2024-2025 Galatasaray Erkek Futbol Takımı

Erden Timuru cok savundum cünkü o gittiginde bu zamanlarin gelecegini biliyordum.

Simdi bizim yöneticiler oyunculari ikna edemiyor. Erden Timur Sampiyonlar Ligi faktörü olmadan Torreira ve Mertensi ayni ucakta getirdi.
Bu oyuncular para icin gelmiyor bizim taraftarlar bunu anlamadi. Icardi, Zaha, Ziyech bizde kazandiklari paralari bi sekilde baska bi kulüpte yine kazanirdi önemli olan onlara insani ve duygusal olarak dokunabilmekti.

Galatasaray tarihinde bu dokunusu yapabilen iki yönetici vardi. Haldun Üstünel ve Erden Timur.
Ikiside uzun süre görev almadan birakti...

Erden Timuru cok savundum cünkü o gittiginde bu zamanlarin gelecegini biliyordum.

Simdi bizim yöneticiler oyunculari ikna edemiyor. Erden Timur Sampiyonlar Ligi faktörü olmadan Torreira ve Mertensi ayni ucakta getirdi.
Bu oyuncular para icin gelmiyor bizim taraftarlar bunu anlamadi. Icardi, Zaha, Ziyech bizde kazandiklari paralari bi sekilde baska bi kulüpte yine kazanirdi önemli olan onlara insani ve duygusal olarak dokunabilmekti.

Galatasaray tarihinde bu dokunusu yapabilen iki yönetici vardi. Haldun Üstünel ve Erden Timur.

İmza..
Bıraktı değil bıraktırıldı desek daha doğru olur ama..

Acemilik üzerine acemilik yapan bir yönetim. Oğuz Aydın ile ilgilenirken keşke bizde oynasa diye demeç vermelerini mi söylersin, transfer görüşmeleri yapmak için çıktıkları seyahati anında bütün medyaya yaymalarını mı söylersin!

McTominay'ı falan da alamaz bunlar. Kendilerini küçük düşürdükleriyle kalıyorlar.

Acemilik üzerine acemilik yapan bir yönetim. Oğuz Aydın ile ilgilenirken keşke bizde oynasa diye demeç vermelerini mi söylersin, transfer görüşmeleri yapmak için çıktıkları seyahati anında bütün medyaya yaymalarını mı söylersin!

McTominay'ı falan da alamaz bunlar. Kendilerini küçük düşürdükleriyle kalıyorlar.
Ben şu an için herhangi bir acemilik göremiyorum. Transfer dönemi bitince bakacağız duruma.

Ben basinin fazla ciddiye alindigini düşünüyorum; kampta bulunan bir abimde bunu teyit etti zaten, çabuk gaza gelip muhabirlerin alakamız olmayan adamlari bitti bitiyor laflarıyla yargılayıp yeniyoruz.
2 sene sampiyonu takım üzerine aniden habersiz Batshuayi alındı birkac hamle yeterli olacakken beklemek en dogrusu

Yazın galatasaray gündemi hiç cekilmiyor. Bir dilek hakkım olsa şampiyon olduğumuz günün gecesinden transferin son gününe kadar yaz uykusuna yatardim, transferin son günü uyanırdım. Zaten o güne kadar her şey çözülmüş olurdu. Süper kupa maçına 1 hafta kala eğer vaziyet hala aynıysa küfür kıyamet ortalık galeyana getirilmeli, ama daha 3 hafta var. Yönetim de bir seylerin suyunu çıkaramaz artık, o kadar arsız değillerdir bence. 2 hafta sonunda her şey çözülmüş olur diye ümit ediyorum.

is bitiremeyen yöneticiler bu sezon isimiz zor.

Zaha kimsenin haberi yokken birden bire aciklandi bütün muhabirler sok oldu.
Keza diger transferlede ama simdi bakiyosun isimler düsüyor tek tek ortaya ama ne gelen var ne giden yazik

Maaş bütçesinde kontrolsüz artış ve uzun kontratlar ileride başımıza dert açmaz umarım. Belhanda Feghouli vs hiçbirini satamadik üstüne yüksek meblağlı uzun kontratlar elimizi bağlıyor Sergio Oliviera Tete gibi yüksek maaş alınca satamiyoruz çünkü.

Maaş bütçesinde kontrolsüz artış ve uzun kontratlar ileride başımıza dert açmaz umarım. Belhanda Feghouli vs hiçbirini satamadik üstüne yüksek meblağlı uzun kontratlar elimizi bağlıyor Sergio Oliviera Tete gibi yüksek maaş alınca satamiyoruz çünkü.
Twitter'da okuduğum kadarıyla yönetime yakın olan üyelerin hepsi, yönetimin yüksek maaslardan şikayetçi olduğunu söylüyor. +70 var mıdır bilmiyorum ama +55 +60 kesin vardır mevcut kadroda. Kiraladığımız topcularin bile maaşını biz ödüyoruz. Bu sene Aralık ayında düşen maaşlar ödenmiyor haberleri de doğruymuş. Dursun Özbek dönemlerinin klasiğidir zaten maaşlarda gecikme muhabbeti. Valla gerekirse hiç transfer yapmasınlar ama maaşları aksatmasınlar. Ben okeyim buna.

Ben basinin fazla ciddiye alindigini düşünüyorum; kampta bulunan bir abimde bunu teyit etti zaten, çabuk gaza gelip muhabirlerin alakamız olmayan adamlari bitti bitiyor laflarıyla yargılayıp yeniyoruz.
2 sene sampiyonu takım üzerine aniden habersiz Batshuayi alındı birkac hamle yeterli olacakken beklemek en dogrusu
O zaman açıklama yapılması lazım o isim ile görüşmüyoruz diye. 1 2 defa gazeteci yalanlayın, toplantılara almayın bir daha kimse yalan haber yapmaz. Malesef iletişim konusunda büyük eksiklik var. Bir basın sözcüsü lazım.

Haldun Üstünel'in 2008 yazında göreve başlamış olduğundan yola çıkarsak, 2008-2024 aralığı için ortaya konulabilecek bir iddia bu. Türkiye'de hakim antropoloji şayet 2008 yazında Akdeniz'e dönüşmediyse, Galatasaray'ın 2008 öncesi tarihinde oyuncularla irrasyonel bağlar kuran yöneticiler var olmalı. :) Bu sonuçlar, kupalar, kazanımlar başka türlü gelemezdi 1905'ten bu yana.

Her yerde her ropörtajda Oğuz Aydın'dan bahsediyorsun. Az kaldı. Gelmek üzere diye açıklama yapıyorsun. Sonra bir anda bırakıp Fenerbahçe'ye gitmesine sebeb oluyorsun.

Erden Timur sonrası cidden hiç çekilecek gibi değil. Futbola bir süre ara vermek lazım😄

Oğuz Aydın'a 5 milyon euro gibi bir para vermeyen yönetimi kutluyorum.
Keremi bir an önce satıp Oğuz'u almalıydık. Oğuz'un tavanı çok yüksek. Fenerbahçe'nin looserlığından neler yapabilir bilmiyorum ama bence pişman olacağız. Hücum anlamında Kerem'den çok daha fazlasını vadediyor. Fenerbahçe de forma şansı bulursa Milli takımın da değişmez ismi olur. En az 20 25 milyon euro gibi bir ücrete de satılır.

Her yerde her ropörtajda Oğuz Aydın'dan bahsediyorsun. Az kaldı. Gelmek üzere diye açıklama yapıyorsun. Sonra bir anda bırakıp Fenerbahçe'ye gitmesine sebeb oluyorsun.

Erden Timur sonrası cidden hiç çekilecek gibi değil. Futbola bir süre ara vermek lazım😄
Ibrahim Hatipoglu beni transfer etmek istese ve benle görüsse beni bile ikna edemez.

Kusura bakmasin iyi insan olabilir ama izledigim röportajlardan, vizyonundan ve konusmasindan bu isin altinda ezilecegi yönünde .

Keremi bir an önce satıp Oğuz'u almalıydık. Oğuz'un tavanı çok yüksek. Fenerbahçe'nin looserlığından neler yapabilir bilmiyorum ama bence pişman olacağız. Hücum anlamında Kerem'den çok daha fazlasını vadediyor. Fenerbahçe de forma şansı bulursa Milli takımın da değişmez ismi olur. En az 20 25 milyon euro gibi bir ücrete de satılır.
Keremin satılmasını istemiyorum. Skora onun kadar katkı yapabilecek bir yerli oyuncu yok.

Olayı anlatayim size; Kerem ile Oğuz menajeri ayni, menajer ben Kerem'i götüreceğim siz Oğuz için Alanya ile anlasın diyor ve Dursun Abi gidip isi bitiriyor.
Sonra Kerem'i transfer mevzuları olmayınca Okan Hoca'da baskana o parayı 2-8'e harcarız burasi çok yoğun deyip almaktan vazgeçiyor bizimkiler. Burada 2 konu var ya Kerem sonra giderse ne olacak, birde bu para gerçekten 2-8'e harcanacak mı...