Antalya BŞB: 83 - Galatasaray: 90

Re: Galatasaray-Antalya Bşb (13 Eylül)

Burak Barut' Alıntı:
Can senin bu yaptığının adına ne diyorlar =)

Trt'ye övme mesajları atıyorsun,
Ntvspor'a övme mesajları atıyorsun,
Galatasaray Tv'ye övme mesajları atıyorsun...:)

Köprüyü geçene kadar Dayı mı diyorsun kanallara :)

Uyduk İmama Allah sonumuzu hayreller inşallah
maçlar yayınlansın diye elimizden geleni yapıyoruz
sen olayı övme mesajı olarak algılama o bahsedilen kanalların övülecek bir durumu yok.Amaç maçlarımızın yayınlanması inşallah bu amaca da ulaşacağız
Bu çabalar bu mail olayları boşa gitmiyor merak etme er ya da geç bu olaya karşı reaksiyon verilecektir
Bu arada benim amacım GSTV ye mail di onu yaptım
Arkadaşların yoğun isteği üzerine NTVSPOR için taslak hazırladım

ıyıde arkadaslar yarın turkıye nın macı var ntv spor da gs macını nasıl yayınlayacak

Suat Bozkurt' Alıntı:
ıyıde arkadaslar yarın turkıye nın macı var ntv spor da gs macını nasıl yayınlayacak
istenildikten sonra saatleri çakışmıyorsa yayınlanır.Ayrıca ben başka kanallardan bir hamle yapıp bu maçı yayınlamalarını bekliyorum

Samet Semiz' Alıntı:
Gs tv bir klibi günde 50 defa yayınlayacağına maç yayınlasınlar..

kanalın altyapısınu biliyor musun iyi bir çekim yapabilirler mi acaba 10 yıllık kanallar bile adam akıllı yayın yapamıyor oynadığımız takımların ülkelerinde yayın yapılsa belki kanal anlaşmayla gösterebilir tekerlekli sandalye maçlarında çekim fena değildi aslında çekimi bizim kanal mı yaptı acaba yoksa dışarıdan mı alındı Türkiye ligi maçlarından bahsediyorum yarı final ve final

Mustafa Naim' Alıntı:
[quote="Samet Semiz":mnjatdw0]Gs tv bir klibi günde 50 defa yayınlayacağına maç yayınlasınlar..

kanalın altyapısınu biliyor musun iyi bir çekim yapabilirler mi acaba 10 yıllık kanallar bile adam akıllı yayın yapamıyor oynadığımız takımların ülkelerinde yayın yapılsa belki kanal anlaşmayla gösterebilir tekerlekli sandalye maçlarında çekim fena değildi aslında çekimi bizim kanal mı yaptı acaba yoksa dışarıdan mı alındı Türkiye ligi maçlarından bahsediyorum yarı final ve final[/quote:mnjatdw0]
Doğan Holding üzerinden yayın yaptıkları için teknolojileri yeterli
İstenilirse çok rahat yayınlanır ama istiyorlar mı henüz emin değilim

eğer yayınlanmazsa ki inşallah yayınlanır antalyada maçı biri canlı yayından bize anlatsın :)

İnşallah maçlarımızı yayınlatabiliriz.Yeni transferleri ve takımın uyumunu görmek isterim!

Can abiye çok teşekkür ederim.Benim ve sizin maç keyfinizin bozulmaması için elinden gelenin en iyisini yapıyor...

Evet mail atmaya devam eden var mı :?

GS TV ile ilgili bir gelişme yok şimdilik.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
GS TV ile ilgili bir gelişme yok şimdilik.
% 90 yayınlanacak diyodun maç yarın herhangi bir gelişme olmaması düşündürücü
Bu takım için bu taraftar için yaptığım organizasyonlar emeklerimin boşa gittiğini görünce çok sinirleniyorum

Telefon açtım cevap alamadım!

Basketbol takımımız Antalya'da

Beko Basketbol Ligi'nin yeni sezonu için iddialı bir kadro kuran Galatasarayımız, hazırlıklarını Antalya'da sürdürecek.
Sarı-kırmızılı takım, üçüncü kamp dönemi için Antalya'ya giderken, 14 Eylül Pazar gününe kadar çalışmalarını burada yapacak.

Galatasaray Cafe Crown, Antalya kampı kapsamında Antalya Atatürk Spor Salonu'nda iki hazırlık maçı oynayacak. Yarın saat 17.30'da Antalya Büyükşehir Belediyesi ile karşı karşıya gelecek sarı-kırmızılı takım, 14 Eylül Pazar günü ise Erdemirspor ile bir hazırlık maçı oynayacak.

Yapacağı iki karşılaşmayla Antalya'daki kamp çalışmalarını tamamlayacak olan Galatasaray Cafe Crown, Erdemirspor ile oynayacağı maçın ardından İstanbul'a dönecek.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Telefon açtım cevap alamadım!
sağol dostum
sen elinden geleni yapıyorsun ama kulüp bizi sallamıyor ve bence bizi oyalıyorlar.Ben Galatasaray kulübüne olan inancımı kaybettim

abiLer çabanızı takdir ediyorum ve destekLiyorum ancak bana bizi pek sallamıyorlar gibi geliyor, bu da bni deli ediyor.Yarın ukrayna maçı da var ntvsporun bu maçı yayınlayacağını zannetmiyorum inşallah yanılırım...

Can Akan' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":x8wau8f0]Telefon açtım cevap alamadım!
sağol dostum
sen elinden geleni yapıyorsun ama kulüp bizi sallamıyor ve bence bizi oyalıyorlar.Ben Galatasaray kulübüne olan inancımı kaybettim[/quote:x8wau8f0]

9,5 milyon dolar bütçe ayrılan takımın gördüğü ilgi bu kadar. ;)

Maçın başlamasına 24 saaten az kaldı belkide ama hiçbir kanalda reklamı yok. Maç yayınlanmıcak gibi.