Antalya BŞB: 83 - Galatasaray: 90

Re: Galatasaray-Antalya Bşb (13 Eylül)

bir mail de Doğan Hakyemez'e attık.İnş. bu emeklerimiz boşa çıkmaz da yayınlanır bu maçlar.

Bence NTVSPOR a mail atmamız daha doğru olur :( Can abi bide ntvspor için taslak hazırlarsan çok iyi olur .

mustafakaya' Alıntı:
Bence NTVSPOR a mail atmamız daha doğru olur :( Can abi bide ntvspor için taslak hazırlarsan çok iyi olur .

yeterki yayınlasınlar biz elimizden geldiğince yardımcı oluruz.kime olursa olsun mail atarız :=)

Herkes tarafından bilindiği gibi Galatasaray Cafe Crown 13 Eylül 2008 tarihinde Antalya da,Antalya Bşb takımıyla 14 Eylül 2008 tarihinde ise ligin yeni ekibi Erdemirsporla birer hazırlık maçı yapacak
Bu hazırlık maçlarının naklen yayınlanmasını istiyoruz.Bu hazırlık maçlarının yayınlanması için en uygun kanalın basketbola olan büyük yatırımlar yapan NTVSPOR olduğunu düşünüyoruz.Antalya Bbş-Deutschebank skyliners maçını yayınlayan kanalınızın Antalya da yapılacak bu maçlarıda canlı yayınlamasını istiyoruz.

Biz Galatasaray Taraftarı olarak bu hazırlık maçlarının sporun öncüsü NTVSPOR tarafından naklen yayınlanmasını istiyoruz.
Saygılarımızla

Basketbol tarihimizin en önemli kadrosu kuruldu.Ama belki de lig maçlarımızı seyredemeyeceğiz.Can abimiz sağolsun her türlü ilgiyi gösteriyor, taslaklar hazırlıyor.Bizim de yapmamız gereken CAN abiye uymaktır.Lütfen gerekli ilgiyi gösterelim.Sokakta kimin bilgisayarı varsa tanıyorsanız 5 dakikalığına giripte bir mail yollatabilirseniz ne mutlu size.

Ben yeni takımımı görmek istiyorum.Bu senenin şampiyon takımını görmek istiyorum!Sizden ricam gereken ilgiyi göstermenizdir...

Saygılar...!

Can senin bu yaptığının adına ne diyorlar =)

Trt'ye övme mesajları atıyorsun,
Ntvspor'a övme mesajları atıyorsun,
Galatasaray Tv'ye övme mesajları atıyorsun...:)

Köprüyü geçene kadar Dayı mı diyorsun kanallara :)

Uyduk İmama Allah sonumuzu hayreller inşallah

Burak Barut' Alıntı:
Can senin bu yaptığının adına ne diyorlar =)

Trt'ye övme mesajları atıyorsun,
Ntvspor'a övme mesajları atıyorsun,
Galatasaray Tv'ye övme mesajları atıyorsun...:)

Köprüyü geçene kadar Dayı mı diyorsun kanallara :)

Uyduk İmama Allah sonumuzu hayreller inşallah

Ooooo Burak Bey siz burada mıydınız ? :)

O kadar istiyoruz ki takımımıza izlemek,

Dayı değil baba diyeceğiz yakında emin ol.. :p

Burak uyumaz, Burak yemez, Burak herşeyi gözler, Burak susmaz :)

Burak Ayıya Dayı demez ;)

Arkadaşlar,
Belki kızacaksınız bana ama bu mail olayını bu kadar sürekli hale getirmek bana pek hoş gelmiyo. Mail attığımız kurumlar emin olun günde belki de 100lerce mail alıyorlardır. Spam mailler ile başlarının ne kadar dertte olduğunu düşünebiliyorum. Aynı maili bu kadar çok attığımız zaman onların işlerinde ne kadar zaman kaybedeceklerini de düşünmemiz gerekiyor ve bir yerden sonra maalesef bizim maillerimiz de spam halini alacak. Böyle çok kişinin mail atmasının daha fazla etki yaratmaktansa onlara antipati yaratacağını düşünüyorum.
Anladığım kadarıyla forumda bağlantıları olan arkadaşlar var, gs tv, ntvspor ve trt'den de kendimize muhattaplar bulup böyle isteklerimizi direk forum olarak sadece o kişiye iletebiliriz. Böyle bir yöntem inanın bana daha etkili olacaktır diye düşünüyorum.

Tabi ki kızmayacağız çünkü çok doğru şeyler söylüyorsunuz.Bu işi 1-2 kere yapabiliriz ancak sürekli hale getirirsek biraz abartmış oluruz ki şu anda da öyle oluyor bence.

Burak Barut' Alıntı:
Burak uyumaz, Burak yemez, Burak herşeyi gözler, Burak susmaz :)

Burak Ayıya Dayı demez ;)

Burak seni pek bir çevrimdışı gördüm. :)

Var yine birşeyler ama hadi bakalım. :)

Madem dayı demezsin,maç yayınlandığında da izlemezsin maçı.. (hıh) :p

Not:Foruma tribal enfeksiyon içeren ifadeler istiyoruz. (Hıh gibilerinden)

Murat Birben' Alıntı:
Arkadaşlar,
Belki kızacaksınız bana ama bu mail olayını bu kadar sürekli hale getirmek bana pek hoş gelmiyo. Mail attığımız kurumlar emin olun günde belki de 100lerce mail alıyorlardır. Spam mailler ile başlarının ne kadar dertte olduğunu düşünebiliyorum. Aynı maili bu kadar çok attığımız zaman onların işlerinde ne kadar zaman kaybedeceklerini de düşünmemiz gerekiyor ve bir yerden sonra maalesef bizim maillerimiz de spam halini alacak. Böyle çok kişinin mail atmasının daha fazla etki yaratmaktansa onlara antipati yaratacağını düşünüyorum.
Anladığım kadarıyla forumda bağlantıları olan arkadaşlar var, gs tv, ntvspor ve trt'den de kendimize muhattaplar bulup böyle isteklerimizi direk forum olarak sadece o kişiye iletebiliriz. Böyle bir yöntem inanın bana daha etkili olacaktır diye düşünüyorum.

Çok doğru bir noktaya değinmişsiniz.Buna kızacak biri olamaz zaten.
Bence en doğrusu kulüp ile ilişkileri olan abilerimiz,kardeşlerimiz,renktaşlarımızın gerekli olanakların sağlanması için bizzat kulübümüz ile bağlantıya geçmesi olur.

Adnan Polat yaptığı açıklamada basketbola 9,5 milyon dolar bütçe ayrıldığını belirtti.Madem ki bu kadar yatırım yapıldı basketbol branşına onun izlemek,takip etmek taraftarın en büyük hakkıdır.Tabii ki ilgilenmek de kulübün en büyük görevi.