Alper Durur

Ormansporda kotu islere imza atmadi Alper Durur. Bir onceki coachuda gorduk, onca imkanlara ragmen ( genc ve tecrubesizlikten ) takimi 1 ileri tam goturdu goturecek dedigimiz anda,en kritik yerlerde sacma sapan maglubiyetler... Sonuc olarak su var. Fb kadar veya ona yakin yatirimin,oyuncu kaliten yoksa, Ergin hoca,Obradovic gelse bu takimin basina anlamsiz. Bu kadroya gore makul bir isim Alper Durur. Birde su bir kac mac gecsin oyle yorumlamak daha dogru. Daha resmi maclar baslamadan yetersiz unvani takilmasi ne kadar dogru.3 mac gecsin ne yapacagini veya yapabilecegini gormus oluruz ama gecen sezonki antrenorden kotu olcagini sanmam.

Alper Durur rezil değil rezil ötesi bir koçtur ve bugüne kadar da hiçbir başarısı yoktur. Hangi kafa onu Galatasaray'a layık gördü çok merak ediyorum!

Levent Yaz arkadaşın oldukça güzel işler yapıyor değil mi? Koca Galatasaray hala eş dost ayarı ile yönetiliyor. Derhal kovulmalı!

Herhangi bir oyun planı göremiyoruz takımda. Oyucu potansiyellerinin tamamen zıddı olan koş koş oyunu oynuyoruz. Kamileball da cabası. Bu seneyi heder edecek gibi gözüküyor...

Taktik bilgisi, Kapasitesi felan vesaire onlara hic girmiyorum.

Bariz görülen kocun bu takimin üzerinde hic bir etkisi yok. Oyuncularda kocu saymiyo. Iletisim adina hic bisey yok.

Yani Alper Durur yerine kenarda Müge Erdem dursa oyuncular belki Müge Erdem icin savasir ve daha iyi basketbol oynar. Okadar vahim durum

Taktik bilgisi, Kapasitesi felan vesaire onlara hic girmiyorum.

Bariz görülen kocun bu takimin üzerinde hic bir etkisi yok. Oyuncularda kocu saymiyo. Iletisim adina hic bisey yok.

Yani Alper Durur yerine kenarda Müge Erdem dursa oyuncular belki Müge Erdem icin savasir ve daha iyi basketbol oynar. Okadar vahim durum

Oyuncular bence sayıyor neden saygısızlık yapsınlar?
İletişimde gördük ama olması gereken seviyede değil tabi.
Koçun maça etkisi yok!
Kurgusu yok!

Alper Durur giderse kim gelecek?

Oyuncular bence sayıyor neden saygısızlık yapsınlar?
İletişimde gördük ama olması gereken seviyede değil tabi.
Koçun maça etkisi yok!
Kurgusu yok!

Alper Durur giderse kim gelecek?

Dedigim kötü hoca iyi hoca tartismasina girmiyorum. Kimya yok, uyum yok.

Ne oyuncularla koc arasinda. Nede oyuncularin kendi aralarinda.

Nasil gecen sene Ekrem Memnun gidip yerine Pistiolis gidince ayni oyuncularla daha büyük bi verim ve katki aldiysa. Simdide Alper Durur gidip Efe Güven gelirse ayni etki ve yükselis olur bu kadin takiminda

Efe Güven ? - Ekrem Memnun ? - YENİ İSİM ?
ikisi de problemli ayrıldı ve fazla yıprandılar. Kendilerini de yıprattılar. Efe Güven tarafında sahiplenme konusunda hiç sıkıntısı olmaz zaten özgüven de tavan, bilgi eh! ancak Ekrem Memnun büyük soru işareti. Bilgi var ama Özgüveni eksik. Adam masaya yumruk vuramıyor. Erkek Takım için zaten yetersiz kaldı, idare edemedi oraları.

En son Milli Takım da Pelin ve Meltem e yaptığı hiç olmadı. İlk beş başlat sonra 35 dakika oturt. GS oyuncusuna kimse böyle davranamaz. Akıldan yoksun ve sürekli top kullanma peşinde olan Gökşen, Sevgi ve Alperi değişip durdular. O kadarda değil! Fenerli Federasyonun ve Nilay Kartaltepe nin maşası olmuş. Nevriye ile kanlı bıçaklı olduğunu dünya alem biliyor ama kendi staffını oluşturamıyor. Kendi ekibimle geldim diyemiyor. Biraz duruşu olur Ya A Milli Takım Antrenörünün! Kişilik zaafı var. Bu yüzden Sahiplenme konusu soru işareti? Bir zayıf anında Başka bir iyi teklif gelir ve bırakır gider. Bir yerde tutunamıyor.

Belki de yabancı bir isim gelmeli? Tüm bu yozlaşmalardan uzak temiz bir isim. Bilemiyorum. Malzeme var sadece birazcık yönetebilen, insan ilişkileri kuvvetli, duruşu olan biri gelecek. Bu takım Şampiyon olur.

Efe Güven ? - Ekrem Memnun ? - YENİ İSİM ?
ikisi de problemli ayrıldı ve fazla yıprandılar. Kendilerini de yıprattılar. Efe Güven tarafında sahiplenme konusunda hiç sıkıntısı olmaz zaten özgüven de tavan, bilgi eh! ancak Ekrem Memnun büyük soru işareti. Bilgi var ama Özgüveni eksik. Adam masaya yumruk vuramıyor. Erkek Takım için zaten yetersiz kaldı, idare edemedi oraları.

En son Milli Takım da Pelin ve Meltem e yaptığı hiç olmadı. İlk beş başlat sonra 35 dakika oturt. GS oyuncusuna kimse böyle davranamaz. Akıldan yoksun ve sürekli top kullanma peşinde olan Gökşen, Sevgi ve Alperi değişip durdular. O kadarda değil! Fenerli Federasyonun ve Nilay Kartaltepe nin maşası olmuş. Nevriye ile kanlı bıçaklı olduğunu dünya alem biliyor ama kendi staffını oluşturamıyor. Kendi ekibimle geldim diyemiyor. Biraz duruşu olur Ya A Milli Takım Antrenörünün! Kişilik zaafı var. Bu yüzden Sahiplenme konusu soru işareti? Bir zayıf anında Başka bir iyi teklif gelir ve bırakır gider. Bir yerde tutunamıyor.

Belki de yabancı bir isim gelmeli? Tüm bu yozlaşmalardan uzak temiz bir isim. Bilemiyorum. Malzeme var sadece birazcık yönetebilen, insan ilişkileri kuvvetli, duruşu olan biri gelecek. Bu takım Şampiyon olur.

Ekrem Memnun hakkinda dediklerine katiliyorum. Benim düsüncem de kendini gelistiremedi ve yenileyemedi. Acikcasi artik genc, dinamik ve basariya ac koclarin gelmesini tercih ederim.

Ekrem Memnun elendigine göre tek secenek Efe Güven kaliyor.
Efe Güven bence gayet basarili isler cikardi. Geri gelmeyi hakediyor.

Yabanci isim bence gelmez yani euro kuru olmus 19.