Ali Sami Yen Spor Kompleksi

Re: Aslantepe

TT Arena'ya yeni sponsor!
Galatasaray'ın sezonun ikinci yarısında maçlarını yapmayı planladığı Türk Telekom Arena'ya şirketlerin ilgisi sürüyor.
Türk Telekom Arena kuzey tribününün isim hakkını Pegasus Hava Yolları'nın aldığı belirtilirken, Pegasus Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı ve Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat'ın katılımıyla gerçekleşecek basın toplantısında bu işbirliğinin duyurulacağı aktarıldı.

Ali Sabancı ve Adnan Polat'ın katılacağı basın toplantısı, 27 Ekim Çarşamba günü Conrad Otel'de gerçekleştirilecek.

Kamil Sarper Özsefer' Alıntı:
TT Arena'ya yeni sponsor!
Galatasaray'ın sezonun ikinci yarısında maçlarını yapmayı planladığı Türk Telekom Arena'ya şirketlerin ilgisi sürüyor.
Türk Telekom Arena kuzey tribününün isim hakkını Pegasus Hava Yolları'nın aldığı belirtilirken, Pegasus Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı ve Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat'ın katılımıyla gerçekleşecek basın toplantısında bu işbirliğinin duyurulacağı aktarıldı.

Ali Sabancı ve Adnan Polat'ın katılacağı basın toplantısı, 27 Ekim Çarşamba günü Conrad Otel'de gerçekleştirilecek.

yeni haber miymiş bu ?
kombineleri falan bitti bu tribünün de o bakımdan söylüyorum.
biraz geç kalınmış sanki..

cevabı verildiye görememişmdir fakat bu alt kat tribünleri ile üst kat tribünlerinde ki renk farklılıkları düzeltilecek mi ?

yoksa o korkulklar yüzünden bu kötü görüntüyle mi yaşayacağız.

Tribünlerin sahaya yakınlığı konusunda hayal kırıklığına uğradım.

Arkadas yeni stadyum yapiyorsun 3 günde bir degistirmeyeceksinki bir kere yapacaksin bari adam akilli yap. Yepyeni, Türkiye'nin en modern stadyumu diyorsun su görüntüdeki cirkinlige bak. Ayip yahu! Bir isi de yüzünüze gözünüze bulastirmayin! Hic olmadi beceremiyorsunuz bari yukariyi sari asagiyi kirmizi yapsaydiniz en azindan belli olmazdi bu kadar.

Renk ayırımı olduğuna nasıl kanaat getirdiniz acaba? Koltuklar açılı duruyor ayrıca üst kat ile alt kat arasındada açı var. Stada güneşde girmiyor direk koltuklara yayılacak şekilde. Yani iki resimde 14 senelik hayale turp sıkıyorsunuz:) Hele bir gidin stad açılsın o zaman görün bakalım gerçekten dediğiniz gibimi. Hayat sadece gece ve gündüz değil arkadaşlar ortası da var. Eleştirilerinizde hep sert çizgilerdesiniz. Ooo süper yada batsın bu dünya ile eleştiri gitmez.

Emin sahaya yakınlık konusunda hayal kırıklığına uğradım dedin. Ne beklediğini gerçekten merak ettim. Sonuçta UEFA kenarlar 6 kale arkaları 8 metreden yakın olamaz diyor bizimkilerde 50 santim obsiyon koymuşlar. Yani oalbilecek en yakın tribüne sahibiz. Kadıköyde bu 15 metre yanlarda. İlginç gerçekten taç atmayı beklemediğine eminim.:)

Sühan Cem' Alıntı:
Emin sahaya yakınlık konusunda hayal kırıklığına uğradım dedin. Ne beklediğini gerçekten merak ettim. Sonuçta UEFA kenarlar 6 kale arkaları 8 metreden yakın olamaz diyor bizimkilerde 50 santim obsiyon koymuşlar. Yani oalbilecek en yakın tribüne sahibiz. Kadıköyde bu 15 metre yanlarda. İlginç gerçekten taç atmayı beklemediğine eminim.:)
Abi seninde bildiğin gibi zemindeki açık yeşil ve koyu yeşil kısımların her biri 5 metre oluyor. Benim Kamera 2 den yaptığım hesaplara göre bırak 8 metreyi yaklaşık 10-12 metre duruyor kale-tribün arası. Bu bence fazla. :)

Emin Doğanca' Alıntı:
Abi seninde bildiğin gibi zemindeki açık yeşil ve koyu yeşil kısımların her biri 5 metre oluyor. Benim Kamera 2 den yaptığım hesaplara göre bırak 8 metreyi yaklaşık 10-12 metre duruyor kale-tribün arası. Bu bence fazla. :)

Enes Kömürcü' Alıntı:
3468.jpg

Emir , öyle bir kıyas için yanlış açıdan bakıyorsun.Şu resimden aynı oranı bir yap tekrar aynı düşüncelerin devam edecek mi?

Benim oran orantıma göre en uzak mesafe 8-8,5 metre gibi duruyor.