Neler yeni

A Milli Futbol Takımı

Yarın 3. final maçımıza çıkacağız Fatih Terim önderliğinde,ardından da Hollanda maçı 'kader maçı' niteliğinde.

Takıma ve Fatih Terim'e sonuna kadar güveniyorum.

İlk maç ; Estonya- Türkiye | 21.30 - 11.10.2013

Allah yardımcımız olsun

O değil de kendi takımında nerdeyse her maç olay çıkaran, çakma mahalle kabadayısı, kutuplardan gelme, büyük karaktersizlik örneği üstelik yediği hatalı gollerden yarım saatlik video oluşan Volkan nasıl hâlâ milli formayı giyiyor anlamak mümkün değil. Terim'e de ayıp! Koca ülkede başka kaleci mi kalmadı?

''Gol bulma'' stresi canımızı çok sıkacaktır.Paniğe kapılmadan,çıkıp aslanlar gibi oynamak gerekiyor.

Şu işi son maça getirmek kötünün iyisidir,bir karakterin göstergesidir.

Ben inanıyorum,umarım başaracağız...

Dünya Kupası'na yakışacak bir yapı göremiyorum ben,haliyle desteklemiyorum.Fatih Terim var diye yana yakıla destekleyecek Galatasaraylılara da maç öncesi Ordu-Mersin maçlarını 90 dakika olarak izlemelerini tavsiye ediyorum.Oyunu sunulduğu şekilde kabullenmek zorunda değiliz,şayet bunu yaparsak benim de güldüğüm ''maç oynanırken ülke satılsa kimsenin ruhu duymayacak'' klişesi dahi gerçeklenmeye başlar bana göre.

Ülkenin iç karışıklığı,kimlik duyguları,gezi parkı derken ilk defa bu kadar aynı şeyleri hissedebildik Türk Halkı olarak.Keşke olsaydı ama olmadı.

Açıkcası canları sağolsun diyemiyorum,çünkü az daha imkansızı başarıyorduk diyoruz fakat aslında gruptan çıkamayarak imkansızı başarmış olduk.

Şu an konu'yu görüntüleyenler: (Kayıtlı: 1, Misafir: 0)