#44 Henry Domercant

Domercant'ın şu alini gördükçe üzülüyorum; hem onun gibi bir skorerin şu hale gelmesine, hem onu izleyememiş olmamıza, hem verdiğimiz paranın boşa gidişine..

Geçen yıl Ergin Hoca Lakovic'e bu kadar şans tanımamıştı onu küstürmüştü oyun kurucumuz olmadığı içinde eurocuptan elenmiştik Bu yıl erceg ile domercant a nasıl tahammül ediyor acaba bu domercant yerine 45 yaşındaki harun erdanay gelsin kesinlikle daha fazla katkı verir Onun bu halini takımda görmek istemiyorum kadro dışı bırakılsın tez vakit

Geçen sezon hawkins ve domercant birlikte oynayabilse harika olacaktı,birini sakatlıklar yüzünden diğerini doping yüzünden kaybettik,bu 2 oyuncunun bilinen halleriyle bu takımda olmalarını dilerdim.Henry'nin eski haline dönmesi demek her maç +15 sayı atmamız demek.

bi videosu vardı bikaç ay önce smaç basıyordu antremanda, o potanın boyu ne kadardı bilmyorum ama fizik olarak iyi gözüküyordu. maçlarda temaslardan korkarak oynuyor, mümkün oldugunca vücut temasından kaçıyor. eskiden içeriye yarıp geçen adam artık temastan uzak oynuyor, perdeden çıkıp sadece şut atarak faydalı olmaya çalışıyor. dediginiz gibi fiziksel eksiklik olabilir ama kesinlikle bi sakatlanma korkusu da var.

Onuda anlamak lazım . Ekmegini bu isten kazanıyor . Bir sakatligi daha kaldirmaz bu fizikle . Basketbol hayatı bitebilir.

bi videosu vardı bikaç ay önce smaç basıyordu antremanda, o potanın boyu ne kadardı bilmyorum ama fizik olarak iyi gözüküyordu. maçlarda temaslardan korkarak oynuyor, mümkün oldugunca vücut temasından kaçıyor. eskiden içeriye yarıp geçen adam artık temastan uzak oynuyor, perdeden çıkıp sadece şut atarak faydalı olmaya çalışıyor. dediginiz gibi fiziksel eksiklik olabilir ama kesinlikle bi sakatlanma korkusu da var.

kampta da sakatlandı.

Domercant kenara geldiği zaman sanki penaltılara gitmiş bir dünya kupası final maçında 10 kişi kalmış takımın orta saha oyuncusunun fiziksel görüntüsü ile geliyor. Yani umudumuzu keselim artık, arada bir oynar ama artık hiç bir zaman eurolige oyuncusu olamaz.İnşallah beni yanıltır....

Geldiğinde hepimiz çok heyecanlanmıştık, sakatlandıgındaysa çok üzüldük. Şimdi ise tanınmayacak halde. Sezonun en kritik sorusunun cevabını belki de o verecek: Marko mu? Macvan mı? Umarım çok çalışarak en azından belli bir seviyeye gelir ve bizi bütün bir sene Erceg'i izlemek zorunda bırakmaz.

Haftaiçi Fener galibiyetinin ertesi günü Pamukkale ile oynanan hazırlık maçı kendisine yaramış, bence sıkıntısı sakatlık filan değil kafada.. Yanlış anlaşılmasın Euroleague'de All-Star seviyesinde olan oyuncunun 6. 7. yabancı olmayı kabul etmesi zor arkadaşlar.. Maçın başında el üstü şutlarla başladı ve soktu da.. Ne zamanki 2. yarıda takım Henry de atsın moduna girdi, o da onun psikolojisini etkiledi ve saçmaladı.. Bence teknik heyetin ve takım arkadaşlarının kendisine zaten büyük oyuncu olduğunu hissettirip saygı duyması gerekir kendisinden performans almamız adına.. Çünkü TOP16 maçlarında kısalarda Arroyo ve Ender'e çok kalıyoruz malum Gordon da yok.. Buralarda tecrübeli, oyun sıkışınca el üstü şut sokan Domercant'e ihtiyacımız olacaktır..

Domercant antremanlarda iyi çalışıyor anladığım kadarıyla. Böyle çalışmaya devam ederse eski formunu yakalar. Ciddi maçlarda eski Domercant'a ihtiyacı var takımın