Aile Toplantısı - ÖNDER ÇİÇEKOGLU

• Konbuyu başlatan Erdal Can İçelli
  • Başlangıç tarihi
Re: Aile Toplantısı (Ö.Çiçekoglu Röp. Syfa 4)

Alperen' in sorular kalın, cevaplar normal yazılmalı kısmına katılıyorum. Ama kopyala yapıştır olmadı diye düşünüyorum röportajda. Bu röportajda işlerim yoğun diye faydam olamadı ne yazık ki, ama ikincisinde olacağını düşünüyorum. Bu arada ikinci röportajı yapacağımız kişiyi belirledik geçen cuma günü. Hafta içi soruları almaya başlayacağız. Okuyanlara teşekkür ederim.

Yiğit Abi kopyala yapıştır sadece bir yerde var, düzeltilmesi güzel olurdu bence, ama tekrar gözden geçirince röportajı diğer soruların tamamı normalken tek hata o soruda varmış, gözden kaçmış yani. Problem yok yani. :)

Alperen öncelikle teşekkürler güzel önerilerin için

Ancak belirtigim gibi site icinde ilk röpörtaj oldugundan dolayı bazı kopukluk ve tecrübesizlik oldu reel hayatta bir çok kez yaptım ama site icinde farklı bi durum uzak oldugu icin mesafe internetin bize sunduklarıyla yetinebiliyoruz

Soruları kesinlikle kopyala yapıştır olmadı belki arasına bir soru sıkışmış olabilir onunda soru şeklinden olmuştur kendi yorumlarımı katarak üyeleri bilgilendirecek şekilde soruldu

Noktalama işaretlerinde haklısın orda biraz acemilik oldu karıştı bundan sonrakinde daha kaliteli olur yanlız ben ilgisizlige deginmek istiyorum keske herkez senin gibi fikirlerini sunsa istenilen düzeye cıksa ama herkes okuyor teşekkür bile edilmiyor gerkcekden büyük bir emek var kimseye demiyorum cok begendim harikasın gibi şeyler kötü olmuş demeniz bile dikkate alındıgını hissettirir umarım diğer röpörtaja daha büyük ilgi olur

Yigit Pazar arkadaşımızında katılımıyla daha güzel bir röpörtaj olcagından eminim hatalardan ders cıkarılacaktır teşekkürler herkeze

Güzel bir roportaj olmuş, eline sağlık Erdal, emeği geçen herkese teşekkürler.
Önderi anlatmak için 2-3 sayfa yetmez aslında :) Önder kardeşim kaçak dövüşmüşsün yine. :)

Röportaj güzel olmuş, tebrikler.

Bu sitede bana en sert mesajları atmış kişidir kendisi. (özel mesaj yoluyla) Buna rağmen İtalya'daki Taranto maçında yardımını çok gördüm. Adanmış hayatlara saygı göstermek; boynumuzun borcudur.

Burak Barut' Alıntı:
Şu yoğurt olayı açıklığa kavuştu ya mutluyum:)

Ayrıca kedi köpek maması deyince aklıma Prison'da ki Ajan Kallerman gelmedi de değil :)
:) :)
Yoğurt Olayıyla valla büyük bir soru işaretide kayboldu:)
Zevkli bir röportaj olmuş
Röportaj için sorularımız daha vardı :) belirlenen tarihten evvel soru alımının bitmesine üzüldüm Önder Abiyle yapılan bu röportaj fırsat daha zor tekrarlanır :oops: Neyse Zevkli bir röportaj olmuş bir çok konuda da aydınlamış olduk tekrar röportaj için çok teşekkür ederiz...
Diğer röportajların kaliteside belli oldu:)

Ayşegül Aygün' Alıntı:

Hangi anlamda Ayşegül ?açıklık getirebilir misin

çok başarılı bir röportaj olmuş,erdal ve önder sağolun..
keyifle okudum.
iyi ki burdayım dedim tekrar...
sıradaki röportajı bekliyorum merakla..bu arada ardabey amca sağol etiketleme için fırat'ın bu halini de görmüş oldum :D

Burak mı bir sonraki konuğumuz?
Soru sormayayım kavga çıkar :)

Erdal Önder abiyle reportaj harika olmuş.. sadece bundan sonra yapılacak reportajların bazı kısımlarına reportajı yapılan kişinin bir kaç resmi eklenebilir.. Bu daha keyifli kılar bence..

Erdal Icelli' Alıntı:
[quote="Ayşegül Aygün":21mnsjed]

Hangi anlamda Ayşegül ?açıklık getirebilir misin[/quote:21mnsjed]
İyi bir Anlamda ;) Önder Abiyle yapmış olduğunuz röportaj İlk denemeniz olmasına rağmen çok başarılı oldu. Diğer yapılacak olan röportajlarında aynı kalitede hatta daha da üstüne koyularak gerçekleşeceğinin sinyalini verdiniz:)

Ayşegül Aygün' Alıntı:
[quote="Erdal Icelli":1o38gne3]

Hangi anlamda Ayşegül ?açıklık getirebilir misin
İyi bir Anlamda ;) Önder Abiyle yapmış olduğunuz röportaj İlk denemeniz olmasına rağmen çok başarılı oldu. Diğer yapılacak olan röportajlarında aynı kalitede hatta daha da üstüne koyularak gerçekleşeceğinin sinyalini verdiniz:)[/quote:1o38gne3]

Teşekkür ederim Burat Barut röpörtajında yenilikleri fark edeceksiniz