yabancı transferi rakiplere kıyasla iyi değil.ancak playoflara kalır o günkü form ve performansa bağlı blr netice ile yine 2023---2024 yılı için eurocup vizesi alınırki bu züğürt tesellisinden öteye gidemez.inşallah devşirmenin yanında azura Stevens kelsey Mitchell kelsey plum ayarında yabancılar olur ama çok geç olmadan tabi yürekten bir mücadele vereceğine şüphemiz olmayan kızlarımız beklenenin akslnw blr sonuçta alabilir.ALLAH onlarında biz 30 milyon taraflarında yar ve yardımcısı olsun.💛♥️