Arda Turan

Re: 10 # Arda Turan

Canını,vücudunu hiçe sayıp bu maça çıkmak isitiyorsan ilaçla falan,o zaman 24 Ekim'de artık 50 tane iğne mi vurulursun bilemem Kadıköy'ün zemininde olacaksın!!!

Son dediğim gibi yani :shock: Arda bu maçlardan birinde oynayıp sonra ameliyat falan Allah ne verdiysee :p
Yani kadrodan çıkarılsa bile 6 hafta yok , bide maçta oynadın mı tamamdır ! iyiymiş yaa !! Teknik ekipte diyemiyor mu Arda'yı kadro dışı bıraktık diye ! Her oyuncuya soruyolarmıymış oynamak istermisin diye !

Neyse Arda ülkemizi kurtarsın , sonra biraz dinlenir.Ne desem bilemedim Oğuz Çetin diyip duruyodum da iğneyle oynamak istemek nedir yani.Gördük geçen yıl fedakarlık deyip maça çıktı sonra kaç hafta Arda'sız oynadık..

Almanya yensin istiyorum ben zaten! Artık ülkemi basketboldur , voleyboldur , amatör branşlardır bunlarda destekleme kararı aldım !

Arda'ya 10 numara ve kaptanlığı verdiğimiz güne lanet olsun.Umarım sezon sonunda Arda'yı 10 M Euro'nun üzerinde bir bonservise satarızda O'da kurtulur bizde.

Öyle Merve oynarsa çok vahim durumlarla karşılaşabiliriz ki oynamasa bile sadece tedavisi en az 6 hafta sürecek oynamaya başlaması en iyi ihtimalle 10 hafta.

Doktor tedavi durumun ciddiyetine göre 12 haftaya kadar çıkabilir dedi. Dediğim gibi anladık zaten Arda kaptanı olduğu camiayı düşünmüyor da her şey bu kadar açık ve netken Hidink hala bakacağız diyor, çıkarsana kardeşim kadrodan rahatsızmısın.

Hepsi rahatsız onların seçerek bulup getirmişler :p
Teşekkür ederim açıklamalar için :)

Arda'ya milli takımda başarılar diliyorum o zaman , ama Emre hatırlatsın ona maçta oynarsa, 6 ay oynamama riski varsa nası Avrupa'ya transfer olacak !

Yaşanan bazı olaylara diyecek söz yok.
Galatasaray Sk bölümü ne kadar bahtsız bir bölüm oldu böyle. Aslında girmek istemiyorum ama acıyı seven insanlar olarak girmeden de edemiyorum. Arda başlığına girerim içim sıkılır, Rijkaard başlığına girerim içim daralır, Süper lig başlığına girerim içim bunalır, maç başlıklarına hiç giresim gelmez zaten, ne zaman bitecek bu durum? :roll:

Zorunlu Açıklama: Arda Turan

Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı kaptanı Arda Turan?ın yaşadığı sakatlık konusunda Kulüp olarak bir açıklama yapma zorunluluğu duymuş bulunuyoruz.

Arda Turan?ın rahatsızlığı ve tedavisi aşamasında yaşananlar aşağıda belirtildiği gibi gelişmiştir:

Arda Turan?ın 3-4 hafta öncesinde başlayan ve şiddetlenen kasık ağrıları olmuştur. Tolere edilebilir osteiti pubis ağrıları olduğu tespit edilen Arda Turan?ın oluşan kasık ağrılarının tedavisine ağırlık verilmiştir. Bunun yanı sıra Arda Turan milli takımın Belçika ile oynadığı maçta ayak bileğine aldığı darbe ile meydana gelen sakatlanmasının tedavisini de görmüştür.

Ayak bileğinde sıkıntısı kalmayan Arda Turan?ın kasık yaralanmasının konservatif tedavisine başlanarak devam edilmiş oyuncumuz bu süreçte takımla birlikte antrenmanlara da katılamamıştır. Tüm bu bilgiler Milli Takım teknik ve sağlık heyetine uygulanan tedavi programı olarak verilmiştir.

Tedavi ve kondisyon çalışmalarını sürdüren Arda Turan?ın, Almanya maçı öncesinde milli takım kampında ilk defa takım antrenmanına katılması sonucu kasık ağrılarının şiddetlenmesiyle antrenmanı bıraktığı öğrenilmiştir. Milli takım doktoru ve teknik heyeti ile bu konuda bilgi alışverişinde bulunulmuştur.

Arda Turan?ın sağlık durumu, tedavisi ve bu konuda yaşanacak gelişmeleri kamuoyu ile ayrıca paylaşacağımızı bilgilerinize sunarız.

Galatasaray Sportif A.Ş.

Bu yönetim gittiğinide biter Emel hanım.Tabi kendisi gibi basiretli futbolcu olan arkadaşlarıda yanına alırsa.

Öncelikle Milli hisler başkadır ayağın kopsa oynarsın tamam onu anlarım da
hem sakatsın kendi takımında oynayamıyorsun hemde Milli takımın kampına katılıyorsun
sakatım de affını iste iyileşince daha yararlı olursun
şimdi böyle hem takımın hemde ülken senden mahrum kalıyor
daha mı iyi ? :shock:

'Milli Mesele' ve Arda'yı bu kadar aynı cümlede gören bilmeyen biride arkadaşı bir Alpay,Rüştü,Hakan falan zannedecek.

Arda şu Almanya maçında bir dakika bile olsun oynar da Kadıköy'de sakatlıktan dolayı oynamazsa, o zaman gözümde tamamen biter.

Bence Arda Cuma günü oynamazsa Kadıköyde kesin sahada olur. Tamam Arda'ya bende çok sert laflar ettim ama o derece sorumsuz da değil diye düşünüyorum. Arda oynamak istiyor laflarının da Arda öznelinde döndüğünü düşünmüyorum. Milli takım yetkilileri sorumluluğu üzerlerinden atma savaşına girmiş durumdalar. Şimdi yeni moda, Arda Milli takıma gelirkende Kasığından ağrıalrı vardı :))) Yahu madem bilek sakatlığı dışında Kasığından da sakatlığı vardı biliyordunuz neden çağırdınız milli takıma. Hadi çağırdınız, kasları kadayıf kıvamına gelmiş adama, neden daha ilk gündne yükleme yapmaya başladınız? Yetmedi ertesi gün neden gene yükleme yaptınız? Bunları soran yok.

Arda Emre gibi kaşar bir oyuncu değil. Arma aşkıda var Bayrak aşkı da. Bayrak aşkı olan birinin ayağım kopsada o maçta bana ihtiyac duyuluyorsa oynarım demesi bence garip değil. Garip olan onu oynatmak istemeleri. Yoksa bu ülke kolu kopmasına rağmen diğer kolu ile kurşun sıkmaya devam eden insanalrı tanıdı. Arda'nın ki büyük kahramanlık değil.

Yalnız gruptaki en önemli maçımızın ikinci planda kalıp, herkesin Arda´nın sakatlığına endekslenmesi de ilginç.

Takımdaki diğer oyunculardan biri olsam, bu durumdan rahatsız olurdum doğrusu. Tamam, Arda takımın en önemli oyuncusu ama biz bostan korkuluğu muyuz derdim.

Onur Yavuz' Alıntı:
Yalnız gruptaki en önemli maçımızın ikinci planda kalıp, herkesin Arda´nın sakatlığına endekslenmesi de ilginç.

Takımdaki diğer oyunculardan biri olsam, bu durumdan rahatsız olurdum doğrusu. Tamam, Arda takımın en önemli oyuncusu ama biz bostan korkuluğu muyuz derdim.

Onu bir zahmet sahada desinler Onur:))

Benim 11'im

----------Volkan---------
Gökhan- Ömer-Servet-Hakan
------ Aurelio--Emre
----Hamit--Nuri-----Tuncay
---------Mevlüt---------

SEvinir ki bence gayette normal. Adamın hayatında Türkiyeye bir kez olsun geldiğini bile düşünmüyorum. Sevinmezse bile sahte bir hareket olur. Hakan yakın'ın gol sevinci gibi olmaz.