Ali Sami Yen Spor Kompleksi

Re: Aslantepe

zaten bu adnanlar olduğu müddetçe o stada kimse gitmez.stat açılmadan önce başbakana teşekkür açıldıktan sonra başbakandan özür diliyoruz.Stad açılışında aklımda kalanlar sadece bu.yazıklar olsun böyle yönetime.

Ben protesto etmedim ama ettim diye beyanat versem neye göre sözleşmemi fesh edecekler çok merak ediyorum. Hiç bir kanunda sağda solda devlet büyüklerini protesto etmek suçtur diye bir hüküm yok. Velevki olsun, bende bundan ceza alayım. Yine ne stada girmeyi engellebilirler nede kombinemizi alabilirler. Adnan polat'ın istifa etmesini 10 üzerinden 5 istiyorsam şimdi tüm kalbimle istiyorum. Bu kadar işbilmez, komik bir açıklama olamaz.
Ağzını açıp Toki başkanına iki tane laf et.
Maliano blogunun sahibi çok güzel bir demiş bunla ilgili; Adnan Polat sanırım az önce bundan sonraki iş hayatı ve GS Başkanlığı arasında bir tercih yaptı. Tercihi ihaleler oldu.
Olay bundan ibaret.

iç sahadaki maçlarımıza aileden 4-5 kişiyi toplayıp Bursa'dan gelmeyi düşünüyordum.Ama yazıklar olsun böyle yönetime.bırak stada gelmeyi bu adnan polatın olduğu bir maçı tvden izlemiyeceğim.Adnan Polat İSTİFA

Hahahaha Selim Terzi'ye hakkında dava açılacak yazdıktan sonra hesabını kapattı. Toz tanesi kadar karakter olmayınca böyle oluyor işte.

Eren Aydın' Alıntı:
Ben protesto etmedim ama ettim diye beyanat versem neye göre sözleşmemi fesh edecekler çok merak ediyorum. Hiç bir kanunda sağda solda devlet büyüklerini protesto etmek suçtur diye bir hüküm yok. Velevki olsun, bende bundan ceza alayım. Yine ne stada girmeyi engellebilirler nede kombinemizi alabilirler. Adnan polat'ın istifa etmesini 10 üzerinden 5 istiyorsam şimdi tüm kalbimle istiyorum. Bu kadar işbilmez, komik bir açıklama olamaz.
Ağzını açıp Toki başkanına iki tane laf et.
Maliano blogunun sahibi çok güzel bir demiş bunla ilgili; Adnan Polat sanırım az önce bundan sonraki iş hayatı ve GS Başkanlığı arasında bir tercih yaptı. Tercihi ihaleler oldu.
Olay bundan ibaret.
aynen tam üzerine bastınız adnan polat şirketini seçmiştir. Ancak insanların belli ölçüde ıslık yuhalama vs gibi protesto haklarının anayasal bir hak olduğundan haberi yok galiba ÇOK TALİHSİZ BİR AÇIKLAMA olmuş bence bu sözler üzerine istifa etmelidir.

Yaklasik 20 saattir yazilan-konusulan ithamlara istinaden:
Adam degilmisim, Galatasaray'li degilmisim, iyi aile cocugu degilmisim, sefilmisim, serefsizmisim, babam belli degilmis, ucubeymisim, .......

Neyse yalaka, yagci diyemiyorlar en azindan.
Hamd olsun teğet geçti.

Protesto edenleri tespit edip stada almayacaklarmış.Bu kadar saçma bir açıklamayı ancak sen ve yönetimin yapar zaten A.Polat.Bırakıp gidin artık hergün yeni bir rezalete imza atıyorsunuz.

vaybe ne açılış oldu ya.unutulmaz acılış dedik ama işin içine herşey girdi.hala bugun üstü kapalı uyarılar geliyor kulube.ve başkan cıkıp bulacaz o kişileri diyor.başkan ancak bundan sonraki yapılan bireysel veya küçük gruplar halinde yapılan olaylarda bulursunuz kişileri.dün akşam için hiç bir şey yapılamaz..isterseniz 1000 tane kameraya bakın.kaç kişiyi yakalayacanız acaba...

dün akşam devre arası acıklama yapıyorsunuz yarın olağanüstü toplanıp basın acıklması yapacaz diye..ortalıgı galyana getiriyosunuz..milletde birşeyler yapacak veya söyleyecek zannediyor..ve bugun cıkıyorsunuz hiçbir şey yapamadıgınızı dün akşamki acıklamaların tekrarı bir konuşma yaptığınızı herkese gösteriyosunuz..bumu yani acıklama..

Hep savundum,stadtan sonra herşey düzelir dedim ama bu açıklamadan sonra zerre değeri yok benim için Adnan Polat'ın.Galatasaray tarihinin gelmiş geçmiş en rezil en kepaze başkanıdır.

Arkadaşlar, modluk yapmış gibi olmayayım ama bu başlıkta her şeye rağmen stadımızı tartışsak nasıl olur? Adnan Polat'ın istifa etmesi konusunda hem fikiriz zaten, o postlar ve o konuda yazılacak diğer postlar "Yönetim İstifa" başlığına gitse çok iyi olur.

Alın size bir Fenerbahçeli'nin yazdıkları
Bugun her merakli gibi Seyrantepe Ali Sami Yen Spor Kompleks'i TT Arena'nin acilisini takip ettim televizyondan.Hersey iyi gidiyordu imrenen gozlerle izledim Galatasaray'in yeni stadyumunu.Goruntusu,ambiyansi hakikaten mukemmel bir stadyumdu..

Peki hersey bu kadar guzelken Erdogan Bayraktar'in konusmasi? Herkesin rahatsiz oldugu konular olabilir ama herseyin bi yeri vardir.Adab ise biz Turk Millet'ine ailimizden,gecmisimizden gelen bir miras.. Peki bugun n'oldu? Bir acilis maci sn Bayraktar tabii ki stadin yuklenicisi olarak konusma hakkina sahip.Buna kimsenin itirazi olacaginida zannetmiyorum ama sanki stadi kendisi yapmis gibi 106 senelik bir klubun belki de en onemli bir gunun de hakaret gibi bir konusma hakkini O'na kim vermistir? Galatasaray Spor Klubu buna nasil sessiz kalmaktadir benim aklim almiyor.

Taraftar en fazla isliklar sonrasini getiremez cunku bilir ki bu ulkede demokrasi iktadar karsiti isen veyahut alkislamiyorsan herseyi evinden alinmak,polis siddetine maruz birakilmaktir.Burda gariban sahipsiz taraftartir.Peki ya yonetim?

Sayin Galatasaray Spor Klubu Yoneticileri ve Baskani
Ben sizi gunahim kadar sevmeyen,is yerinde bile sari kirmiziyi yan yana getirmek istemeyen bir Fenerbahceliyim.Ama bugun benim en ezeli rakibime soylenenler bana dokundu.Bir garip hissettim kendimi..Siz bir camia'ya sahip cikamiyorsaniz eger orada ki koltuklarda isiniz nedir? Ihale aski mi yoksa renklerin mi?

Sn Bayraktar bugun acizlikle sucladiginiz yada herkesin icinde bozmaya calistiginiz Galatasaray ismi 87 yillik Turkiyemizin 106 yillik Spor Klubudur.Nasil ki sn Basbakanin ismini kullanirken yutkunuyorsaniz o isim gun gelir sizleri hickiriga bogar.

Biz belki birbirimizi sevmeyiz,dusmanizdir ama biz birbirimizin buyuklugunu,kudretini,heybetini biliriz.Umarim sizde haddinizi (!) bilirsiniz.

Munferit Fenerbahce Taraftari.

Öksüz kaldık yazık gerçekten yazık.

Mustafa Yanar' Alıntı:
Alın size bir Fenerbahçeli'nin yazdıkları
Bugun her merakli gibi Seyrantepe Ali Sami Yen Spor Kompleks'i TT Arena'nin acilisini takip ettim televizyondan.Hersey iyi gidiyordu imrenen gozlerle izledim Galatasaray'in yeni stadyumunu.Goruntusu,ambiyansi hakikaten mukemmel bir stadyumdu..

Peki hersey bu kadar guzelken Erdogan Bayraktar'in konusmasi? Herkesin rahatsiz oldugu konular olabilir ama herseyin bi yeri vardir.Adab ise biz Turk Millet'ine ailimizden,gecmisimizden gelen bir miras.. Peki bugun n'oldu? Bir acilis maci sn Bayraktar tabii ki stadin yuklenicisi olarak konusma hakkina sahip.Buna kimsenin itirazi olacaginida zannetmiyorum ama sanki stadi kendisi yapmis gibi 106 senelik bir klubun belki de en onemli bir gunun de hakaret gibi bir konusma hakkini O'na kim vermistir? Galatasaray Spor Klubu buna nasil sessiz kalmaktadir benim aklim almiyor.

Taraftar en fazla isliklar sonrasini getiremez cunku bilir ki bu ulkede demokrasi iktadar karsiti isen veyahut alkislamiyorsan herseyi evinden alinmak,polis siddetine maruz birakilmaktir.Burda gariban sahipsiz taraftartir.Peki ya yonetim?

Sayin Galatasaray Spor Klubu Yoneticileri ve Baskani
Ben sizi gunahim kadar sevmeyen,is yerinde bile sari kirmiziyi yan yana getirmek istemeyen bir Fenerbahceliyim.Ama bugun benim en ezeli rakibime soylenenler bana dokundu.Bir garip hissettim kendimi..Siz bir camia'ya sahip cikamiyorsaniz eger orada ki koltuklarda isiniz nedir? Ihale aski mi yoksa renklerin mi?

Sn Bayraktar bugun acizlikle sucladiginiz yada herkesin icinde bozmaya calistiginiz Galatasaray ismi 87 yillik Turkiyemizin 106 yillik Spor Klubudur.Nasil ki sn Basbakanin ismini kullanirken yutkunuyorsaniz o isim gun gelir sizleri hickiriga bogar.

Biz belki birbirimizi sevmeyiz,dusmanizdir ama biz birbirimizin buyuklugunu,kudretini,heybetini biliriz.Umarim sizde haddinizi (!) bilirsiniz.

Munferit Fenerbahce Taraftari.

Öksüz kaldık yazık gerçekten yazık.

yazıyı okurken duygulandım helal olsun rakip taraftar kardeşime. Doğruları ne güzelde sıralamış. doğru tektir. Bende koca çınar yüzyıllık kulübe hakaret edercesine konuşan Toki başkanına tek kelime edemeyip son derece medeni protesto hakkını kullanan kendi taraftarına saldıran bir başkan nasıl olurda GS mizin başkanı olur. sinirden ne yapacağımı şaşırıyorum.

Arkadaşlar acizane önerim:

nasıl bugün Adna Polat basın toplantısı yaptı
taraftar olarak bizleri suçladı
bizlerde taraftar olarak yarın basın toplantısı yapsak
bize yapılan haksızlığı kamera önünde dile getirsek olmazmı?
bence çok iyi olur aslında......

Şu durumda dünyada hiçbir insan Padişah! Recep Tayyip Erdoğan'a gider yapamaz.Çünkü o da biliyor bizim Aslantepe gelirlerinin neredeyse yarısını kullandığımızı,TT isim hakkına güvenerek kredi aldığımızı ve oradan ayrılamıyacağımızı.

http://www.dipnot.tv/3785/Basbakan-nede ... landi.aspx

İzzeddin Çalışlar'ın dün geceyle ilgili bir yazısı.okumanızı tavsiye ederim.biriside sayın başkana okumasını tavsiye etse güzel olur aslında.

Yazıdan bir bölüm;

"Normalde bir siyasetçi bir stadyuma geldiğinde bir grup tarafından ıslıklanır, bir diğeri tarafından alkışlanır. Benzer bir durum geçen yıl Ali Sami Yen?de de yaşanmış, tribünde yuhalamacılarla karşıtları arasında kavgalar bile çıkmıştı. Bu aynı sahaya yabancı madde atan on kişinin bunu tasvip etmeyen elli kişi tarafından önlemeye çalışması gibidir. Sonunda önlenir ama o on kişi sahaya yabancı madde atmıştır bile...

Kırk yıldır Galatasaray?ı stadda izleyen biri olarak tribün atmosferini iyi bilirim. Tribüne has kitle psikolojisini çözümlemek zordur; bambaşka, konuyla alakasız gibi görünen, insanın fizyonomisine bile bağlanabilecek etkenler rol oynar."