Ali Sami Yen Spor Kompleksi

Re: Aslantepe

Sühan Cem' Alıntı:
Metin 21 katlı olduğu doğru mu? Benim bildiğim bu plaza 10 katlı olacak. Zaten var olan arazi 2000-2200 metrekare civarı olması lazım.

Evet 21 kat bodrum katlarıyla beraber. O arsaya yüksek bodrum kat iskanı verildiğini biliyorum. 16400 m² toplam bina alanı.

gssözlük`te yazmışlar, açılışı D-Smart Euro Futbol kanalı vericekmiş sanırım doğru mu bu? :? Eğer böyleyse yazık, kulübün kendi kanalından vermek varken yazık, şifresiz yerel kanallardan verip cümle âlemin izlemesini sağlamak varken yazık.. ah be Başkan neler yapıyosun sen..

Edit: Kendim için istiyorsam nâmerdim, ben zaten stadda olucam :)

10 senedir yeni stad hayaliyle yatıp kalkan biri olarak o sayaç geriye saydıkça sayma diyesim geliyor...Stadın şeref tribününde Adnan Polat oturacak daha acısı varmı bilemiyorum artık...Tabi Servet'in sahada M.Sarp'ın yedek kulübesinde olacağını düşünmez isek...

Onur adında bir kardeşimin paylaşımı idi bu. Ama reelle bire bir örtüşüyor. Hatırlatmak istedim şu gergin günlerde :)

Rıdvan Dilmen: Ya bu baya bi stad oldu Güntekin...

Güntekin: Evet hocam.(Mütemadiyen)

Erman: Şansıaal, bu stat hani böyle hatun olur ya cillop gibi, taş gibi dersin hani. Böyle ay gibi parlar...

Şansal: Aman hozam!...Ama hozam, stat da stat be!

Ahmet Çakar: Türk-Telekom-Arena stat-değil!Bakın stadyum değil demiyorum, stat değil diyorum... Ben de yorumcu değilim zaten... İyi değilim?!!...

Sinan Engin: Şimdi bizim de böyle bi proje vardı Serhat, zamanında..Yani oluyo böyle şeyler..Olmaz değil de biz şeyedemedim işte, yapamadık biz...

Serhat Ulueren: Sevgili seyirciler, Galatasaray'da şok etkisi yaratacak, Galatasaraylıları yakından ilgilendirecek bir dosyamız var birazdan..Vtr hazır mı?Girelim.. (ŞOK ŞOK ŞOK!!!11..Galatasaray'ın yeni stadının dış cephe boyalarını yapan işçilerin ailesi Fenerbahçe'li çıktı!)

Hıncal Uluç: Ben böyle şey görmedim Haşmet... Koskocaaağ, Galatasağray Camia'sı, nasıl mahkum olur bu stata aklım almıyor!! (Derin sessizlik) Yani sen 20bin kişilik caağnım Ali Sami Yen'i ver...Yerine bu 52bin kişilik şeyi al, akıl alır gibi değil!.. (Mantıksızdır, ama kimse ses etmez)

Fuat Akdağ: Eveth...(kağıtlara bakar, tekrar kameraya döner) Kısa bii.. Reklam.. Aramız var..

Küçük Hakan: Şimdi bunlar bizim dönemimizde yapılmadı, vefasızlık yapıldı bize. Galatasaray takımı ve özellikle Arda dikkat etmeli, yabancılar kullanmamalı çok fazla duşları.

Sergen: Ya...hımpfs...şimdi Galatasaray takımı öyle çok iyi değil ki...hımpfs..neden yani şimdi bu takım?Stat?Yani ben söylim öyle çok güzel bi stat da değil..Biz giderdik deplasmana ne statlar var..hımpfs...

Sürer...

Sonuç olarak;

Maldini(herhangi bir üyesi) : Bu statda 52000 kişi olduğuna beni kimse inandıramaz.

Sühan Cem' Alıntı:
Onur adında bir kardeşimin paylaşımı idi bu. Ama reelle bire bir örtüşüyor. Hatırlatmak istedim şu gergin günlerde :)

Rıdvan Dilmen: Ya bu baya bi stad oldu Güntekin...

Güntekin: Evet hocam.(Mütemadiyen)

Erman: Şansıaal, bu stat hani böyle hatun olur ya cillop gibi, taş gibi dersin hani. Böyle ay gibi parlar...

Şansal: Aman hozam!...Ama hozam, stat da stat be!

Ahmet Çakar: Türk-Telekom-Arena stat-değil!Bakın stadyum değil demiyorum, stat değil diyorum... Ben de yorumcu değilim zaten... İyi değilim?!!...

Sinan Engin: Şimdi bizim de böyle bi proje vardı Serhat, zamanında..Yani oluyo böyle şeyler..Olmaz değil de biz şeyedemedim işte, yapamadık biz...

Serhat Ulueren: Sevgili seyirciler, Galatasaray'da şok etkisi yaratacak, Galatasaraylıları yakından ilgilendirecek bir dosyamız var birazdan..Vtr hazır mı?Girelim.. (ŞOK ŞOK ŞOK!!!11..Galatasaray'ın yeni stadının dış cephe boyalarını yapan işçilerin ailesi Fenerbahçe'li çıktı!)

Hıncal Uluç: Ben böyle şey görmedim Haşmet... Koskocaaağ, Galatasağray Camia'sı, nasıl mahkum olur bu stata aklım almıyor!! (Derin sessizlik) Yani sen 20bin kişilik caağnım Ali Sami Yen'i ver...Yerine bu 52bin kişilik şeyi al, akıl alır gibi değil!.. (Mantıksızdır, ama kimse ses etmez)

Fuat Akdağ: Eveth...(kağıtlara bakar, tekrar kameraya döner) Kısa bii.. Reklam.. Aramız var..

Küçük Hakan: Şimdi bunlar bizim dönemimizde yapılmadı, vefasızlık yapıldı bize. Galatasaray takımı ve özellikle Arda dikkat etmeli, yabancılar kullanmamalı çok fazla duşları.

Sergen: Ya...hımpfs...şimdi Galatasaray takımı öyle çok iyi değil ki...hımpfs..neden yani şimdi bu takım?Stat?Yani ben söylim öyle çok güzel bi stat da değil..Biz giderdik deplasmana ne statlar var..hımpfs...

Sürer...

Sonuç olarak;

Maldini(herhangi bir üyesi) : Bu statda 52000 kişi olduğuna beni kimse inandıramaz.
:ehue :ehue :ehue
Süper olmuş. :)

Kombinesi olanlar gidebilecek mi açılış maçına yoksa ayrı mı satılacak açılış biletleri?

Birde kombinelerin dağıtımı ne zaman başlayacak bir bilgi yok mu hala?

Saim Karakuzu' Alıntı:
ya arkadaşlar rakip takım taraftarının oradaki localar ne olacak ?

Bugün okumuştum o haberi.Adnan Polat ve güvenlikçiler bir toplantı yapacakmış galiba.Loca ve rakip takım tribünü arasında hiçbir engel yokmuş kötü bir şey bu.

Klüp hiç bir işe direk başlayamıyor. Zamanında dedik Rakip takım taraftarını üst kata yayın alt kat GS'lılara kalsın diye. Localara bir şey atmasın diye o bölgeye de ağ çekilecğei söylenmişti. Oysa San Siro Nocamp ve Barnebau da da rakip takım taraftarı yukarılarda bir yere konur. Sahanın en güzel köşesi rakip takım taraftarına verilmez. Bildiğiniz gibi korner direğine yakın tek köşe orası.

başkan loca satma derdinde, stadda bir düzen yokki
pegasus tribününde loca nın ne işi var
orası tek bir tribün olsa ortada loca olmadan ( Westfalen, roma olimpiyat yada Anfield Road gibi)
muhteşem bir atmofer olurdu ama nerdeeeee :(

Öncelikle satış işlerini yönetim yapmıyor tamamen profesyonellerce yürütülen bir iş şu an için.

Ben kombine alırken sormuştum, biz buraları satarken alıcılara söyledik deplasman tribününün bu kısımda olduğu buralara alan müşteriler bunu bilerek aldı dediler bana.

Tabi gerekli önlemleri alacaklarının garantisini vermişlerdir bir şekilde, birde localar çok hızlı satılan ve sayıca az olan şeyler olduğu için biraz geç kalan alıcılar mecburen almışlardır. Şu an için Kale arkaları satılmıyor bi satışa çıksa hangi ksımı olursa olsun insanlar balıklama atlayacak biraz onun gibi bir durum bu.