Ali Sami Yen Spor Kompleksi

Re: Aslantepe

Ben de aldım dün itibariyle kombinemi. Pegasus üst.
Şamil senin kombineni iptal ettiklerini sanmıyorum. Hayır zaten o gün karışık oturuluyordu ki senin bu karşıklıkta kimliğini tespit edip kombineyi iptal etmeleri olanaksız geliyor bana. Umarım problem en kısa zamanda çözülür.

arkadaşlar aslantepe de pegasus öğrenci kombineleri için kapıda kart okuturken öğrenci kartı kontorlü olacak diye bişey duydum doğruluk payı nedir??
haberiniz var mı????

Koltuk numaram değişimiş sinir oldum.Bir işi de doğru yapın arkadaş.
Kombine iptali falan söz konusu değil,sordum.
sorusturma acıcaklarmıs emniyet yürütüyormus.Komik!

Tolga Kaplan' Alıntı:
Koltuk numaram değişimiş sinir oldum.Bir işi de doğru yapın arkadaş.
Kombine iptali falan söz konusu değil,sordum.
sorusturma acıcaklarmıs emniyet yürütüyormus.Komik!

Koltuk numarası değil de bloklar kaydırılmış dediler. Benimde blok numarası farklı böyle bir cevap aldım.

Can Kırımlıoğlu' Alıntı:
[quote="Mert Karahan":pxqpjxkp]arkadaşlar aslantepe de pegasus öğrenci kombineleri için kapıda kart okuturken öğrenci kartı kontorlü olacak diye bişey duydum doğruluk payı nedir??
haberiniz var mı????

Yahu o nasıl bir saçmalıktır doğruysa yuh artık[/quote:pxqpjxkp]

valla can benim ark. bugün kart almaya gitmiş mecidiyeköy e, gelemeyecek olan 2-3 ark. kartını da almış. oradaki görevli söylemiş.
arkadaşıma hepsi öğrencimi diye sormuş, belge verdik hepsi öğrenci diye cevap vermilş arkadaşım
görevli de zaten kapıda öğrenci kartına bakılacak demiş.
artık aklınca şaka mı yaptı bilmiyorum ama doğruysa rezalet valla...

Can Kırımlıoğlu' Alıntı:
[quote="Mert Karahan":2nwlkio8]arkadaşlar aslantepe de pegasus öğrenci kombineleri için kapıda kart okuturken öğrenci kartı kontorlü olacak diye bişey duydum doğruluk payı nedir??
haberiniz var mı????

Yahu o nasıl bir saçmalıktır doğruysa yuh artık[/quote:2nwlkio8]
Saçmalık değil gayet olması lazım bence. Arada yüzde 50 fiyat farkı var, tabiki kontrol mekanizması olacak.

Can 35-40 yaşındaki adam oğlunun belgesi ile alıp girme şansı varsa ne tarafı saçmalık bunun. Dürüst davranan adam aptal mı?
Ya yüzde 50 indirim vermeyecekler yada kontrol edecekler böyle. Kontrol olmaması asıl saçmalık olurdu.

Kesinlikle kontrol edilmesi lazım. Getirmedim filan da denmesi saçma hepimizin öğrenci akbili var yani :)

ya memlekette ki hangi stadda öğrenci kimliği kontolü var,
her klüp yapıyor öğrenci indirimi
olursa millet bize biyeriyle güler
zaten taraftar gelmiyor maça....
kartını kaybeden ve evde unutanda okuldan öğrenci belgesi alsın bari :p

Eren Aydın' Alıntı:
Can 35-40 yaşındaki adam oğlunun belgesi ile alıp girme şansı varsa ne tarafı saçmalık bunun. Dürüst davranan adam aptal mı?
Ya yüzde 50 indirim vermeyecekler yada kontrol edecekler böyle. Kontrol olmaması asıl saçmalık olurdu.

Ya çok ağrıma gitti bu laf :)))

Ya bırakın arkadaşlar ne kontrolüymüş bu? Klüp bunu yapıyor dostlar alışverişte görsün diye. Yoksa ciddi söylüyorum klübe sorsan öğrenci gelmesini istemez maça. Sonuçta öğrenci az harcar o stadda. Döner ayran 15 lira bir kurabiye 6 lira. Oğlunun kimliği ile kombine alan adamı tercih eder yani.

Bu arada birde şu var. Gerçekten oğluna kombine almış olan bir adam peki o kadar para vermesine rağmen maçı seyretmeyecekmi? Adam kırk yılda bir üni de okuyan oğlunun ziyaretine geldiyse ve o maça gitmek istediyse gidemeyecek mi?

Bu arada kombine alırken seçtiğim sözleşmemde yazan yer farklı kombinemde yazan yer farklı. Daha bunu bile beceremeyen yönetim o işemi girecek:)

Bu arada kaba bir hesap yapacağım size. GS ikinci yarı Aslantepede kupa maçları dahil 11-12 maç yapacak seneye 17 kupa maçı ile 21 maç yapacak toplamda32-33 maç. Bilet 22 lira 32 maç 700 lira yapıyor e bu nasıl iş? kombine alan 1000 TL peşin verdi. Neden biletler bu kadar ucuz? yapsana bileti 50 lira. Sizlerde burada 1.5 senelik maça gidiş parasını peşin veren adamın yaptığı üçkağıtçılığı tartışıyorsunuz. O adam öğrenci kombinesi almasa senede gider 8-9 maça verir yıllık 300 milyon işine gelir kar eder.

Abi kötü anlamda kullanmadım biliyosun :)
Ben okulu bitirip kombine alsam alırkende öğrenci belgesine bakılacak merak etmeyin dense sonra buna bakılmasa çok bozulurum. Bize dendi mesela öğrenci kimliğinize bakılacak diye, öğrenci belgelerini getirip kombine alanlarada kombine verilmiş ama denmiş tabiki şimdi veriyoruz girişte bakılacak diye.
Ayrıca abi kombine aldığımız yerler 44 tl. Pegasus üst mesela. Senin hesap ile 2 katı oluyor yani.

Yok Sühan Abi haklıymış, o kadar çok blok ve ayrı fiyat varki kafam karıştı. Pegasus üst denilen 4. kat 25 tl bu maçta. İkinci kat 50 tl.

Mazhar Ozsoy' Alıntı:
[quote="Can Kırımlıoğlu":3pfbqm1t]Bence ilk maçın hayrına yapmışlardır bu kadar ucuz. O bilet fiyatları yakın zamanda minimum 40 lira olur
o fiyatlara 25 bin kişiyi zor görürüz stadda.[/quote:3pfbqm1t]

Tamam ama bu fiyatlarla Sühan abinin yaptığı hesapları göz önünde bulundurursak öğrenci olmayıp da kombine alanlar zarar etmiş oluyor direk. Bence de dolmaz tabiki orasına sözüm yok ama artacaktır fiyatlar maksimum 3 maç sonra falan...

Maç çıkışları rezalet gerçekten.

Onun dışında temizlik konusunda büyük sıkıntı var.

Stadın atmosferine diyecek birşey yok, gerçekten inanılmaz ama açılmak için açılmış stat.

Her seferinde çamurlu yoldan yürümek kaderimizde var sanırım, bu sene sonuna kadar...