Ali Sami Yen Spor Kompleksi

Re: Aslantepe

Dünyanın hiçbir yerinde devlet yönetiminde olan kişiler parti kitlesine seslenir gibi konuşmazlar. Bürokrasinin temelidir bu. Orası şov yapma yeri değil, bence taraftarın gösterdiği tepki makuldür.

başbakan ıslıklandı diye göbek atanlar var helal olsun valla.. Ben şahsen utandım ya ayıptır bu ne rezilliktir bütün gündem bu oldu artık soruyorum buradaki tüm göbek atanlara TOKİ yapmasa bu stat bu hale gelebilir miydi o arsayı başbakan verin demese bize verirlermiydi hadi cevap verin..Ayrıca ıslıklamanın başbakanın fenerli olmasıyla bi alakası kesinlikle yok sadece zihniyet bir partiye mensup olanların zihniyeti şu açılış gününde bu işler olmaz onun yeri farklıdır ...

Bir insan stadın tamamını kendi cebinden para ödeyerek yapsa bu kadar konuşulmazdı.Özhan başkan bu kadar emek verdi bu stat yapılsın diye ama bu kadar ismi anılmadı.kısacası bu stat için en konuşulması gerekenler Ali Sami Yen stadının yapılmasını sağlayanlardır.Bu stad Ali Sami Yen'e karşılık yapıldı.

O Toki başkanının yatacak yeri yok zaten. Sanki bedavaya yaptılar. Kira yükümlülüğünü yerine getiremiyormuşuz. Allahın yalancısı. Sanki babamızın hayrına yaptınız stadı. Mis gibi araziyi verdik, üstüne İstanbul'a olası bir felakette bir sığınak sağladık, boş olan bir yeri işlek hale getirdik. Daha ne istiyorlar ki?

Ayhan Çelebi' Alıntı:
başbakan ıslıklandı diye göbek atanlar var helal olsun valla.. Ben şahsen utandım ya ayıptır bu ne rezilliktir bütün gündem bu oldu artık soruyorum buradaki tüm göbek atanlara TOKİ yapmasa bu stat bu hale gelebilir miydi o arsayı başbakan verin demese bize verirlermiydi hadi cevap verin..Ayrıca ıslıklamanın başbakanın fenerli olmasıyla bi alakası kesinlikle yok sadece zihniyet bir partiye mensup olanların zihniyeti şu açılış gününde bu işler olmaz onun yeri farklıdır ...

Ben kendi üzerime düşen kısma cevap verirsem. Başbakan ıslıklandı diye göbk attığım falan yok. Kendisinin stada büyük emekleri olmuştur. Adnan Polat da bunu çıktı orada söyledi zaten. Ben Toki başkanın yaptığı rezillikten sonra gelen ıslıklamalar yüzünden stadı terk ettikleri için tepki koydum . Ayrıca ben başbakanın ıslıklandığını falan da görmedim sadece Toki başkanı ıslıklandı.

Açılış törenini işim dolayısıyle seyredemedim
sanırım yuhalama-protesto olmuş
açıkçası çok üzüldüm bu duruma
futbolcuların parasını ödeyemezken hep bonservisi elimde oyuncu alırken
kim verirdi 130 milyon Euroluk stadı size
başbakanı seven biri değilim ama hakkını teslim etmek lazım
GS taraftarına hiç yakışmadıu olay
gözden düştük gibi bundan sonra işimiz düşerse kimse yardım etmez valla
daha salon yapacaz vs vs