#44 Henry Domercant

O bir Winner...Navarro ayarında bir winner.Avrupada oynayan en iyi Usa'lı 2 numara.. Tek başına Panathinaikosu yıkabilecek kadar güçlü.. Ne mutlu Ergin Hocanın yönetiminde seni izlemek..

Ben çok kastığını düşünmüyorum, yüksek ihtimal 3-4 vitesleri arasında kendini deniyordur. Bir de seviye yükseldiğinde, işler kızıştığında, Dom'un sevdiği ortam oluştuğunda bir kaç vites daha attığını görürüz, işte o zaman korkmak lazım.

Teoride hep planlarını kurduğumuz, Dom&D-Hawk&Jamont planlarının hazırlık maçlarında olsa bile bize şu ışıkları vermeleri muazzam.

Henry Domercant'in Sağlık Durumu Hakkında Açıklama

Galatasaray Medical Park oyuncularından Henry Domercant'in Medical Park'ta yapılan doktor kontrolünden sonra diz yan bağlarında gerginlik ve darbeye bağlı kemik ödemi oluştuğu tespit edilmiştir.

Domercant'in üç hafta kadar basketbol oynamadan tedavi edilmesine karar verilmiştir.

Domercantın durumu resmi sitede verilmiş.

BBL 3.05 te murat murathanoğlu domercantın sakatlığının beklenenden uzun süreceği ve lakovic in lisansının çıkartılacağı duyumunu aldığını söyledi. Ne kadar doğru acaba?

Ne Mc Calebb'i yaa alınacak tek guard var oda Spanulis...

Kesinlikle bu isim spanulis olmalı.Tecrübesiyle liderliğiyle kalitesiyle Mc Calebb'den en az 2 gömlek daha büyük bir oyuncu.Geçen sene nerdeyse tek başına Euroleague'de takımını şampiyon yaptı.Şampiyonlukta en az yüzde 60 katkısı vardı.

Gelecek sene Eurolague'ye katılırsak-ki inşallah katılıcağımıza yüzde yüze inanıyorum-ilk opsiyonumuz olmalı.Henüz erken ama daha bu seneden bu tarnsferde yol katedilmeli. Bize de seve seve geleceğine eminim.

Kesinlikle bu isim spanulis olmalı.Tecrübesiyle liderliğiyle kalitesiyle Mc Calebb'den en az 2 gömlek daha büyük bir oyuncu.Geçen sene nerdeyse tek başına Euroleague'de takımını şampiyon yaptı.Şampiyonlukta en az yüzde 60 katkısı vardı.

Gelecek sene Eurolague'ye katılırsak-ki inşallah katılıcağımıza yüzde yüze inanıyorum-ilk opsiyonumuz olmalı.Henüz erken ama daha bu seneden bu tarnsferde yol katedilmeli. Bize de seve seve geleceğine eminim.

Başkanımızın Olympiakos ve Yunanistandaki iyi ilişkileri düşünülürse bencede gerçekleşebilir..Türk basketbolunda Naomoski'nin kendi döneminde yarattığı etkiyi yaratır ve seneye euroleague şampiyonluk adayı oluruz...Şimdiden bu transfer için taraftar olarakta örgütlenmek gerek aslında...Başkanımızın taraftarı pek kırmak istemediğini görüyoruz genelde...

Tabi ki güzel bir hayal Spanoulis ama burası Domercant sayfası farkındamısınız...
NOT=SPANOULİS 2013 YILI İÇİN YÜKSEK İHTİMAL TORONTO RAPTORS İLE ANLAŞTI...