Ahmet Dedehayır İstifa

Ahmet Dedehayır İstifa Etmeli mi?

• Kullanılan toplam oy
    139
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Valla Müge hocanın yerinde olsam takımla maça falan çıkmam, Semione'nin yerinde olsam maça çıkmam. Medyaya da açıklama yaparım; '' sağa sola saldıran yönetici olduğu sürece böyle bir takımda oynamam'' diye lafı koysa ne güzel olur. Benim anlamadığım niye istifa edilmesi isteniyor ki, kov gitsin kardeşim senin takımının menfaatlerininden de mi önemli bu adam sanki... Boşversene!

Burak tüzüğümüzü tam bilmiyorum ama Dedehayır şubede çalışan biri değil yönetim kurulundan çıkan yönetici.İstesende kovamazsın.Ancak kendi iradesiyle bırakır.

Doğru olup olmadığını bilmediğimiz konular üzerinden yorum yapıyoruz, şu sıralarda herkesi istifaya çağırıyoruz, tamam bazı şeyler iyi gitmiyor, özellikle bayan takımında, ama böyle yakıp yıkıcı mesajlar atarsak sorun çözülecekmi???

Murat hoca istifa!
Koray Hoca istifa(pek yakında vizyona girecektir)
Mihriban hanım istifa!
Cem hoca istifa!
Dedehayır istifa!

Bu liste böyle devam eder, yakında şubeyi yönetecek adam bulamayız, eski günlerdeki gibi, o zaman rahat ederiz, istifa edecek kimse kalmaz!

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Doğru olup olmadığını bilmediğimiz konular üzerinden yorum yapıyoruz, şu sıralarda herkesi istifaya çağırıyoruz, tamam bazı şeyler iyi gitmiyor, özellikle bayan takımında, ama böyle yakıp yıkıcı mesajlar atarsak sorun çözülecekmi???

Murat hoca istifa!
Koray Hoca istifa(pek yakında vizyona girecektir)
Mihriban hanım istifa!
Cem hoca istifa!
Dedehayır istifa!

Bu liste böyle devam eder, yakında şubeyi yönetecek adam bulamayız, eski günlerdeki gibi, o zaman rahat ederiz, istifa edecek kimse kalmaz!

Eyüp Yıldız İstafa! :)

Aynen katılıyorum abi şeyi unutmuşun Zafer Hoca istifa(Bugün galası var)

Dedehayır'ın yaptığı şeyleri hepimiz biliyoruz, yani basının işi gücü yok bu adamın üstüne gidiyor öyle mi ?
Galatasaraylıyız diye bizde böylesi olmaz diye içimizi bastırmaya çalıştık ancak bu adam hakkında çıkan herşeye inanıyorum ben.
Galatasaray Spor Kulubu burası, Galatasaray Dingosu Ahırı değil sende çoban değilsin.Yöneticiliğin ağırlığı vardır, bu adam da pembe gömlek var.
Ben Pembe Gömlekli Değilim...

İstifa Et...

Bence istifa etmesin. Çünkü;

Hem yöneticilik yapıyor.

Hem koçluk yapıyor.

Hem de devre aralarında soyunma odasıdna moral konuşması yapıyor.

Böyle biri bir daha bulunmaz. Aslan gibi maşallah.

Gökce Başaran' Alıntı:
Bence istifa etmesin. Çünkü;

Hem yöneticilik yapıyor.

Hem koçluk yapıyor.

Hem de devre aralarında soyunma odasıdna moral konuşması yapıyor.

Böyle biri bir daha bulunmaz. Aslan gibi maşallah.
Elini salasa elisi diyorsunuz :)

Başka duyduğum şeylerde var ama ispatlayamayacağım için konuşmuyorum.
Yapar mı yapar diye de aklımdan geçirmiyor değilim.

Dedehayır Cumhuriyet gazetesini arayıp şişe olayını yalanlamış.

Galatasaray Basketbol Şube Sorumlusu Ahmet Dedehayır, bayan takımının Ceyhan Belediyesi maçında takım menajeri Müge Erdem?e su şişesi fırlatmadığını belirtti. Gazetemizi arayarak önceki gün yayımlanan haberimiz hakkında görüşlerini bildiren Dedehayır, ?İddialar gerçek değil. Olaylar yazıldığı gibi değil. Ben Müge Erdem?e şişe atsam kendisi istifa etmez mi?? diye konuştu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...