24/25 Kadın Voleybol Takımı (Galatasaray Daikin)

Takım kazanması gereken maçları kazanıyor bu da kazanma alışkanlığı açısından önemli hızlı ve akışkan oynatan bir pasöre sahibiz gerektiği zaman ortadan oynamaktan çekinmiyor bu da bizi tahmin edilmesi zor bir takım yapıyor bizi saha içinde büyütecek ve rahatlatacak en önemli şey bu hızlı ve akışkan oyun olacak.

Hücumda zaman zaman yeterince keskin gözükmedik bazı anlarda ama bugün 25-0'lık üç sette kazanılmış bir maç bize bir şey vermezdi doğru zaman diliminde takım olarak form tutmamız ve pik noktada olmamız önemli üstelik böyle zayıf rakiplere karşı motive olmak çok kolay değil oyuncular da makina değil hele ki flaş bir galibiyet üzerine yine ilk cümleye dönecek olursak kazanmamız gereken maçı kaza yapmadan kazandık tebrikler.

Santorini'den, Akdeniz çanağı gözetildiğinde seyirci; yakın dönemin kadın voleybol tribün ortamı gözetildiğinde ise taraftar olarak niteleyebileceğim konuklarımız vardı. :)

Kadın voleybol takımına dair Burhan Felek'te bu sezon boş gün hiç olmadı. Böyle dolu dolu yaşamaya devam edelim. Kaybedersek de güzel kaybedeceğiz.

Takım kazanması gereken maçları kazanıyor bu da kazanma alışkanlığı açısından önemli hızlı ve akışkan oynatan bir pasöre sahibiz gerektiği zaman ortadan oynamaktan çekinmiyor bu da bizi tahmin edilmesi zor bir takım yapıyor bizi saha içinde büyütecek ve rahatlatacak en önemli şey bu hızlı ve akışkan oyun olacak.

Hücumda zaman zaman yeterince keskin gözükmedik bazı anlarda ama bugün 25-0'lık üç sette kazanılmış bir maç bize bir şey vermezdi doğru zaman diliminde takım olarak form tutmamız ve pik noktada olmamız önemli üstelik böyle zayıf rakiplere karşı motive olmak çok kolay değil oyuncular da makina değil hele ki flaş bir galibiyet üzerine yine ilk cümleye dönecek olursak kazanmamız gereken maçı kaza yapmadan kazandık tebrikler.
Tabiki 25-0 gibi bi şey beklenmiyor smaçörler %50 ile hücum etselerdi de 25-0 vs bitemez maç. Ama Alexia %37 ilkin 38 ile top öldürmüş rakibi baz alınca çok kötü istatistik hücum açısından. Yunan takımı karşısında bu kadar kötü hücum etmemeliyiz. Skor zaten belliydi 3-0 yani ben olabildiğince nelerde takılıyoruz bunları görmek istiyorum ya da hangi zor anlarda neler yapabiliyoruz şu elementlerde ne durumdayız gibi şeylere dikkat çekmek istiyorum. Buna trol demek apaçık ahmaklıktır. Bence asıl trollük 3 hücumcudan ikisinin %40la bile hücum edemediği maçta süper bir maçtı harikaydık demek. Takım kötü değil ama süper olan bir tablo yok olamaz da zaten çünkü kadroda profil olarak bunu değiştirecek çehrede isimler yok. Ben de sadece diyorum ki takviye lazım. Hiçbir oyuncuyu hedefe bile koymuyorum mesela. Arzu isimli arkadaşla zamanında çok tartışmıştım. Bu forumda olup beni tanıyan bilen insanlar bile kahkaha atarak okuyordur yazılanları çünkü burada voleybol özelinde çok enteresan bir ortam var. 2-3 kişi var paralel evrende falan yaşıyorlar ufacık şeyleri büyütüyorlar vs. Yıllarca twda yazdım şimdi gsvoleybolla alakalı fikirlerimi burada yazıyorum yazmaya devam edeceğim haklı olmak gibi bir gayem de yok. Her şey görmek isteyenler için ortada görmek istemiyorsanız yapacak bi şey zaten yoktur

Gizem hanım her şeye negatif bir cevap yazmak zorunda mısınız? Sizin yazdıklarınızı okuyan takım oynadığı bütün maçları kaybetmiş sanar.

Bazı tipler var ki, ellerinden gelse, takımın yada bazı değerli oyuncularımızın başarısız olması için vodoo büyüsü yapacaklar ve sonra da kalkıp ben demiştim diyecekler:ROFLMAO:Sürekli kazıyıp kazıyıp birşeyler bulup, özellikle belli oyunculara yarım, hatta çeyrek akıllarıyla saldırmaya kalkıyorlar ve çuvalladıkları halde bunu ısrarla yapmaya devam ediyorlar. Esas amaç X'de olduğu gibi hastalıklı bir zihniyetle ortalığı bulandırıp gerçek voleybolseverleri ve taraftarları sözkonusu platformlardan uzaklaştırarak, kendi hastalıklı zihniyetleri ile ortak olan bir güruh ile birlikte, sürekli birilerine saldırarak, salak egolarını tatmin etmek ve bilerek yada bilmeyerek bazı çevrelere hizmet etmektir. Bu türler, gerçeklikten kopmuş, gördüklerini değil de görmek yada göstermek istediklerini, takıntılı ruh halleriyle sözde yorumlayan yada eleştiren trollere dönüşmüşlerdir.

Ne kadar ilgiçtir ki, foyaları meydana çıktıkça, ben trol değilim diye kendilerini savunmaya kalkıyorlar, üstüne üstlük X'deki trol başı ile tartıştığını söyleyerek masumiyetini kanıtlamaya çalışıyor'lar. Ne kadar da ironik... Belli ki trol başı, tartıştığı çeyrek akıllı kişileri bayağı ikna etmiş:ROFLMAO:

Bu forumda, bu kişiyi kaç kişi tanııyor bilmiyorum ama bildiğim şey, artık bu kişi yada kişilerin niyetinin ne olduğunun, bu forumdaki geniş bir kesim tarafından anlaşılmış olduğudur.

Konu ile ilgili olarak, Türkçe yazımda "öğe", "etken", "alan" yada arapçadan türetilmiş "unsur", gibi sözcükler kullanılması varken, sevimli yada bilgili görünmek için veya süsleme yapmak için tam karşılık gelmeyen yada konu ile uyuşmayan "Element" gibi sözcükleri kullanmaya kalkarak daha da komik duruma düşüyorsun.

Yaygın kullanımda Element; Aynı cins atomlardan oluşan, kimyasal yollarla kendinden daha basit ve farklı maddelere ayrılamayan saf maddelere verilen addır. Bir de bu tür saçma betimlemeleri çözmek için "Periyodik Tablo"larla uğraşmak zorunda kalmayalım:ROFLMAO:

Gizem hanım her şeye negatif bir cevap yazmak zorunda mısınız? Sizin yazdıklarınızı okuyan takım oynadığı bütün maçları kaybetmiş sanar.
Her şeye negatif yorum yapma dediğiniz şey; takımın hücumu eksik ve taraftarımız salona gelmiyor yorumum sanırım çünkü ben zaten bu forumda aynı şeyleri tekrarlamak durumunda kalıyorum. Tüm istatistik ve voleybol gerçeklerini görmezden gelip harikayız sorun yok süperiz demediğim için rahatsız oluyorsanız bir şey diyemem inanın. Salonda çok taraftar olduğunu iddia eden bile var yani yıllarca twda görüşlerimi paylaştım gs voleybol camiası içinde böyle insanların olduğunu görünce çok şaşırdım. Allah Allah diyorum acaba başka bir gs voleybol var da ben mi göremiyorum. Bu nedenle biraz tepki olarak gösterdiğim bazı reaksiyonlarım oldu. Herkes güzel şeyleri konuşuyor ben takımda gördüğüm sorunları belirtme ve insanları doğru yönlendirme ihtiyacı duyuyorum. Dediğim gibi trol olduğumu düşünenlerle Burhan felekte yüz yüze de konuşabilirim hiç sorun değil ama ben bir çoğunun ne salona gittiğini düşünüyorum ne voleybol bildiğini. Yani inanılmaz kullandığım kelimeler bile eleştiriliyor nasıl bir yere düştüm şaşırıyorum:D çok toksik insanlar var Allah şifa versin zor