Ahmet Dedehayır İstifa

Ahmet Dedehayır İstifa Etmeli mi?

• Kullanılan toplam oy
    139
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Turk Telekomun Galatasarayla birlesme olasiligini sevmek istiyorum.....

Bizi bu ulker cehenneminden,bu tur siradan yoneticilerden,antrenorlerden,caylak,duz oyunculardan ancak Telecom kurtarabilir..Gerisi bos!

Onur Yavuz' Alıntı:
Yalçın Bey Özhan Canaydın kulübün içinde bulunduğu durumu bilerek göreve talip oldu ve gelmeden önce belirli sözler verdi. Verdiği sözlerden kaç tanesini tutabildi acaba?

Özhan Canaydın döneminde yapılan en doğru davranış; Tekerlekli Sandalye Şubesinin kurulmasıdır. Aslantepe ise başarıdan ziyade başlı başına bir fiyaskodur. Arazinin mülkiyetini almak varken üst kullanım hakkını almak, onun da belli bir bölümünü devlete iade etmek üstün yöneticilik başarısı olsa gerek.

Örnekleri artırmak mümkün ama konu başlığı Özhan Canaydın değil, Ahmet Dedehayır. Ahmet Dedehayır´ın üzerine kalan "Özhan Başkan Bizi Bırakma" pankartının iç yüzünü öğrenmek isterim.
Pankart öyle değildi sanırım :?
'Başkanım biz devam diyoruz' yada bu tarz birşeydi?

1 aydır bir takıma antrenör bulunamadığı için DEDEHAYIR istifa!!!

Şu takımın başına VJ'i,Taj'ı koyup bu maçta yönet takımı desen kazanırdık be.... :oops:

Alperen Kaplan' Alıntı:
1 aydır bir takıma antrenör bulunamadığı için DEDEHAYIR istifa!!!

Şu takımın başına VJ'i,Taj'ı koyup bu maçta yönet takımı desen kazanırdık be.... :oops:

kesinlikle katılıyorum.birazcık onuru,gururu varsa gider istifa eder.bazen istifa edip gitmekte bir erdemdir :oops:

bir aydır antrenör bulamadığın için evet hatalısın sn DEDEHAYIR

ama sene başından beri ruhsuz oynayan oyuncular antrenörsüz bile çıksan bu maçı yürüyerek kazanması gereken oyuncular...yeterli ruhu ve mücadeleyi yansıtmadığınız için sizlerde suçlusunuz....

Zerre anlamadığı bir iş.

İstifa ederse şık olur.

Mihriban Oğuz'a verdiği tepki doğru; fakat yapılış şekli hoş değil.

Mihriban Oğuz'uda alsın, kolkola gitsinler.

takım ceyhana yeniliyor dedehayır istifa etsinn :) değişik tepkiler var

birde gerçekten dedehayır istifadan ziyade yönetim bazında şubeyi tam anlamıyla hertürlü maddi ve manevi desteğe verebilecek bir kişi varsa lütfen belirtin dedehayır istifa tamam istifa etsin peki ya sonrası??? kim gelirse başta kim olacakki bu şube tekrar eski günlerine geri dönecek anlık yada yıllık başarılardan ziyade...merak ediyorum gerçekten böyle birileri varsa bilen kişiler varsa bende bilmek isterim...

günlerce oyuncu isimleri yazıldı şu var bu var istatistikleri çok iyi falan anternör isimleri geçti ama şu takımı yönetecek bir yönetici ismi hiç geçmedi

Barış Çamur,

Bayan basketbol takımını bu hale tek başına Ahmet Dedehayır getirmedi. onun kadar Mihriban Oğuz'un da etkisi var. o yüzden verdiği tepki, haklı bir tepki.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...