Ankara daki turnuvayla ilgili Önemli Organizasyon

Genel Müdürlük (Ankara) Santral (0-312) 490 43 00
Aktif Hat direkt telefonlar (0-312) 490 43 43 (4 hat Pbx) veya
(0-312) 490 43 00 dan 5841-5842-5843
İstanbul Televizyonu (0-212) 259 72 75

Evet beyler sadece mail ile olmaz telefonları susturmayalım...

Haydi ßeyler Haydi...!

Bu ne demek yahu şimdi ?

Can Akan' Alıntı:
Bu arada herkes katılsın tam anlamıyla BOMBARDIMAN yapalım

ama üzüldüğüm bir nokta var ki yöneticiler
sevgili dostlarım;Eyüp,Kerem ve Murat bu konuda bize herhangi bir destekte bulunmadılar

Murat İnal' Alıntı:
Bu ne demek yahu şimdi ?

[quote="Can Akan":3gtz5hhi]Bu arada herkes katılsın tam anlamıyla BOMBARDIMAN yapalım

sevgili dostlarım;Eyüp,Kerem ve Murat bu konuda bize herhangi bir destekte bulunmadılar
[/quote:3gtz5hhi]Yeni bir Mithat Duran olayı :)

Murat İnal' Alıntı:
Bu ne demek yahu şimdi ?

[quote="Can Akan":300kp1go]Bu arada herkes katılsın tam anlamıyla BOMBARDIMAN yapalım

[/quote:300kp1go]
onu sende foruma yaz diye yazdım sitem(ama espriyle karışık) yani
sen birkaç gündür forumda yoktun.bende gelince gör istedim biraz mesaj yollamak için seni harekete geçirmek için yazdım

Bu arada bu sözüm yanlış anlaşılmış galiba tekrar söylüyorum ben o sözleri espriyle karışık sitem olarak yazdım bunun da sebebi değerli dostlarım adminleri işin içine çekmekti.Bir bakıma da başarılı oldum değerli dostum Eyüp bu postumdan hemen sonra olaya sonsuz destek verdi ona bir kere daha huzurlarınızda teşekkür ediyorum

Can Akan' Alıntı:
Bu arada herkes katılsın tam anlamıyla BOMBARDIMAN yapalım

Telekom maçına seyirci alınmayacak. CASA maçı yarın 17:00'de TOBB Ekonomi Üni. Spor Salonu'nda. Gelen arkadaşlar olursa görüşürüz ;)

Kerem SEÇER' Alıntı:
Telekom maçına seyirci alınmayacak. CASA maçı yarın 17:00'de TOBB Ekonomi Üni. Spor Salonu'nda. Gelen arkadaşlar olursa görüşürüz ;)
Görüşelim abi.Sizinle tanışmak için sabırsızlanıyorum...
Umarım bir sorun çıkmaz

Ben Ankaralı değilim ama şu şekilde tarif edeyim. AŞTİ yakınlarında TOBB Ekonomi Üni. var. Onun içinde salon. Ben AŞTİ'ye gelip taksiyle gideceğim. TOBB Ekonomi Üni.nin sitesine girip Ankaralılar bize yardımcı olursa daha çok seviniriz.

Kerem SEÇER' Alıntı:
Ben Ankaralı değilim ama şu şekilde tarif edeyim. AŞTİ yakınlarında TOBB Ekonomi Üni. var. Onun içinde salon. Ben AŞTİ'ye gelip taksiyle gideceğim. TOBB Ekonomi Üni.nin sitesine girip Ankaralılar bize yardımcı olursa daha çok seviniriz.
Kerem sen Elvankentten kızılaya giden otobüsler var 532 onlara bin armadanın önünde in oradan yürü yada taksiye bin. Akp binasının önunden 5 10 dakika yürüme mesafesinde zaten

Furkan Şimşek' Alıntı:
[quote="Şamil Turançiftçi":1mdy1fzm]Furkan nerede oturduğunu söylersen sana uygun bi tarif yaparım.
yenimahallede oturuyorum[/quote:1mdy1fzm]
Abicim TOBB üniversitesinin önünden geçen herhangi bi vasıta yok ama istersen çiftliğe git oradan taksiyle yada armadanın oradan yürüyerekde gidebilirsin Armada alışveriş merkezini biliyosundur.

Abicim TOBB üniversitesinin önünden geçen herhangi bi vasıta yok ama istersen çiftliğe git oradan taksiyle yada armadanın oradan yürüyerekde gidebilirsin Armada alışveriş merkezini biliyosundur.[/quote]

AŞTİ den armadaya geçerim oaradan yürüyerek bulurum heralde

Yani armadanın oraya gelmeden ATO var ankara ticaret odası orada akparti binası var onu karşınıza alın sanki içeri girecekmiş gibi sola doğru devam edin 5 dakika göreceksiniz zaten tobb üniversitesini.