Ali Sami Yen Spor Kompleksi

Re: Aslantepe

Gerçi 1. sırada hem iyi hem kötü. Bu yönetim varken o sıranın önüne dizerler güvenliği maçı göremezsin maç boyu:) Gene de ayıp gerçekten. Zaten kombineyi geri verme konusunda tereddütlerim varken :( Hayırlı olsun

Sühan Cem' Alıntı:
Gerçi 1. sırada hem iyi hem kötü. Bu yönetim varken o sıranın önüne dizerler güvenliği maçı göremezsin maç boyu:) Gene de ayıp gerçekten. Zaten kombineyi geri verme konusunda tereddütlerim varken :( Hayırlı olsun

sagol abi.ama benim gorus acımı kesecek gorevlıyı operım ben :)

Şamil Pegasus alt kat ortada bir ton boş koltuk vardı. Görevli ayrılmış durumda onalr demişti. ultrAslan'a verilecekti. Sanırım Yönetim ultrAslan'a da gider yapıp bilet sayıalrını azlatacak demekki:)
Bu arada Tolga da artık ultrAslan oldu;) Tam onalrın ortasında olacak:)

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Tolga baktınmı yerine oturma planından tribünlerin birleştiği kısımlarmı abicim yoksa ortanın sağı solu falanmı.

tribünlerin birleştiği yer olması lazım abi.Savaş daha iyi biliyor aslında.O koltuk 1 ben 4 :)

Sühan abi UltrAslan Pegasus'da benim bildiğim,ben Güney tribinündeyim :)

Tolga Kaplan' Alıntı:
[quote="Şamil Turançiftçi":30dayoig]Tolga baktınmı yerine oturma planından tribünlerin birleştiği kısımlarmı abicim yoksa ortanın sağı solu falanmı.

tribünlerin birleştiği yer olması lazım abi.Savaş daha iyi biliyor aslında.O koltuk 1 ben 4 :)

Sühan abi UltrAslan Pegasus'da benim bildiğim,ben Güney tribinündeyim :)[/quote:30dayoig]

14 sıra yukarısındayım :) Kapalı solda güney altta olucak...

Yapımı devam eden Galatasaray'ın yeni stadı Türk Telekom Arena'da önemli gelişmeler yaşanıyor.

Stat inşaatını gerçekleştiren yüklenici firmalar Varyap ve Uzunlar ihale şartnamesinden belirtilen kendi yükümlülüğündeki tüm taraftar ve VIP koltuklarının montajını tamamladılar. Bununla birlikte, Galatasaray kulübü tarafından taktırılacak VIP ve loca koltuklarının gelmesi bekleniyor.

Türk Telekom Arena Stadı'nda, yedek kulübelerinin ısıtmalı deri koltukları takılırken, skorboard montaj çalışmalarına da başlandı. Çalışmaların önümüzdeki hafta tamamlanması bekleniyor.

Türk Telekom Arena Stadı'nın iç bölümünde soyunma odalarının taban döşemeleri, tavan kaplamaları, mobilya ve aynaları yapılırken futbolcu çıkış tünelindeki dekoratif kaplamalar da tamamlandı. Bu çalışmaların yanı sıra, tüm tribün girişlerinde, Lounge alanlarında boya işleri ve taban-tavan kaplamaları sonlandırılırken, loca mobilyaları da yerleştiriliyor.

Türk Telekom Arena inşaatında, stat dışında da çalışmalar yoğunlaştı. Bir yandan Aslanlı Yol'da çalışmalar tüm hızıyla sürüyor, diğer yandan da hem Varyap ? Uzunlar, hem de karayolları Cendere bağlantı yolunu iki farklı uçtan tamamlamaya çalışıyor.

Metin 21 katlı olduğu doğru mu? Benim bildiğim bu plaza 10 katlı olacak. Zaten var olan arazi 2000-2200 metrekare civarı olması lazım.