Abdi İpekçi´de Yaşanan Olaylar Hk.

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
3 Maç Çok Fazla Bana Göre Sahaya Yabancı Madde Atıldı birde Sahaya giren bir taraftar kinsey'in arkasına şaplak attı.Oysa Geçen Yılki Final Serisinde efes benchini darmadağın ettiler resmen görüntüler ortada.

Bana göre 1 maç ceza çıkmalıdır ama sanırım 2 maç gelecek.

Karşımızdaki rakip Fenerbahçe olduğu düşünülürse ceza bile almamalıyız aslında :p :p

DAva bir yana da Federasyon ne ceza verecek Kinsley'e ben onu merak ediyorum. Benim tahminim görmezden gelecekleri, hiç ceza vermeyecekleri yönünde. Oysa en az 5-6 maçtan başlar tribüne saldırmanın, yumruk atmanın cezası.

Polemiğe girmek istemiyorum. Ama bana yanıtın da bile bir hukuk adamına yakışmayan bir yanıt var.. yani ilk mesajımda sana verdiğim tavsiye hala geçerli.. hala mafya ile çözülebiliyor işler hukuk gereksiz kalıyor işleri silahlı adamalr hallediyor gibi arabesk oryantalist mantık seni iyi bir hukukcu yapmaz.Açtığın davaları eğer kaybedersen sebeblerini başka yerlerde aramaya başlarsın ve bu seni de geliştirmez. Mafya denen örgütlenme dünyanın her yerinde var ama hukuksuzluk bu ülkedeki kadar hiç bir yerde yok.Çünkü insanların bireysel çıakrlarını yeğ tutması, devletin her kademesindeki yozlaşmayı beraberinde getiriyor. geneli uzun konuşmak istemiyorum. Ama hukuk okumadığımı nerden çıkardın onu anlamış değilim? gene öznele dönersek de, kinsey'e dava açtığında artık taraflar kinsey ve hasan gözükse de, olay onalrı aşmış durumda. Kaldı ki kazanmayacak olsa bile davayı, sence de dava açılması gerekmiyormu? burda dava açılmaması, yarın başka bir spor platformunda, başka bir sporcunun da istediği seyirciyi dövme hakkını ona vermeyecekmi? sonuç olarak hukuk okuyorum hukuka inanıyorum adı altında, işleri mafya çözüyor demek hukuka inançsızlıktır.(ki şu süreçte ben de de o hayal kırıklığı olduğu kesin)

Galatasaray'ın basketbol taraftarımı var diyen, holigan Selçuk Demet Yula'ya, bir kardeşim, Asvel, Efes, Taranto, Kanarya, Tarbes, Telekom, Oyak Reno maçlarının fotosunu yollasın!

Sonra'da, Siena, Zagrep, Barcelona maçına giden 100 adet Fenerlinin resimlerini yollasın!

LÜTFEN!

Emre Yıldırmaz' Alıntı:
Galatasaray'ın basketbol taraftarımı var diyen, holigan Selçuk Demet Yula'ya, bir kardeşim, Asvel, Efes, Taranto, Kanarya, Tarbes, Telekom, Oyak Reno maçlarının fotosunu yollasın!

Sonra'da, Siena, Zagrep, Barcelona maçına giden 100 adet Fenerlinin resimlerini yollasın!

LÜTFEN!
emre iyi konuya değinmişsin. medya da bir asparagas rüzgarı esiyor. ardından herkes (hatta biz)buna inanıyoruz. çoğu arkadaşımız bile hala pazar akşamı fenere küfür ettiğimizi düşünüyor. sahaya gerçekten yabancı madde atıldığını söylüyor. neymiş GS taraftarı arasında basket taraftarı yokmuş. geçen sene NTV taranto basket finalini verirken böyle basket seyircisi görmedim demeyi ihmal etmiyorlardı oysaki.. selçuk yulayı ise salla gitsin. demet demet selamlarımı yolluyorum ona.

Emre Yıldırmaz' Alıntı:

LÜTFEN!

Selçuk Yula'yı kim takar ki.Bu kadar seyirci onlarda olmadığı için kıskançlıktan kuduruyor herif.En uzak dediğimiz salon Ayhan Şahenkte en basit lig maçına bile en az 750 kişi gelirdi.Merkezi salon denilen (zerre kadar inanmıyorum) Abdi İpekçide onların taraftar sayıları ortada.O yüzden gülüp geçmek lazım bu herife.

Bana kalırsa ne Selçuk Yula´yı ne de boyalı basının diğer kalemşörlerini dikkate almayın. Bir filozof demiş ki;

Asla açıklama! Dostlarının buna ihtiyacı yok, düşmanlarınsa inanmayacaktır.

selçuk yula, emre belözoğlu gibilerin zamanında bizim formamızı giymiş olmaları midemi bulandırıyor.. galatasaray formasını çıkarıp, o formayı giyecek kadar düşmüş olanlara söyleyecek söz yok.. Düşene bir tekme de biz vurmayalım..

bir grub fenerliye birşey anlatmak çok zor bu kitle bizdede var ama bazı forumları okuyunca aslında seviniyorum Türkiyede internet kullanmım ve erişimi bu zümreye kadar inmiş ama açıkçası karşındaki insan anlamıyorsa birşey anlatmaya gerek yok

bir fiji atasözü derki "arsızın poposuna kazık çakmışlar ,bu tıkırtı nerden geliyor demiş"