Alpella: 58 - Galatasaray C.C.: 87 (Videolar 18. sayfada)

Maçın tek güzelliği caferağada oynanıcak olması.Acı ama böyle ne yazıkki.
Ne şevk kaldı ne başka birşey.

iyimiş o caferağa'da olması , ne zamandır sosisli'de yemiyorduk .. :) gerçi bozmuş diyorlar , eski tad kalmamış diye duydum ama bakarız artık..
maçta rahat 15 olur heralde .. moral bozucak çok bişi yok aslında bu tip extra yenilgiler ligde olcaktır , önemli olan extra galibiyetler çıkarabilmek , ki onuda akatlar'da gerçekleştirdi bu takım.. 2. yarıdada buna bir benzerlerine eklerler eminim ben..

artık mümkün olduğunca iyi bir durumda bitirmeliyiz ligi.bu yüzden bu maçları mutlaka kazanmalıyız.alpella maçını kazanacağız

arkadaslar dackadan sonra moral icin dahada onemlisi fb nin alt takımı olması nedeniyle bu macı kazanmak sart bence
takım kafayı toplayıp bu macı kazanacaktır

Alpella daha önce sahasında büyük takımla mücadele etti mi yani ülker yada bjk maçlarını evsahibi sıfatıyla Caferağada oynadımı ?
Bu arada Arda başkandan yeni 1 sosisli rekoru bekliyoruzZz...

cafer ağa kadıköyde.. reks cinemasının oralarda kıme sorsanız gösterirler... şifa hastanesi var yakınında ordanda bulabılirsiniz

ana sayfada yer alan fb -gs maçı bayan basket maçı

alpella fb ü. maçı bugün abdi ipekçiye alındı nedeni ise caferağa da boks turnuvası olmasıydı (ülker diye bir takım bilmiyorum kusura bakmayın) efes maçını caferağada oynadılar , caferağa şifa hastanesi ile karşı karşıya bu arada sosislileri kim bozdu diye söylemişse yalan söylemiş halen daha süper valla şiddetle tavsiye ederim........

alpellanın maçını az önce izledim göstermelik fark değil aslanlar gibi oynadı çocuklar özellikle pota altında ömer aşık ve amerikalı withers çok etkiliydi caner ve ogün de el üstünden çok güzel şutlar kullandılar ve başarılı oldular ama her maç bu kadar şanslı olmazlar bence zaten öyle olsa 15. olmazlardı şu anda yalnız eğer withers iyi gününde olursa pota altında çok sorun yaşatır fazla atletik gs ın pota altı yapısına tamamen ters bi oyuncu , ama genede diğer pozisyonlarda yer alan oyuncular çok genç ben gs ın tecrübe farkı ile maçı alacağına eminim ama fark mı olur yoksa normal mi olur ona bişi diyemem

yalnız ekstra mağlubiyetler bence ilk 4 hedefini zorlaştırıyor bjk ct oyun olarak kötü de olsa bi şekilde kazanmasını biliyor bu yüzden ilk 4 yolunda bence bu mağlubiyetler ilerde çok sorun olacak.......

caferağaya sosisli yemek icin gidenler bile var merak etim su sosisliileri :D

Pota altında 20 yaşındaki Ömer Aşık( 213 cm) takımın ribaund,blok ve top çalma lideri.Yaklaşık 40 dakika oynuyor ve bu 40 dakikanın 20'sinde oyun oynanırken dinleniyor.Yedek pivotları ise çok kısa ve tecrübesiz.Son iki maçta 12 sayı 10 ribaund ortalama yapıp pota altını karartan Fatih Solak bu maçta inanılmaz işler çıkarabilir.

volverin' Alıntı:
caferağaya sosisli yemek icin gidenler bile var merak etim su sosisliileri :D

Caferaga benim ilk göz agrım nasıl unutulur o parkeler :)

Yalcın Abi (abi dedigime bakmayın dede olacak yasta) ve meshur sosislileri icin salonda mac olmasına bile gerek yok, Kadıkoy ' e her işim düşüşümde oradayım :)

Hafta sonunu iple cekiyorum hem takımım icin hem de sosisli yemek icin :)