Antalya BŞB: 83 - Galatasaray: 90

Re: Galatasaray-Antalya Bşb (13 Eylül)

Bende gönderdim. Valla bizden korkulur. Başka bir şey demiyorum. Biz bu gidişle Uganda'da maç yapsak orada da yayınlatırız... :)

Sefa Kadakal' Alıntı:
Can Abi herşey için çok teşekkürler...
Her zamanki gibi ben de yolladım...
Ne demek,önemli değil
bütün çabam Galatasaray için bütün Galatasaraylılar gibi
Ben hep buna inanırım Zafere giden yolda çekilen çile kutsaldır
Hedefimize ulaşırda bu maçı veya maçları yayınlatabilirsek
ne mutlu bana

Ben direk telefon ettim, bu maçıda yayınlamayacaksanız pes artık dedim, inşallah bu maç yayınlanacak.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Ben direk telefon ettim, bu maçıda yayınlamayacaksanız pes artık dedim, inşallah bu maç yayınlanacak.
valla iyi demişsin inşallah bu maç yayınlanır

herkese günaydın konuyu buraya yazdığım için kusuruma bakmayın ama heyecandan işte.Yaklaşık 5 dakka önce bi rüyadan kalktım.Acayipti valla.Kçük bi salonda galatasarayın hazırlık maçı var kskyle yada bjk yle onu kestiremedim değişiyodu rüyada.Bi arkadaşla geldik maça 2.periyodun ortaları girdik oturduk baktık skor 38 24 mağlubuz sonra oyun durdu o sıralar çok değişik şeyler oluyodu.Herkes kemerleri çıkarmış sallıyodu polisler takımlar hücüma çıkarken kalkanla eşlik ediyorlardı bende tribüne oturdum gsbasketten bi abi (onunda ismini söylücem tek sima olarak hatırladığım kişi normalde gurovicle fotoğrafı var bilgisayarda ondan) o abiyle muhabbet ediyoruz falan.Skoru düzelttiler 34 26 yaptılar.Topu Murat kayaya verdiler tüm saha boşaldı orta sahanın tam ortasından herhalde teknik faul atıyodu lap diye soktu 3 sayı.Yanımdaki abide bana o sıralar paso öğüt veriyodu.sonra fatih solak atladı yere topu kaptı graves üçlük attı.sonra bide gaines bıraktı turnike berabere oldu.Sonra polislerin oyuncuları korumasının bi de herkesin garip hareketlerde bulunmasının sebebi ortaya çıktı.Kene varmış salonda.Yandaki abi dedi.
Bu sefer bizde ayaklandık cidden baktık kene sonrasında kaçıştık işte böyle saçma bi rüya paylaşıyim dedim.

http://vtunnel.com/index.php/1010110A/4 ... c53c216016

bu kene muhabbeti üzerine bu videoyuda izlemeden geçmeyin abinin adını da şimdi bulup yazıcam :p

Allah hayırlara vesile etsin de bence off topic bölümüne cuk diye otururdu bu muhabbet..

e ne de olsa bu sene beko basketbol ligini izleyemeyeceğiz bari hazırlık maçlarında bu müthiş takımımızı izleyelim.inş izleyebiliriz.

haydi arkadaşlar herkes bu mail organizasyona katılıp bize destek versin
isteyen maçın yayınlanması için Doğan Hakyemez e de kendi hazırlayacağı bir mail atabilir
Doğan Hakyemez in mail adresi:dhakyemez@hurriyet.com.tr