4 numara....

Takımda 4 numarada görmek istediğiniz oyuncu?

• Kullanılan toplam oy
    90
Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Mithat Duran":2hlsm760]Graves gelebilir!!!!! eski oyuncumuz.
Gaines olmasın :)[/quote:2hlsm760]

Pivotumuz Graves'i ne çabuk unuttun abi : )
Özyer'li ilk senede gelip içimizden biri olan ve şu anda takımımızda bulunan Graves'in de kuzenidir kendisi ;)

arkadaslar aslında charles gainesin baska bir takımla anlasma olasılığı fazla...su anda san antonio spursten serbest kaldı..euroleagueden tekliflerden aldığını biliyorum öreneğin joventut...ama hatrı sorulacak bir teklif yaptığımızı biliyorum kendisine...

Graves adamımızdır bizim ya.. Maç öncesi müzik dinlerken Marshalla öyle hareketleri vardı ki unutmak ne mümkün :p

Gaines veya Graves ikiside olabilir ikisinin ortak kusurları şut meselesi ama yinede bu oyunculara forumdan kimse hayır demez sanırım..

Jeff Graves en son gözleri ile savunma yapıyordu alınmassa daha hoş olur.

Bende geçen Kasun'u çay taşırken gördüm çayçı olarak alalım :p :p
Efes Kasun'u iyileştirip bize satacak zaten Adnan başkan'da devreye girecek :p Çok Fotogol ve fotospor okumuşuz.
Bence Hüseyin'i yedekleyecek bir adam ihtiyacımız var.Yani Zizic gibi bir adama.İstenildiğinde 4 de oynar 5 numarada.O yüzden Adeleke ismi daha cazip geliyor ama Gaines'de fena olmaz...

Şu şartlarda Galatasaray adına en mantıklı isimler Gaines ve Adeleke olabilir. Sözleşmeli oyuncuları almak çok zor olacağı için, ihtimali bile çok düşük..