Alpella: 58 - Galatasaray C.C.: 87 (Videolar 18. sayfada)

Şimdi baktım, erkek maçı 3:45 gibi biter. Bitmezse o vakitte çıkarız, 4:00'te Bakırköy'e İDO var. İDO'ya atlar 4:20'de Bakırköy'de oluruz. Gerisi 5 dakkalık yol zaten. İlk yarının 4'te 3'ünü kaçırırız.

Şöyle bir ihitmal de var; maç bir saat ileri alınabilir.

ben ido da stajer olarak calısıommm bedava gecerim artık :D dostlar sizi de gecirtmek isterim ama kadiköyde ki adam cok kıl ya :) :( nese umarım bayan macı 5 e alınır da rahat rahat yetişiriz

Cem Koçak' Alıntı:
Olabilir ancak Withers'ın fiziği 4 numara için bile yetersiz, Fatih'i savunmak için 2.ligde blok rekorları kıran Ömer Aşık'ı kullanacaklarını tahmin ediyorum.Eğer Withers Fatih ile eşleşirse Fatih savunmada onun canını çok yakar...

valla göreceğiz bakalım maçta ben hiç ihtimal vermiyorum çok atletik bir oyuncu fatih onu tutmakta çok zorlanır

ayrıca ömer fatih ile eşleşirse fatih onu her seferinde potaya sokar inanlmaz bir fizik farkı var aralarında yalnız fatih ömerin üzerinden kolay şut bulamaz hem boyu hem de kolları çok uzun ömerin blok tehditi fatih'inkinden daha yüksek bir oyuncu....

Withers'in boyu kac beyler fatih benim tutmaktan en zorlandıgım oyuncular benden 10 santim kısa adamlarr cok hızlı oluolar diodu

Ömere katılıyorum fatih cok daha iyi bir blokcu ömer cok ham daha cok faul yapıyor fatih abisinden cok ders alması lazım :D :D :D

Ömer' Alıntı:
Ömer, Fatih'ten daha mi iyi blokçu? :D

blok tehditi daha yüksek bir oyuncu dedim daha iyi blokçu demedim

fatihte zaman zaman blok yapacam diye saçmalıyor ömer de şu an o aşamada yalnız ömer 18 fatih 26 yaşında aradaki fark o

ayrıca ömer blok yapamasa bile uzun kolları ile rakibin atışını bi şekilde bozabiliyor rahat atış imkanı vermiyor rakibe , o yüzden fatih gibi hücum yönü çok sınırlı olan bir oyuncuyu potadan uzak tutmaya çalışacaklarını düşünüyorum aynı sınırlar ömer için de geçerli o yüzden hücumda fatihin üzerine withers ile oynayacaklar diye tahminde bulundum

çünkü ömer fiziksel olarak fatihle baş edebilecek bir oyuncu değil , az öncede dediğim gibi özellikle fatih hücumda pozisyonunu iyi alıp yere sağlam basarsa her topta ömeri potaya kadar iter

Ömer' Alıntı:
Şimdi baktım, erkek maçı 3:45 gibi biter. Bitmezse o vakitte çıkarız, 4:00'te Bakırköy'e İDO var. İDO'ya atlar 4:20'de Bakırköy'de oluruz. Gerisi 5 dakkalık yol zaten. İlk yarının 4'te 3'ünü kaçırırız.

Şöyle bir ihitmal de var; maç bir saat ileri alınabilir.
şöyle bişeyde olabilir.
eğer erkek takımı büyük farkla girerse son çeyreğe.o maçtan çıkılıp bayan maç.ına yetişilebilir.bayan takımın maçı erkeklere oranla daha önemli ve daha zor bir maç önce onları düşünmeliyiz.

valla ntv versin vermesin ben takımımı cok özledim gidip seyretcemm ordan da bayan macına

Ömer' Alıntı:
Abi blok tehdidi daha yüksekse, daha iyi blokçudur.

shawn bradleyinde fiziki olarak blok tehditi yüksekti ama blok yapmayı beceremiyordu , ya da semih erden de ciddi bir blok tehditi ama mirsad kadar etkili değil anlatmak istediğim fark bu

bildiğim kadarıyla maç tarihleri ile oynamadılar

bayan maçı 16:00 da erkek maçı 15:00 de diye biliyorum erkek maçının 15:00 te olması nvt yayını olacağına işaret gibi duruyor

NTV Efes - Banvit'i yayınlayacak haklı olarak.

Shawn Bradley'in blok tehditi yüksek değildi. Çünkü kazmaydı, baltaydı. Blok potansiyeli için iki şey gerek; iyi bir fizik ve yetenek. Shawn Bradley'de sadece fizik olduğu için, onun blok potansiyeli vardı diyebiliriz.

Ömer Aşık'ı çok seyrettim bu sene, öyle Fatih'i atışlarından falan zorlayacak bir blokçu değil. Ha, evet, boyundan ötürü blok potansiyeli var.

Ntv bizim maçı vermeyecek saat 14.00'te olması da kanıtıdır.Ne yapılmaya çalışılıyor.Galatasaray taraftarını basketboldan soğutup yapılan atılımların sonuçsuz kalması mı isteniyor acaba?
Sene sonunda ligin en az maçı yayınlanan takımı olacağğız böyle giderse,akılları başlarına geldi.Bu sene yapılan çıkışı yediremedi bazıları...Bu üst üste 6 mı oluyor ne...