2023-2024 Galatasaray Erkek Futbol Takımı

Takımda bir laubalilik olduğu çok açık. Oyun olarak da kötüyüz. Her maç şanssızlığı bahane edemezsin.
Rakibinin kadrosu 1. ligde bile kümede kalmakta zorlanır,
ezip geçmen lazım.
3 sene önce tek golle şampiyonluğu kaçırdığımızı oyunculara hatırlatmalıyız. Münih, City affetmiyor 6 7 8 atıyor. Bizde böyle ciddiyetsiz davranalım. Şaka gibi takımız.

şöyle bir maçta denemeyeceksen bu tarz fanteziyi daha ne zaman deneyeceksin? ciddiyetsizlik ne alaka? eğlenmek istemişler, gol olsa çok mutlu olurduk kaçtı önce kizdik sonra güldük eğlendik. 2 dakika sonrasında gol geldi zaten. şu disiplinsizlik, ciddiyetsizlik vs. yazanlar harbiden gereksiz kasıyorsunuz kendinizi.

Takımın bu kadar laubali olması normal , baksana bir kısım taraftar bile onlar kadar laubali.
Maç 0-0 ken bu yapılmayacak bir iş . Ha bunu yaptın böyle gol attın ne oluyor , maç bitiyor mu o an , 3 gol mü sayıyorlar. Okan hoca biraz dik olsa , 2. yarıya kerem ve icardi ile başlamazdı.
Rakip hocası gitmiş , İstanbulspor , en az 5-0 alman gereken maç. Saçma sapan bir oyun , çok pas hatası , kalitesiz son vuruşlar. Adamlar 2. yarı 2 sefer defansın arkasına çok rahat sarktılar.
Tete , saccha ve biraz da Torreria ( o da basit 3-4 top kaybı yaptı ) dışında vasat bile oynayan yok.
İcardi cidden evlere şenlik , yahu at şu fazla kilolarını , fit ol , kafaya bile ıkına kıkına çıkıyorsun.
Okan hocanın oyuncu değişiklikleri de bir alem .
Cidden sıkıldım böyle abuk sabuk futboldan , hiç keyif vermeyen oyundan.

40'a merdiven dayayan Tadic-Dzeko yırtınıyor diğer tarafta. Fenerbahçe son haftaya 4 puan farkla önde girse yine şampiyon olamaz cümlesi müstehzi bir gülümseme yaratsa da antipati yaratılacak sezon değil. Bunu kullanarak defaten şampiyonluk kazanmış biz biliyoruz en iyi.

Direkt ciddiyetsizlik. Penaltıyı adam gibi kullanacaksın.
Hocayı da çok fazla takmıyorlar belli ki. Fatih Terim'in olduğu takımda yapsalardı devre arası dayak yeme ihtimalleri vardı maçın ciddiyetine göre
Fatih Terim'in olduğu takımda emre akbaba babel'den penaltıyı aldı Denizlispor maçında, kaçırdı ve biz o kaçan penaltıyla şampiyonluğu kaybettik. fatih terim üzerinden örnek verip hocayı çok takmıyorlar demek yersiz. Okan buruk 1 takılmıyorsa fatih terim 5 takılmıyor. örnekler çoğaltılır bu arada. garry-akhisar dep, diagne sinan penaltı kavgası-rize dep, mostafa mohammed-bjk dep. bunlar bir çırpıda aklıma gelenler.

On numara hareket ciddiyetsizlikle alakası yok.
Maç 3-0,4-0 olur yaparsın ama kötü bir zeminde 0 0 iken yapamazsın. Bu ciddiyetsizliktir, laubaliliktir. Okan hocayı takmıyorlar demem. Okan hoca bu özgüveni ve özgürlüğü veriyor onlara. Maç sonunda da arkalarındayım dedi zaten. Ama 0 0 iken maç yapılmaz. Çünkü puan kaybetsek üzücü olurdu.

Fatih Terim'in olduğu takımda emre akbaba babel'den penaltıyı aldı Denizlispor maçında, kaçırdı ve biz o kaçan penaltıyla şampiyonluğu kaybettik. fatih terim üzerinden örnek verip hocayı çok takmıyorlar demek yersiz. Okan buruk 1 takılmıyorsa fatih terim 5 takılmıyor. örnekler çoğaltılır bu arada. garry-akhisar dep, diagne sinan penaltı kavgası-rize dep, mostafa mohammed-bjk dep. bunlar bir çırpıda aklıma gelenler.
Ben de hatırlıyorum o dönemleri. O olaylardan sonra içeride ne olduğundan fikrimiz yok. Dünyanın hiçbir yerinde hatta uzayda bile FT ile Okan Buruk arasındaki takılmama durumu senin dediğin gibi olamaz:) Okan hoca'ya sorsan bile güler yani. FT yaşlanmış bile olsa FT FT'dir.. Okan hocayı övecem diye çok da abartmamak lazım. Bu arada FT'yi en çok eleştirenlerden biriyimdir bu forumda ama gerçekçi olmak lazım

Ben de hatırlıyorum o dönemleri. O olaylardan sonra içeride ne olduğundan fikrimiz yok. Dünyanın hiçbir yerinde hatta uzayda bile FT ile Okan Buruk arasındaki takılmama durumu senin dediğin gibi olamaz:) Okan hoca'ya sorsan bile güler yani. FT yaşlanmış bile olsa FT FT'dir.. Okan hocayı övecem diye çok da abartmamak lazım. Bu arada FT'yi en çok eleştirenlerden biriyimdir bu forumda ama gerçekçi olmak lazım
abi içeride bir şeyler olsa bu durumlar tekrarlanmazdı. bunun üzerinden hocayı gömmek de değil niyetim, fatih terim bütün kariyeri boyunca oyuncu kaybetmektense maç kaybetmeyi tercih eden bir hoca olmuş. ama yani dediğim gibi içeride bir şey olsa bu durum defalarca kez tekrarlanmaz. ben bunun üzerinden Okan'ı takmıyorlar demeyi yanlış buluyorum.

Allah var gam yok Hoca Takımı yönetmiyor idare ediyor dedim.Benim bu lafımı aleni aleni doğru olduğu ortada..
15 maçı geçtik Hala oyuncular hazır değil.Takım ne oynuyor belli değil.

Geçen sene En çok istediği adam Midstjo idi bu sene Angelinho herşey ortada.

Oliviera oyuna 60da giriyor ayakta duramıyor.
Zaha 2.5 ay oldu öldüde mezardanmı getirdik koşamıyor.

Velhasılı Kelam Takımı Yönetmez isen idare edersen herşeyi kabullenirsin.

Geçen sene Tek kulvar durmadan ara verdik dinlene dinlene şampiyon olduk .İsteyen kabul eder isteyen etmez.

Rakiplerinin kadrosu senin %50 kalitende idi bu sene öyle değil.

Allah var gam yok Hoca Takımı yönetmiyor idare ediyor dedim.Benim bu lafımı aleni aleni doğru olduğu ortada..
15 maçı geçtik Hala oyuncular hazır değil.Takım ne oynuyor belli değil.

Geçen sene En çok istediği adam Midstjo idi bu sene Angelinho herşey ortada.

Oliviera oyuna 60da giriyor ayakta duramıyor.
Zaha 2.5 ay oldu öldüde mezardanmı getirdik koşamıyor.

Velhasılı Kelam Takımı Yönetmez isen idare edersen herşeyi kabullenirsin.

Geçen sene Tek kulvar durmadan ara verdik dinlene dinlene şampiyon olduk .İsteyen kabul eder isteyen etmez.

Rakiplerinin kadrosu senin %50 kalitende idi bu sene öyle değil.
öyle mi olmuş, hmm. sene sonu yanıldım cart curt yazanda bendim herhalde hahah. dün dediğinle bugün dediğin tutmuyor ama sen ben demiştimcilik oynamaya devam et volkancım.

abi içeride bir şeyler olsa bu durumlar tekrarlanmazdı. bunun üzerinden hocayı gömmek de değil niyetim, fatih terim bütün kariyeri boyunca oyuncu kaybetmektense maç kaybetmeyi tercih eden bir hoca olmuş. ama yani dediğim gibi içeride bir şey olsa bu durum defalarca kez tekrarlanmaz. ben bunun üzerinden Okan'ı takmıyorlar demeyi yanlış buluyorum.
Bu oyuncular başarılı olduğu sürece Okan hocaya saygı duyuyor gibi görünürler belki severler ama çok fazla takmazlar bence. Takımda çok büyük egolar var ve Okan buruk bir Roberto Mancini değil. FT de değil. Ben bunu söylüyorum sadece. Kaldı ki Galatasaray özelinde FT’nin karizması hepsinden fazladır.

işler iyi gittiği sürece Okan hocaya bir şey olmaz ama kötü giderse bu durumu toparlayamaz. Ayrıca geçen sezon bu kadar puan almış takımın hocasına başarısız demiyorum ama bu oyuncu kadrosu İsmail kartal’ın elinde olsaydı da o puanı alırdı bence çok abartmamak lazım

öyle mi olmuş, hmm. sene sonu yanıldım cart curt yazanda bendim herhalde hahah. dün dediğinle bugün dediğin tutmuyor ama sen ben demiştimcilik oynamaya devam et volkancım.
Can Durumu çok güzel yazmış.
Geçen sene ne dediğimi çok iyi hatırlıyorum.
Bu sezon Rasicha hariç Takım korundu üstüne takviyeler yapıldı.
Şuan ne oynadığımızı anlatabilirmisin yok,Futbolcuların neden hazır olmadığını açıklayabilirmisin yok.
Bakambu'yu,Halil'i bu maçlarda değilse hangi maçta oynatıp hazır hale getiriceksin?

Elinde 3adam vardı(İcardi,Toreria,Gomis) seni geçen sene şampiyon yaptı.Tek kulvarda yarıştın bu adamlarda Sakatlanmadı allahın sevgili kullarıymışız.

Ekrem Memnun için söylediklerimde ortada gider dedim gitti,Pistolis için dediklerimde ortada gider dedim gitti.

Okan Burukla Ankaragücü Maçının 2 gün öncesine kadar imza atılmamıştı.
Bu senede hala sözleşme yapılmadı ,lafta canımız evladımız diyerek yönetim top çeviriyor,Okan Burukda kalmak için gık demeyip top çeviriyor .Alperfarkında değilsin bunun bana laf sokmaya devam edebilirsin. Hiç problem yok😊

Kerem-İcardi değişik bir deneme yaptılar, olsaydı yaratıcı olmadığı için de laubali oldular...
Zamanında Pires-Henry kaçırmıştı skordan bağımsız olabilir böyle hareketler bence dün ki saha ve maça heyecan kattı.

Takım da öz güvenin tavan olması harika, penaltı gol olmadı diye sosyal medyalarda eleştirmek için bahane üretip duranları da dikkate almayınIZ, yarın öbür gün Ş.L veya derbi maçlarında aynı şeyi tekrar yapacaklardır. Bu sefer gol olduğunda şuan burun kıvıranlar o gün allayıp, pullayıp, yüceltecekler ilk o kişiler olacaktır... DEVAM

Bu oyuncular başarılı olduğu sürece Okan hocaya saygı duyuyor gibi görünürler belki severler ama çok fazla takmazlar bence. Takımda çok büyük egolar var ve Okan buruk bir Roberto Mancini değil. FT de değil. Ben bunu söylüyorum sadece. Kaldı ki Galatasaray özelinde FT’nin karizması hepsinden fazladır.

işler iyi gittiği sürece Okan hocaya bir şey olmaz ama kötü giderse bu durumu toparlayamaz. Ayrıca geçen sezon bu kadar puan almış takımın hocasına başarısız demiyorum ama bu oyuncu kadrosu İsmail kartal’ın elinde olsaydı da o puanı alırdı bence çok abartmamak lazım
Bu kadro başkasının elinde olsaydı bu kadar basarili olamazdı abi kim diyor onu. takım zaten genel anlamda psikolojik olarak bitmiş sezonu 13. sırada bitirmis. takımın en kritik oyuncusunu satıyorsun yerine Abdülkerim alıyorsun, yerini doldurup doldurmayacagi kesin değil. İcardi gibi bir futbolcuya Okan buruk'tan başka kim top oynatirdi söyler misin, seferovic dışında patlayan verimli olmayan bir tane transfer yok. Emre tasdemir'den bile şampiyonluk verimi alabilir miydi ismail kartal denen eleman? yada Kadıköy'de icardi varken barış Alper atacak, torreira yerine Berkan kutlu oynatıp fenerin orta sahasına tasma takacak başka yerli teknik direktör var mı Okan buruk'tan başka? bu futbolcuları yönetme idare etme olayı size neden bu kadar basitmiş gibi geliyor anlamadım. anticilik yapacaksanız direkt nefret edin adamdan, kadro başkasına verilse o da yapardı demeyin bence komik oluyor. daha da örnekler artar yani. geçen yıl 14/14 yapabilir miydi İsmail Kartal? geçen yıl doğranırken yönetim yine ezdiriyordu takımını, Okan buruk'tan başka da kimse şampiyon yapamazdı. şuanda da, 6 haftada 16 puan aldık ama o 16 puanı bi biz bi allah bilir, her hafta hakeme sovmekten cehennemlik olduğumuz yerde siz hala basit bir penaltı fantezisi için takımda disiplin yok hocayı kimse takmıyor diyorsunuz. çok garip cidden. ha bu dediğinizde haklı olsaydınız geçen sezon arka arkaya gelen 3-3'lü Karagümrük ve Beşiktaş deplasmanından sonra bizim dağılıp şampiyonluğu fenere vermemiz lazımdı. e başımıza geldi ama Okan buruk gayet de net bir şekilde toparladı. demek ki böyle bir tehdit yada sorun yokmuş.

Can Durumu çok güzel yazmış.
Geçen sene ne dediğimi çok iyi hatırlıyorum.
Bu sezon Rasicha hariç Takım korundu üstüne takviyeler yapıldı.
Şuan ne oynadığımızı anlatabilirmisin yok,Futbolcuların neden hazır olmadığını açıklayabilirmisin yok.
Bakambu'yu,Halil'i bu maçlarda değilse hangi maçta oynatıp hazır hale getiriceksin?

Elinde 3adam vardı(İcardi,Toreria,Gomis) seni geçen sene şampiyon yaptı.Tek kulvarda yarıştın bu adamlarda Sakatlanmadı allahın sevgili kullarıymışız.

Ekrem Memnun için söylediklerimde ortada gider dedim gitti,Pistolis için dediklerimde ortada gider dedim gitti.

Okan Burukla Ankaragücü Maçının 2 gün öncesine kadar imza atılmamıştı.
Bu senede hala sözleşme yapılmadı ,lafta canımız evladımız diyerek yönetim top çeviriyor,Okan Burukda kalmak için gık demeyip top çeviriyor .Alperfarkında değilsin bunun bana laf sokmaya devam edebilirsin. Hiç problem yok😊
son paragrafta bak güm. şu şekil komplocu olacaksın.