Antalya BŞB: 83 - Galatasaray: 90

Şimdi önümüzdeki ilk hazırlık maçımız 13 eylülde yani 3 gün sonra Antalya da Antalya Bşb takımıyla
Ben bu maçın tv den yayınlanmasını istiyorum yayınlanmasının çok ta imkansız olmadığını düşünüyorum çünkü dün bilindiği gibi Antalya da oynanan Deutschebank Skyliners ile Antalya Bşb arasında oynanan maç Ntvspor dan naklen yayınlandı gayette güzeldi
Maçı Murat Kosova anlattı İhsan Bayülken(maçta kötü olan tek şeydi) yorumladı
Bu detaylardan sonra bizim maçın yayınlanması için umudum daha da arttı
Doğan Hakyemez bence bu maçın yayınlanması için elinden geleni Antalya tarafı olarak yapacaktır
Bizde Galatasaray tarafı ve taraftarı olarak elimizden geleni yapalım

Re: Galatasaray-Antalya Bşb (13 Eylül)

Bu maç canlı yayınlanacakmış %90 diyelim, müjdeli haber :)

Bizden bolca talep gelmeside önemliymiş.

Arkadaşlar sizi hep bu yönde yönlendirmeye çalıştım.Bunun bilincine varmanız için örgütlemeye çalıştım sizi.Galatasaray taraftarı 30 milyonluk çok büyük bir güç bu güçle bir çok haksızlığı düzeltebiliriz bir çok konuda hakkımızı arayabiliriz yeter ki ÖRGÜTLENMESİNİ bilelim yani bu büyük gücü kullanmasını bilelim

: ) Yakında mektuplarla rejimi de yıkabiliriz sanırım :) Ergenekonla alakamızı çıkarcaklar bu mektuplar yüzünden yahu :)

Ben ihsan bayülgenin bizim hakkımızda kötü yorum yaptıgını bilmiyorum eger dedigi lafları bilen varsa özel mesaj olarak atarsa sevinirim cok merak ettim ya..

Umut Erdem' Alıntı:
Ben ihsan bayülgenin bizim hakkımızda kötü yorum yaptıgını bilmiyorum eger dedigi lafları bilen varsa özel mesaj olarak atarsa sevinirim cok merak ettim ya..
bizim hakkımızda kötü yorum yaptığı konusunda bişey söylemeycem de beni rahatsız eden maçları bjk taraftarı gibi anlatıyor

Can Akan' Alıntı:
[quote="Yunus Gökyıldız":2kf41sgz]ßombardıman başlasın!
acele etmeyin belki mail organizasyonuna gerek kalmayabilir antalya maçı için[/quote:2kf41sgz]

Biz önlemimizi alıp mail atalım bana kalırsa..

Herkes tarafından bilindiği gibi takımımız Galatasaray Cafe Crown 13 Eylül 2008 tarihinde Antalya da,Antalya Bşb takımıyla 14 Eylül 2008 tarihinde ise ligin yeni ekibi Erdemirsporla birer hazırlık maçı yapacak
Bu hazırlık maçlarının naklen yayınlanmasını istiyoruz.Eğer bu hazırlık maçları herhangi bir kanal tarafından naklen yayınlanmazsa biz Galatasaray taraftarı olarak kulübümüzün imkanları doğrultusunda kulübümüzün kanalı olan GS TV tarafından naklen yayınlanmasını istiyoruz.Bunun da sebebi çok basit yıllardan sonra şampiyonlukta bu kadar iddialı bir takım kuruldu ve biz Galatasaray taraftarı olarak Galatasaray Cafe Crown basketbol takımını izlemek için sabırsızlanıyoruz

Biz Galatasaray Taraftarı olarak bu hazırlık maçlarının kulübümüzün televizyonu olan GS TV tarafından naklen yayınlanmasını istiyoruz.
Saygılarımızla

[/quote]

Biz önlemimizi alıp mail atalım bana kalırsa..[/quote]
tamam o zaman öyle yapalım
Herkes taslağı kulübe yollasın
biz işimizi şansa bırakmayalım elimizden geleni yapalım

kulübün mail adresi:gssite@galatasaray.org

yukarıdaki taslağı yukardaki adrese yollayın

Bende yolladım.

Takımı izleyebilecek olmayı düşünmek bile heycanlandırıyor beni bu kadar aradan sonra.