Ahmet Dedehayır istifa etti

Barış Şişman' Alıntı:
Gs Tv'den duyuruldu mu bilemiyorum ama gs.org'da bir numara yok daha.

Kulüpte bir şey oluyorsa anında geçseler ya haberleri.

Herhalde diger detaylarıda toplayıp haber yapacaklar..Toplantı biter bitmez haber gecseler saglıklı olmaz..Sonucta Ahmet Dedehayır dısında da önemli gelişmeler olmustur..

Barış Şişman' Alıntı:
Gs Tv'den duyuruldu mu bilemiyorum ama gs.org'da bir numara yok daha.

Kulüpte bir şey oluyorsa anında geçseler ya haberleri.

başkan istifasını kabul ederse verirler sitede. Divandaki duruma göre kabul etmeyebilir de. Ama yeni idari kadro ile uzlaşamayabileceğinden, istifası kabul olmasa da bayan takımımızla devam edebilir ilgisine...

Hayırlı olsun.

Bayan takımı da nasibini alacak sanki bu işten.İnşallah orda herşey temizdir de konuşacak birşeyler çıkmaz.

Bence sonradan istifa etmesinin sebebi eğer geçen hafta olaylar ilk gerçekleştiğinde istifa etseydi çok dikkat çekerdi neticede kağıt üstünde Ahmet Dedehayır sadece Galatasaray Bayan Basketbol Şubesi Sorumlusu değil mi?Adama sorarlar Erkek Takımı'nın karıştığı olayda niye sen istifa ediyosun yada niye bu adamı kovuyosunuz diye.

Orası ince elenip sık dokunursa o zaman yandığımızın resmidir...Kesinlikle Yalan rüzgarını aratmayacak bir senaryo çıkacaktır ordan...Uçan kuş'a haber malzemesi olmanın anlamı yok...

Yiğidi öldür ama hakkını da ver; Tarihimizin en iyi Erkek Basketbol Takımının Avrupa 4.lüğü kendi şube sorumlusu iken gelmişti.

Basketbol mantelitesini eleştirebiliriz ama fedekarlıklarını görmezden gelemeyiz.

En yakın zamanda Hosley 3 aylığına hatırı sayılır bir ücrete getirilmişti keza Tolliver aynı şekilde...

Emekleri için sonsuz teşekkürler...

Çok sevindim gitmesine.
Oh Allahım sana şükürler olsun.

Cem Akdağ'ın olduğu yerde Tuğrul Demir ve Nur Cermen'in olduğu yerde olmasının pek manası yoktu.

Rijkaard Galatasaray'da haberinden sonra bir habere hiç bu kadar sevindiğimi hatırlamıyorum.
Çok geç kaldın çok. Keşke tadında istifa etseydin.

Burak!
Umutsuzluk, linç, vefasızlık, bunlar bence senin göbek adın, onun için sen bence kelle avcılığına devam et....
Ama benim gibi Polyanna'ya umutsuz diyecek kadar, alzehmier belirtisi gösterme.

Değişik geldi,birilerimiz deli gibi sevinirken,birilerimiz deli gibi üzülüyoruz...Halbuki aynı şeyi sevip,aynı şeyin iyiliğini istiyoruz...Üzülenler tecrübelerinden yola çıkarak geçmişte yaşanılanları hatırlayarak eyvah diyor,sevinenler belki geçmişi çok iyi hatırlamıyor...Durum bundan ibaretmidir acaba...

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Burak!
Umutsuzluk, linç, vefasızlık, bunlar bence senin göbek adın, onun için sen bence kelle avcılığına devam et....
Ama benim gibi Polyanna'ya umutsuz diyecek kadar, alzehmier belirtisi gösterme.
Altı çizili yere katılıyorum. Sevsekte sevmesekte, gitmesine üzülsekte sevinsekte bir teşekkürü çok görmemeliyiz. Bu kadar vefasız olmamalı bir Galatasaray taraftarı.

Not: Dedehayır gitti diye sevinsemde hala o gittikten sonra şubenin daha iyi konuma geleceğinden emin değilim açıkçası. Umarım daha iyi bir noktaya geliriz.

Hatasıyla sevabıyla Ahmet Dedehayır arkasından oynanmayı hakketmedi kanımca ,yani bazen hayalkırıklığı yaşatsada bize; yaşadığımız güzel gecelerde parmağının olduğunu bildiğimden teşekkür ederim.Vefasızlık artık bu klübün taraftarının simgesi oldu