Ali Sami Yen Spor Kompleksi

Re: Aslantepe

Doğan Sağlam' Alıntı:
Olmaz arkadaşlar öyle şey.Hiç bir başbakan şu konuşulanı yapmaz,yok protesto oldu diye oynatmayacaklar falan,mümkün değil.

Kaldıki 5 ay sonra seçim var nereyi yapıyorlar yavaş gel derler insana.Orasının boş olmasının sebebi stad değişimi için belgeler,incik cuncık evrak işleri içindir.Şu anda takmaya değmez emin olun.

Aynen. Sıkıyorsa vermesinler kontratı, yapmasınlar gerekli işleri. Kaç milyon Galatasaray taraftarı var görmüş oluruz :)

Ya işte bunlarda bir şekilde olacaktı.Bu stad sorunsuz,süper şekilde açılsa yarın RTE 'ın diğer takım taraftarlarından yemeyeği küfür kalmayacaktı,tepki alacaktı.

Şimdiki olayda başbakan hem diğer takım taraftarının sempatsini kazanmış durumda,hemde paşa paşa bize o stadıda verecek,yollarıda yapacaklar.Söylenen özürleride kabul edecek,olayada 'münferit' denilecek ve bu iş kapanacak.

Sadece taraftar olarak şu olaydan biraz ders çıkaralım,bazı şeylerin yerini zamanını iyi bilelim,en azından öğrenmemize vesile olsun,gerisi hep geçici şeyler.

O stat Fenerbahçe'ye verilsin

Uğur DÜNDAR

18 Ocak 2011

?Türk Telekom Arena?yı, kasasından kuruş harcatmadan Galatasaray?a sunan devletin, şimdi Fenerbahçe?ye de Şükrü Saraçoğlu?nun tapusunu vermesini beklemek, camianın en doğal hakkıdır.?

yuh artık Uğur Dündar
bu nasıl istek
sanki Aslantepe nin tapusunu verdi Tayyip.....

Kamil Sarper Özsefer' Alıntı:

Uğur DÜNDAR

18 Ocak 2011

?Türk Telekom Arena?yı, kasasından kuruş harcatmadan Galatasaray?a sunan devletin, şimdi Fenerbahçe?ye de Şükrü Saraçoğlu?nun tapusunu vermesini beklemek, camianın en doğal hakkıdır.?

yuh artık Uğur Dündar
bu nasıl istek

Bence garip bir şey yok bunda. Böyle bir şeyi beklemek en doğal hakları. Hele ki TT Arena'yı babalarının hayrına yapmış gibi hava yaratılıp, başkanımız da buna çanak tutuyorsa...

Kamil Sarper Özsefer' Alıntı:

Uğur DÜNDAR

18 Ocak 2011

yuh artık Uğur Dündar
bu nasıl istek

ee sen kulup olarak bunu bu sekılde kabul edersen bırak onu su an tum super lıg takımlarının ısyan edıp bızede bedavaya stad yapın dıye cıkarlarsa hıc sasırma..

Muhammet Kaan' Alıntı:
Bence garip bir şey yok bunda. Böyle bir şeyi beklemek en doğal hakları. Hele ki TT Arena'yı babalarının hayrına yapmış gibi hava yaratılıp, başkanımız da buna çanak tutuyorsa...
Muhammet, Aslantepe´nin yapımı için TOKİ ve iktidar kendi cebinden ne gibi bir fedakarlık yapmıştır?

Bizim taraftarımız bile böyle düşünüyorsa karşı yakadakikerin bu stadın peşkeş olduğunu düşünmesi gayet doğal.

Bizim Başkan neden çıkıpta bizde koskoca ali sami yen arsası gibi değerli bir yerin tüm kullanım haklarını devrettik demiyor ne biçim iş bu 30 yıllığına zaten ali sami yen bizim malımızdı. Orayı verip ki çok değerli bir yer devlet 500 milyon TL civarı bir para kazandı yanlış değil 500 milyon TL hatta burada ihalede arsanın çok düşük rakamlara verildiğini hatta devletin birileirne peşkeş çektiğini söylediler. Kısacası biz büyük bir değerli arsanın tüm kullanım haklarını verdik. Karşılığında ne tapu aldık ne bişey 150 milyon dolarlık stad yaptılar. Ve TAPUSU YİNE DEVLETİN. ee şimdi kim kar etti kim zarar etti bu işten. Açıktırki GS kulübü zarar etmiştir bu işten hem ekonomik hem psikolojik olarak.

Onur Yavuz' Alıntı:
[quote="Muhammet Kaan":1thhviyt]Bence garip bir şey yok bunda. Böyle bir şeyi beklemek en doğal hakları. Hele ki TT Arena'yı babalarının hayrına yapmış gibi hava yaratılıp, başkanımız da buna çanak tutuyorsa...
Muhammet, Aslantepe´nin yapımı için TOKİ ve iktidar kendi cebinden ne gibi bir fedakarlık yapmıştır?

Bizim taraftarımız bile böyle düşünüyorsa karşı yakadakikerin bu stadın peşkeş olduğunu düşünmesi gayet doğal.[/quote:1thhviyt]
Abi Muhammet 'te zaten orada bizim yönetimi eleştiriyor.

Hani öyleki başbakan tek kuruş vermediler diyor biz taraftar olarak bağırıyoruz Samiyan ne olcak,Seyrentepe'de vaz geçtiğimiz arazi ne olacak diye ama başkanımızdan tık yok.Haklıdır diyor.

Eee senin yönetimin seni bu kadar sessiz bırakırsa adamlarda bunu ister dillendirir.

18 Ocak?tan itibaren Ali Sami Yen satış ofisinden dağıtılması planlanan Türk Telekom Arena Doğu ve Pegasus tribünü kombineleri, bankadan kaynaklanan gecikme nedeniyle 19 Ocak Çarşamba saat 10.00'dan itibaren dağıtılacak şekilde ertelenmiştir.

Hey maşallah, inş alabiliriz kombineleri

Onur Yavuz' Alıntı:
[quote="Muhammet Kaan":vcatpxjk]Bence garip bir şey yok bunda. Böyle bir şeyi beklemek en doğal hakları. Hele ki TT Arena'yı babalarının hayrına yapmış gibi hava yaratılıp, başkanımız da buna çanak tutuyorsa...

Bizim taraftarımız bile böyle düşünüyorsa karşı yakadakikerin bu stadın peşkeş olduğunu düşünmesi gayet doğal.[/quote:vcatpxjk]

Onur yanlış anlamışsın yada anlatmışım sanırım. Ben yaratılan havayı kastettim. Hatta orda da yazmışım ''sanki babalarının hayrına yapmışlar gibi'' diye. Yaratılan ortam o kadar rahatsız ediciki karşı yaka olur bu yaka olur kim ne isterse şaşırmamak gerektiğini söylüyorum.
Şahsi fikrimi soracak olursan bu stad yapımı Galatasaray tarihinin en büyük kazığıdır.

O gün Aslantepe'de yaşadıklarımız hakkında , Başbakan hakkında, TOKİ Başkanı hakkında, protesto hakkında, bugüne dek forumda tek satır yazmadım..

İçim yanarak izliyorum olanları.. Aylardır burada yazıp duruyoruz Adnan Polat, Galatasaray'ın başını yere eğdi diye.. Hatta Özhan Canaydın'dan özürler diliyoruz kendimizce..

Şu olay hiç yaşanmasaydı bile Adnan Polat, Galatasaray'a yakışmayan bir başkandı.. Ne oldu şimdi.. Herkes istifa diye peşinde dolanıyor..

Çok üzgünüm ki zarar gören yine Galatasaraylılık oldu..
Stadı açın, defolun gidin demiştik..
Onu da yüzünüze gözünüze bulaştırdınız..

Defolun gidin..

En büyük tepkiyi bence tribünlerde verebiliriz.Ultraslan,UltraGS vs. gibi taraftar grupları yok o grup soyle bu boyle olacak demeyi bıraksın da,herkes Sivas maçına İspanyollardaki gibi beyaz mendil(protesto) ile maça gitsin.Asıl taraftar böyle olması gerekir.Burada ne yazsak boş aslında...

Bir an önce taraftarlar arasında sanal,gerçek ne varsa örgütlenmenin başlaması gerekmektedir. Ortaya çıkacak hareketin ismi :polat'ı ve kankası Sezgin'i o tahtan indirmek olmalıdır. Bunu yapacak taraftar kitleside kısmen.. mevcuttur.

Beyaz mendil sallarsak Adnan Polat o taraftarlarıda stadyuma almayacaksın değil mi? Hadi tehdit etsene.

Hiç bir ceza veremezler korku imparatorluğu yaratmak istiyorlar. Bu arada aciz iki üç agribanı da provokatör diye cezalandırırlar. Böylelikle insanlara mesaj verirler. " Bakın böyle ıslıklarsanız cezalandırılırsınız" diye. Ben o günden beri her yerde kendimi ispiyonladım. Bendim protesto eden. Başbakanın dediği 25 bin kişiden biri bendim. Adnan Polat'ın kastettiği 300 kişiden biri de bendim. Buyursunlar bana ceza versinler bakalım Türkiye de nasıl hukuk var, kimlerin parasını cebinden çekiyorum görsünler.