Ali Sami Yen Spor Kompleksi

Re: Aslantepe

Her ne kadar Ali Sami Yen içinde olsa çubuklu formadan nefret ediyorum.Sarı-kırmızı çubukluyu görmeye dayanamıyorum, çok garip geliyor bana.

bence bu 175'tl lik formalardan almayanlar kombinesi olsa dahi açılış maçına sokulmasın.. keza davetiyesi olanlar da sokulmasın , kendileri çalıp kendileri oynasınlar..

Bugün stadı gezme fırsatım oldu basket maçından sonra, çok eksik var daha.Yani cidden çok eziyetli olacak ilk yarım sezon.Bu yüzden eğer sezonun kalanını Aslantepe'de oynamazsak hiç de şaşırmam.

Stad gerçekten çok etkileyici, her tarafından görüş açısı çok güzel.Yalnız rakip taraftara verilen bölüm de harbiden stadın en etkili noktalarından biri.

Statla ilgili beni en çok rahatsız eden nokta ise statta neredeyse hiç sarı rengi kullanılmamış.Sadece kırmızı var.Merdivenlerde sarı çizgiler var fakat o da arada kaybolup gidiyor.Umuyorum bunlar zamanla düzeltilir.Ufak ama önemli detaylar...

Devlet bu stadı Spor Genel Müdürlüğüne yaptığı için ilk aşamada elimize kız gibi süslenip gelmesi mümkün değildi zaten.Bana göre en önemli nokta çatının kapaklarıydı onuda beceremedi bu yönetim.Geri kalan her şey zaten sezon sonu bir tadilata sokar 1 ayda tamamlayacağın şeyler.

Gene de salonun full kırmızı olması. Tribüne koltuk rengi ile Galatasaray yazdıramamamız ilginç bir durum. Türk milli takımı da maçalrını burada oynayacapından (büyük ihtimalle) bu yüzden kırmızıyı arttırmışlar ama staddaki tek sarı, merdivenlere çekilen bantlar. Ki o kadar sarıyı daha ilk maçta gelenelrde eklerdi stada. Yönetimin bir şekilde nasıl olur bilmem stadın koltuklaırna Galatasaray ALi samiyen TT arene bilmem ama sarı renkte yazı gösteren bir koltuk dizaynı yaratması lazım.

Sühan Cem' Alıntı:
Gene de salonun full kırmızı olması. Tribüne koltuk rengi ile Galatasaray yazdıramamamız ilginç bir durum. Türk milli takımı da maçalrını burada oynayacapından (büyük ihtimalle) bu yüzden kırmızıyı arttırmışlar ama staddaki tek sarı, merdivenlere çekilen bantlar. Ki o kadar sarıyı daha ilk maçta gelenelrde eklerdi stada. Yönetimin bir şekilde nasıl olur bilmem stadın koltuklaırna Galatasaray ALi samiyen TT arene bilmem ama sarı renkte yazı gösteren bir koltuk dizaynı yaratması lazım.

Abi onu bu yönetim akıl eder mi hiç bilmiyorum ama bu bahsettiğimiz şey inanılmaz kolay bir şey sende biliyorsundur.O stadta her türlü renk değişimini,ilavesini rahat rahat yaparız.

Doruk Ünlü' Alıntı:
Stad gerçekten çok etkileyici, her tarafından görüş açısı çok güzel.Yalnız rakip taraftara verilen bölüm de harbiden stadın en etkili noktalarından biri.

İlerki yıllarda rakip taraftar tribününü başka bir köşeye alma durumu olabilir mi acaba? Hani denildiği kadar etkiliyse oranın verilmiş olması afedersiniz ama aptallıktır. Belki yarım sezonda yönetim bunu görür veya yeni yönetim bu işi fark ederse rakip tribün yerini değiştirme gibi bir şansımız olabilir mi?

Ömer Faruk Ünalan' Alıntı:
İlerki yıllarda rakip taraftar tribününü başka bir köşeye alma durumu olabilir mi acaba? Hani denildiği kadar etkiliyse oranın verilmiş olması afedersiniz ama aptallıktır. Belki yarım sezonda yönetim bunu görür veya yeni yönetim bu işi fark ederse rakip tribün yerini değiştirme gibi bir şansımız olabilir mi?

Olabilir böyle bir durum.Rakip taraftarın yeri kulubün insiyatifinde.

Hayatımda gördüğüm en rezil yönetim..Bu kaçıncı skandal ya..Ben Kocaeliden gelip final haftası bir günümü tamamen öldüreceğim...Kombine sırası,maça gidiş derken tüm cumartesi ölecek..Ama adamlar sadece davetiye dağıtıyorlarmış.İnanılması zor işlerin altına imza atıyorlar sağolsunlar..Başkan adam gezdireceğine kombineleri yetiştirin talimatını verseydi...İnsanı aldığı kombineden pişman ettirdiler ya ben nediyim bunlara artık...İnşallah biran önce gidersin şu koltuktan...

Okan Alaşalvaroğlu' Alıntı:
Kombineler yetişmemiş.Açılış maçı için bilet dağıtılıyormuş.
Şaşırdık mı? :)

Zaten baştan belliydi böyle olacağı, durdun durdun yumurta kapıya dayandığı an dağıtma kararı aldın. Bugün çok sevgili ve haşmetli başkanımız ne diyecek acaba bu beceriksizlikler hakkında, Ali Kırca ve Birand yıkama yağlama mı yapacak yoksa üstüne mi gidecek? Hep birlikte görelim bakalım.

Sühan Cem' Alıntı:
Abi hala stadda maraton denilebilecek yerde Galatasaray yazılabilecek kadar boşluk var ve sanırım oraya Galatasaray figürü yapmak için en sona kadar beklediler..
Var mı bir bilgin Galatasaray yazacak mı ?

Arkadaşlar bu kombinelerin yetişmemesi konusunda size bilgi vereyim. Kulup bildiğiniz gibi kombineleri Deniz Bank'a sattı. Biz aslında farkında olmadan onlardan alıyoruz bu kombine biletleri. Yani satılmayan her kombine Deniz Bank'ı zarara sokarken Galatasaray'a kar sağladı.

Bugün bu kombinelerin yetişmemesi de tamamen Deniz Bank ve Garanti Bankasının hatası. Öyle ki Garanti Bankası basıma bile başlamış değil. Ayın 13ünde basıma başlayacaklarmış. Yani yönetimin %100 elinde olan bir olay değil.

şimdi geldim yaklaşık 3 saat bekledikten sonra kombineler yetişmediği için sadece ajax maçı için davetiye biletlerinden dağıttılar.Kombineler ise birdahaki hafta evlerimize posta yoluyla getirilcekmiş

Ya stad müthişte,hazırda artık aklımda bir soru var.. Acaba biz hazır mıyız? Yani tribünler fazla yakın Emre korner kullanırken zarar gelmeyeciğini kimse iddia edemez bence.. Hele bide bir hareket yapsa sahadan çıkamaz.. Ha Emrenin can sağlığında falan değilim düşünsenize dünyadaki başlıklara.. Futbolcuyu linç ettiler, 52000e karşı 1 falan.. Ayrıca tek Emre değil her maç için geçerli bu nerdeyse o yüzden tribünlerde çok dikkatli olmalı..