4 numara....

Takımda 4 numarada görmek istediğiniz oyuncu?

• Kullanılan toplam oy
    90
arkadaslar malum zizic gitti ve yabancı kontenjanımız açıldıktan sonra yeni bir 4 numara alacağımız sızan bilgilerden...siz daha önce ülkemeizde oynamış ve oynayan bu oyunculardan hangisini gs cafe crownda görmek istresiniz? :p

arkadaslar sean marshall gecen sene 4 numarada oynarken karsıyakada bircok kez izledim...çok basarılıydı...ve aynı sekilde kasun kendisini su ana kadar oynadığı takımlarda 4 numara oynarkende görmüsümdür bu yuzden onlarada sans tanıdım :p

Peki alamayacağımız adamları niye koydun ankete?

Ben Kasun'u istesem ne olacak?

sonucta onlarada teklif götürebiliriz...burda sadece takımda görmek istediğiniz oyuncuyu sordum..ve ben adnan baskanın burda devreye gireceğine inanıyorum

Kasun zaten olası değil.Sean Marshall ise 1.98 4 numara oynmaası çok zor ki zaten biz 4-5 karışık istiyoruz.Hosley Real Madrid'te oynarken -ki Euroleague- neden gelsin ? Biraz gerçekdışı olmuş adaylar.Ancak Owens ve Gaines olabilir ama benim tercihim Kehinde Adeleke.

Recep Sarımeşe' Alıntı:
Kasun zaten olası değil.Sean Marshall ise 1.98 4 numara oynmaası çok zor ki zaten biz 4-5 karışık istiyoruz.Hosley Real Madrid'te oynarken -ki Euroleague- neden gelsin ? Biraz gerçekdışı olmuş adaylar.Ancak Owens ve Gaines olabilir ama benim tercihim Kehinde Adeleke.
milan gurovic bu kadar kötü olduğu bi dönemde 3 numarayada katkı sağlayabilecek bi oyuncu neden olmasın?

Yılmaz Özardıç' Alıntı:
[quote="Recep Sarımeşe":17woqmnz]Kasun zaten olası değil.Sean Marshall ise 1.98 4 numara oynmaası çok zor ki zaten biz 4-5 karışık istiyoruz.Hosley Real Madrid'te oynarken -ki Euroleague- neden gelsin ? Biraz gerçekdışı olmuş adaylar.Ancak Owens ve Gaines olabilir ama benim tercihim Kehinde Adeleke.
milan gurovic bu kadar kötü olduğu bi dönemde 3 numarayada katkı sağlayabilecek bi oyuncu neden olmasın?[/quote:17woqmnz]

Kötü olduğu değilde duraksadığı diyelim biz şuna.Ki kendisi tüm gayretiyle çok da iyi savunma yapıyor rakip 3 numaralara karşı.Ancak hücumda çok fazla top gelmiyor kendisine.

Ayrıca Marshall bencil bir oyuncu.Ve şutu da istikrarlı değil.Yani şu an için gereksiz olur.

O zaman başlık niye 4 numara diye sorgulanır.
Atletik, istikrarlı bir şekilde skor yapabilen, pozisyonunda undersize olmayan 4-5 oynayabilen bir uzun bizim işimizi görür.

Recep Sarımeşe' Alıntı:
aynı şekilde hosley in ispanyada bir gazeteye verdiği röportajda takımında mutsuz olduğu ve gs cafe crowndan gelen teklifi düşündüğünü söylemişti...

Yılmaz Özardıç' Alıntı:
[quote="Recep Sarımeşe":23oq7ekw]Kasun zaten olası değil.Sean Marshall ise 1.98 4 numara oynmaası çok zor ki zaten biz 4-5 karışık istiyoruz.Hosley Real Madrid'te oynarken -ki Euroleague- neden gelsin ? Biraz gerçekdışı olmuş adaylar.Ancak Owens ve Gaines olabilir ama benim tercihim Kehinde Adeleke.
aynı şekilde hosley in ispanyada bir gazeteye verdiği röportajda takımında mutsuz olduğu ve gs cafe crowndan gelen teklifi düşündüğünü söylemişti...[/quote:23oq7ekw]

Yeniden bir teklif mi sunmuşuz kendisine ? İlignç doğrusu.Son EL maçında çok iyi bir performans gösterdi.Ancak bunun birde bonservisi var.Ayrıca Hosley bu takımda oynamak isteyecektir.Yedek olursa çıkarabileceği sorunlar malum.

evet kendisin gs cafe crowndan teklif almış .. ve gelmek istiyormuş..aynı şekilde gelirse pota altında hüseyinle beraber çok büyük işler yapar..ayrıca gravesle arkadas olduğunu duymustum...