6. Maç Bench Arkası Tribünü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu başlığın açılma sebebi, son noktada üzerimize düşen görevin ağırlığıdır.
Dün 5. maçı o takım aldı bize, 6. maçı ise biz alacağız. Şimdiye kadar gösterdiğimiz performans, ilk sezon olmasına rağmen olağanüstüydü. Özellikle ev sahibi olarak sezonun son müsabakası olduğunu düşündüğümüz 4. maçta tribünden ayrılmamamız ve takımı onore etmemiz belki de 5. maçın anahtarıydı farkında bile olmadan.
Cuma günü ise daha iyisini yapabilmek için orada olacağız, bu noktada tüm gsbasket.org üyelerinden ricam, 5. maç için önerilerini bu başlıkta paylaşmaları ve bu tespitleri hayata geçirebilmek adına elini taşın altına sokmalarıdır.

Devre arasında sigara içmeye gidenler, su almaya gidenler 3.periyot başlamadan gelin Allah aşkına. 3.periyot daha başlamadan hiç bir maçta tezahurat yapamadık periyot başlıyor 2 dakika geçiyor ki oyuna girsin tribün. Buna dikkat edelim, bench arkası tribün olarak biz başlatalım tezahuratı.

Ben her maçı nerdeyse bench arkasında izliyorum. Ama kim forumdan kim değil bilmiyorum. Siz tribünün ilk sırasında falan mı oluruyosunuz...

anladım. zaten tribün kısmından aldım bileti o zaman sorun yok : ) peki benchin karşı tribününden alsam bile oraya gelme durumum da söz konusudur umarım :)

Daha önce başlıkta açmıştım, 3.periyot sendromu diye.Çok dikkat etmemiz lazım,geçen maçı 3.periyotta kaybettik sonra 15 sayı geriden gelde maçı al. Üst bölümde ki ultraslan ordan tezahürat başlatamıyor.Bench arkasında bizim artık 3lü olur, başka bişi olur; tezahürat başlatmamız lazım.Çok dikkatli ve özenli olalım bu konuda lütfen

Tribünün ilk 5-6 sırası tamamen bizim buradan. Yenilmez armada tshirtlerini giyiyor zaten oranın en az yarısı :) bulman kolay

fakat bu sefer yukarı dogru da yayılmamız lazım, o sebeple özellikle ögrenci arkadaslar gerekirse 2 saat önceden salonda yerini almaya başlamalı, bununla ilgili de erken gidebilecek arkadaşlar bildirebilirse sevinirim..

Savaş bey ben öğrenci değilim fakat erken geleceğim :) şunu sorucaktım. tribün bileti olanlarda bench arkasına gelebiliyormuş. bileti karşı tribünden alsam bile bench arkasına gelme durumum söz konusu mudur?

Salonun önünde ve otopark girişinde araçlarda store ürünleri satılıyo... Parçalı basketbol forması giyiyorum ben altınada yenilmez armada giyiyim bari...

maç günü dışarda gsstore arabası oluyor,bir de salonun içinde bir yerde satılıyordu.Bana sorarsan maç gününü bekleme şimdiden al çünkü maç günü araba gelmez veya kendi bedeninde bulamazsın.Hani olucağı tutar sana patlar o da

Yenilmez Aramada konusu en önemli mevzu, biz belki farkında değiliz ama karşı tribünden muazzam bir görüntü oluşuyor bench arkasında, aramızda bir kişi bile olmasın tshirtlerden giymeyen..

Bu arada Ahmet abiye(Damar) bana bilet ayırdığı için teşekkürler, beraber geçeriz tribüne :)

Beyler bu tırda YenilmezArmada tişörtünün 3 yada 4 xl boyu varmıdır ahahah :D Omuzlarım epey geniş olduğu için her tişörte kolay kolay sığamıyorum da :D

Son maç çok doluydu ve ve bide oksijen olayını düşününce gelemedim beanch arkasına ama bu maç her zamanki giib yine orda olacağim....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...