Ali Sami Yen Spor Kompleksi

Re: Aslantepe

Su demir korkuluklarin koltuklarla ayni renk tonunda kirmiziya boyanmasi mümkün degil mi? Görünüm acisindan.

Varyap başkanı Süleyman Varlıbaş telegol programında 10 Aralık ta stadı Galatasaray a devredicez diye açıklamada bulunmuştu. 3 gün sonra stad devredilecekmi bilgisi olan varmı?

Serkan Angün' Alıntı:
Varyap başkanı Süleyman Varlıbaş telegol programında 10 Aralık ta stadı Galatasaray a devredicez diye açıklamada bulunmuştu. 3 gün sonra stad devredilecekmi bilgisi olan varmı?

en son stadın yanından geçtiğimde yol düzenlemelerini yapıyorlardı.olimpiyat çilesi gibi bir çile beklemesinde bizi başka birşey istemem açıkçası.

Olimpiyat çilesi bizi vurmaz. Maça araba ile gelmekte ısrar edenlere vurur. Biz ne olrusa olsun aslanlı yoldan yürüyüp metro ile dağılabileceğiz. Araba ile gelenelr Cendere yolu yapılana kadar en az 6 ay telef olur.

Sühan Cem' Alıntı:
Olimpiyat çilesi bizi vurmaz. Maça araba ile gelmekte ısrar edenlere vurur. Biz ne olrusa olsun aslanlı yoldan yürüyüp metro ile dağılabileceğiz. Araba ile gelenelr Cendere yolu yapılana kadar en az 6 ay telef olur.
o zaman yol yapılana kadar arabayla gitmemek lazım :) metro ne alemde peki? bir bilginiz var mı?

Show Haber'de stadı gösterdiler dün gece. Ne kadar sevindiysem bir o kadar da üzüldüm. Bu alt ve üst kattaki koltukların renk farklılığı poşetten ya da güneşten falan değil. Bildiğimiz farklı bir renk ve hiç de güzel durmuyor. Madem farklı bir renk yapacaksınız sarı yapın da takıma uygun olsun. Umarım ilerleyen zamanlarda stad ve koltuk renklerinde doğruyu bulurlar.

POLAT:"STADIMIZIN ACILIS TARIHI 15 OCAK 2011 OLACAK"

GALATASARAY KULUBU BASKANI ADNAN POLAT ILE
GENCLIK VE SPOR GENEL MUDURU YUNUS AKGUL, INSASINDA SON ASAMAYA GELINEN TURK
TELEKOM ARENA'YI GEZDI.
ADNAN POLAT ILE YUNUS AKGUL, BERABERLERINDE SARI-KIRMIZILI TAKIMIN
YONETICILERI ISIN CELEBI, ALI HASHAS, SPOR TOTO TESKILAT BASKANI BEKIR YUNUS UCAR
VE ISTANBUL GENCLIK VE SPOR IL MUDURU TAMER TASPINAR'LA BIRLIKTE TURK TELEKOM
ARENA'DA INCELEMELERDE BULUNDU.
BASIN MENSUPLARINA ACIKLAMA YAPAN ADNAN POLAT, TURK TELEKOM ARENA'NIN
MULKIYETININ GENCLIK VE SPOR GENEL MUDURLUGU'NE DEVREDILECEGINI VE STADIN
YONETIMINI BIRLIKTE YAPACAKLARINI KAYDEDERKEN, ''STADIN BITME NOKTASINA GELDIGI
BU GUNLERDE DURUMU GORMEK UZERE BURADALAR. BUGUN TESISLE ILGILI BIRTAKIM
GORUSMELER YAPACAGIZ'' DEDI.

-''ACILIS 15 OCAK'TA''-

ADNAN POLAT, TURK TELEKOM ARENA'NIN ACILIS TARIHI OLARAK 15 OCAK 2011'I
VERDI.
''TURK TELEKOM ARENA'NIN ACILIS TARIHI 15 OCAK CUMARTESI GUNU SAAT 19.00
OLACAK. BASBAKANIMIZ RECEP TAYYIP ERDOGAN DA ACILISA KATILACAGINI BILDIRDI''
DIYEN POLAT, SUNLARI SOYLEDI:
''ACILISLA ILGILI DAHA SONRA AYRINTILI BILGILENDIRMEYI YAPACAGIZ. BU
STADIN TEMELININ ATILDIGI, HATTA PROTOKOLUNUN YAPILDIGI GUNDEN BU YANA COK
INSANIN EMEGI GECTI. ANCAK BU STADIN YAPIMIYLA ILGILI BUGUNE KADAR TUM PROJELERE
SAHIP CIKAN BASBAKAN RECEP TAYYIP ERDOGAN'A TESEKKUR EDIYORUM. KENDISINE
MUTESEKKIRIZ. BIZI HIC YALNIZ BIRAKMADI, HEP ZAMAN YANIMIZDA OLDU. HER
PROBLEMIMIZI COZDU. BURASI NETICEDE ISTANBUL'UN, TURKIYE'NIN STADI OLACAK.
BUGUNDEN ITIBAREN 15 OCAK'A KADAR GERI SAYIM BASLAMISTIR.''

-YUNUS AKGUL-

GENCLIK VE SPOR GENEL MUDURU YUNUS AKGUL DE TURK TELEKOM ARENA'DA GELINEN
NOKTAYA DIKKATI CEKEREK, ''TURK SPORUNA MUHTESEM BIR ESER KAZANDIRMANIN GURURUNU
YASIYORUZ'' DIYE KONUSTU.
TELEVIZYONLARDA VE GAZETELERDE BAZI KISILERIN CIKIP, TURK TELEKOM
ARENA'NIN ILK HAYALINI KURDUKLARINI ILERI SURUP, BIRBIRLERINE TESEKKUR
ETTIKLERINI AKTARAN AKGUL, ''BU STATLA ILGILI TESEKKUR EDILMESI GEREKEN TEK KISI
BASBAKAN RECEP TAYYIP ERDOGAN'DIR'' DEDI.
BASBAKAN ERDOGAN'IN ISTANBUL BUYUKSEHIR BELEDIYE BASKANI OLDUGU DONEMDE
BURAYA BIR STAT YAPILMASI FIKRI OLDUGUNU, IKTIDARA GELDIGINDE ISE BUROKRATLARINA
TALIMAT VEREREK PROJENIN HAYATA GECMESINI SAGLADIGINI DILE GETIREN AKGUL, ''BU
ESERIN ORTAYA CIKMASININ YEGANE SEBEBI RECEP TAYYIP ERDOGAN'DIR'' SEKLINDE
KONUSTU.
POLAT ILE AKGUL, STATTA YAPTIKLARI INCELEMELERIN ARDINDAN TOPLANTIYA
GECTILER.

-AA-

GSGM müdürü de amma yalakaymış yahu! Stadın hayalini kuran güya başbakanmış.. Tamam o olmasaydı zor tamamlanırdı ama bu kadar insanı yok sayıpta başbakana yalakalık yapmak için "bu stadın hayalini kuran da, bunu yapan da başbakan'dır" demek tek anlamıyla "yalakalıktır." Yazıktır yahu, rahmetli Özhan Canaydın hayatını koydu oraya, keza diğerleri de..

Sabah o herifi dinlerken bir anda kanalı değiştirdim. Yani nedir bu yalakalık, nedir bu hadsizlik! Başbakan, burayı ta belediye başkanı olduğu seneden beri düşünürmüş.. Diyecek çok sözüm var ama susayım en iyisi, yoksa Allah ne verdiyse giydireceğim bu yalaka herife!

Bu projenin fikri Mustafa SARIGÜL,Rahmetli Canaydın ve gecesini gündüzünü bu işe katan Işın Çelebidir..
Galatasarayımızn yeni mabedinin açılışında kimse siyasi şov filan yapmasın.Yapılmamalı..

Barış Şişman' Alıntı:
GSGM müdürü de amma yalakaymış yahu! Stadın hayalini kuran güya başbakanmış.. Tamam o olmasaydı zor tamamlanırdı ama bu kadar insanı yok sayıpta başbakana yalakalık yapmak için "bu stadın hayalini kuran da, bunu yapan da başbakan'dır" demek tek anlamıyla "yalakalıktır." Yazıktır yahu, rahmetli Özhan Canaydın hayatını koydu oraya, keza diğerleri de..

Sabah o herifi dinlerken bir anda kanalı değiştirdim. Yani nedir bu yalakalık, nedir bu hadsizlik! Başbakan, burayı ta belediye başkanı olduğu seneden beri düşünürmüş.. Diyecek çok sözüm var ama susayım en iyisi, yoksa Allah ne verdiyse giydireceğim bu yalaka herife!
Gerçekten çok haklısın biraz evvel spor haberlerini dinlerken Gsgm müdürünün yıkama yağlama seanslarını seyrettim,bu ahpap çavuş ilişkisi olduğu sürece spor dallarında ülke genelinde bir arpa boyu yol alamayız.

Projenin mimarının Mustafa sarıgül olduğu kesin. Bunu tüm türkiye biliyor adam çıktı Starda analttı. ki bundan 8-9 ay önce Canaydına söylemiş Canaydın kabul etmemiş.

Ama açıkcası umurumda dğeil. Gelsin Başbakan açsın benim projemdi desin. Mümkünse hatta benim esas projemde 15500 kişilik salonda vardı o salon nerde lan!!! desin daha güzel olur. Başbakan bu oalyın kaymağını yesin yerken başkanımızda başbakandan bu konuda garanti istesin. "efendim sizin yarattığınız bu stadın yanına bir salon düşünmüşştünüz onu nereye koyalım?" desin salonumuzda olsun. Yoksa bana ne kimin sahiplendiğinden. Ben biliyorum neyin ne olduğunu. Bilmeyenlerde istediğine inansın.

Stadın açılış tarihini özel olarak istesem mümkün olmazdı herhalde.

Bu kulüpten şimdiye kadar hiç doğum günü hediyesi almadım, çünkü o dönem hep hazırlık dönemiydi. Neyse ki kulüp bana yaptığı ayıbın farkına varmış ve 10 yılı aşkın süredir beklediğimiz yeni stadımızı doğum günümde açma kararı almış.

Büyük Başkan...

Onur Yavuz' Alıntı:
Stadın açılış tarihini özel olarak istesem mümkün olmazdı herhalde.

Bu kulüpten şimdiye kadar hiç doğum günü hediyesi almadım, çünkü o dönem hep hazırlık dönemiydi. Neyse ki kulüp bana yaptığı ayıbın farkına varmış ve 10 yılı aşkın süredir beklediğimiz yeni stadımızı doğum günümde açma kararı almış.

Büyük Başkan...

Nerde kutluyoruz dememe gerek varmı abi? :)

Daha dün gibi hatırlıyorum Mustafa Sarıgül'ün Telegol'de şöyle bir projem var,Seyrantepe'de boş bir arazi var oraya stat yapılabilir diye anlattığını,o gün etkilenmiştim bende sonrasında Özhan Canaydın'ın çabaları sonucu stat için izinler alındı ve bugünlere gelindi.

Tayyip'i görmek istemiyorum açılışta,o yüzden açılışı izlemeyeceğim.Sonunda güzel bir stadımız olduya o bana yeter.