Arda Turan

Re: 10 # Arda Turan

Attığı golün videosunu bulabilir miyiz, facebook'a düşmüş müdür?

youtube açılmıyor bende, youtube dışında herhangi bir site olabilir facebook şark değil..

Edit: Çok hızlısın Hüseyin :) Teşekkürler ;)

Yaz boyunca çok iyi çalışmış belli ki.Kendisine seviye atlatır şut özelliği.Çok daha farklı bir adam yapar onu.

Frikikleride bu sene o kullanacakmış gibi geliyor Fener maçında iyi bir frikik atmıştı belkide yıllardır beklediğimz frikikçi Arda olacak.

Simdi tek eksigi orta sahada topu aldiginda agir kaliyor. Daha hizli düsünüp, daha cabuk hareket ederse ozaman gercek anlamda bir dünya yildizi olur ve her takimda rahatlikla oynar. Gerci suanda da oynar ya...

Bir kaç yıldan beri böyle eksiklerini görüp gidermeye çalışsaydı şu anda karşımızda çok daha farklı bir oyuncu olabilirdi ama olsun hiçbirşey için geç değil,böyle devam ederse yine görürüz...

Demekki calisinca oluyormus, Arda'ya söyleyelim de Sabri'ye de ögretsin sut nasil cekilir :) :)

Uzun zaman sonra yıldızı parlayan bir Türk futbolcunun kendisini geliştirdiğini gördüm.O da biraz geç kaldı gibi.

Arda Öztürk' Alıntı:
Uzun zaman sonra yıldızı parlayan bir Türk futbolcunun kendisini geliştirdiğini gördüm.O da biraz geç kaldı gibi.

bence geç kalınmış birşey yok.
arshavin bile 28 yaşında arsenal'e transferini yaptı.

bu sene bizi şampiyon yapsın,seneye yaşı 24 tam zamanı olur gitmesi için..

Tek dileğim böyle devam etsin.Tabi burada Arda'nın maç sonrasında söylediği 1-2 bir şey var.Bazen kötü sonuçlar olabilir yeterki taraftarımız bize sahip çıksın diyor çocuk biz bunu yapabilir çocuğu itlere çakallara yem etmezsek Arda bizi bu sene şampiyon yapar.

Son maçlarda iyi başarım sergileyince, Arda Turan yine ara yollara sapmaya başladı...

Menajer verdi gazı, basın seve seve gündemine taşıdı haberleri. Arda sezon başlamadan bir karar versin; gidecek mi, kalacak mı? Eğer kalacaksa sezon boyunca da verdiği kararın arkasında dursun.

Karar yönetimin, ben bilmem menajerim ilgileniyor vb. sözlerle topu başkalarına atmasın.