Arda Vekiloglu

ben bu serhat ve valentin konusuna kafayı taktım.bu oyunculara ne zaman görev werildiyse sonuna kadar yaptı bana göre.kazandığımız büyük maçlarda dikkat ettiyseniz en büyük katkılar benchten gelerek oldu.bunların başında da serhat vardı.maça çok kötü başladığımız ve son periyotta kazandığımız bi kaç maçtada bu isimler ön plana çıkmıştı.valentinde sezona kötü başlamamıştı hatırlarsanız.süresi artmaya başladığı dönemde ciddi bi sakatlık geçirmişti.ayrıca fatih faul problemine girdiği zaman ben hiç yerine hüseyinin girdiğini görmedim.haklı olduğunuz konular var tabi ki.her taraftar kendi takımında en iyi oyuncuları görmek ister.ama şunu da belirtmek isterim fenerbahçe bu kadroylada şampiyonluğa filan oynayamaz.bu kadar yıldızı bi arada nasıl oynatacak acaba,nasıl rotasyon kurulacak.eski oyuncular ile bu sene gelen oyuncular nasıl iletişim kurucak,hepsini birer yıldız sınıfına koyuyoruz ve hemen hemen hepsi birer sorunlu oyuncu olduğunuda biliyoruz.maçlar kağıt üzerinde oynanmıyor.dış etkenleride değerlendirelim.fb en fazla bu sene 4.olabilir çok küçük bi ihtimal 3.lük.ötesi yok yani.7.likten buraya yükselmekte tabi ki başarıdır ama eğer o derecelere de gelirse unutmayalım ligden çekilen ve çekilme ihtimali olan takımlar var.onların yerine geçer.

Geçtiğimiz sezonda övünebileceğimiz 2 galibiyetimiz var.Fenerbahçe ve Efes Pilsen.Fenerbahçe maçını Serhat getirmedi mi?

Üçoklar'ın takımda kalmasını savunurken Serhat'ın gitmesini istemek yanlış olur.Serhat benchten gelip savunma seviyesini bir anda arttıran mücadeleden çekinmeyen bir oyuncu.Ayrıca şans bulursa bu sene hücumda da başarılı olacağına inanıyorum.
Valentine 'e gelince kendisinden beklenen patlamayı gerçekleştiremediği bir gerçek;ancak bu durumonu yeteneksiz olduğunu göstermez ve bence bir şansı daha hak ediyor.Geçen sene ağır bir sakatlık geçirdi çünkü.

Acaba İbrahim,Mirsad ve Ömer kaç para alıyorlar.Eğer sizin de paranız varsa sizde alırsınız 3 yıldız,ama paramız yok beyler,para vardı da almadık mı?Mecburen Serhatlarla Valentinlerle idare edeceğiz.Hem sonra bu 2 oyuncuda asla kötü oyuncu değil ve 2.bir şansı hakediyor.Halil Üner den daha yeni kurtulmadık mı?Şemşettin kaç sefer gidip geldi?Bunların yanında Serhat ve Valentin gibi 2 genç oyuncuya 2.şansı tanımamak haksızlık olmazmı?

bencede bu 2 oyuncuyu ozellikle sehati birde kunter in elinden izlemek lazim aksi taktirde buyuk haksizzlik etmis olucagiz bu buyuk yeteneklere

Murat bence şu bench derinliği işini bir ayrıntılı konuşalım derim benim sınavlar bitince :) Bence de benchte derinlik yoktu. Ha her dakika alan oyuncu bench derinliği yaratır mı? Bence yaratmaması lazım...

arkadaslar ben valentin ve serhatin kotu oyuncular oldugu ,kadroda bulundurulmamasi gerektigi gibi bisey solemedim..ama diger takimlarin kadrolarini goz onune aldigimizda bizim kadromuzun rotasyon olarakda derinlik olarak zayif kaldigini dusunuyorum...mutlaka bencten geldiklerinde oyunun seklini degistirecek,takima skor katkisi yapabilecek oyuncular lazim...israrla ayni seyi soluyorum fatihin yedegi yok yada fatihi bence oturtcak bi 5 numaramiz yok...
mesela bi oguz savas bi asim pars bu bolgede gs a cok faydali olabilirler hemde yabanci kontenjani burada kullnilmamis olur ama dedigim oyuncular alinamazsa bence kesinlikle 1 yabanci center mesela mac basina 9-10 ribaunda alip 10-15 sayi potansiyeli olan bi oyuncu burda yeterli olur bence...
4 numarada huseyin ,burak,umut var bence yeterli hatta ardaninda 4 oynayabilecegini dusunursek ii...
3 numarada semsettin,gokhan,arda,valentin,serhat var bence buraya bi skorer forvet alinabilir....
1 ve 2 numarada dixon,ismet ...ozellikle buraya transfer yapilmasi lazim..dixon un durumu belirsiz,o kalirsa 1 giderse 2 oyuncu gerekli

spawn1905' Alıntı:
arkadaslar ben valentin ve serhatin kotu oyuncular oldugu ,kadroda bulundurulmamasi gerektigi gibi bisey solemedim..ama diger takimlarin kadrolarini goz onune aldigimizda bizim kadromuzun rotasyon olarakda derinlik olarak zayif kaldigini dusunuyorum...mutlaka bencten geldiklerinde oyunun seklini degistirecek,takima skor katkisi yapabilecek oyuncular lazim...israrla ayni seyi soluyorum fatihin yedegi yok yada fatihi bence oturtcak bi 5 numaramiz yok...
mesela bi oguz savas bi asim pars bu bolgede gs a cok faydali olabilirler hemde yabanci kontenjani burada kullnilmamis olur ama dedigim oyuncular alinamazsa bence kesinlikle 1 yabanci center mesela mac basina 9-10 ribaunda alip 10-15 sayi potansiyeli olan bi oyuncu burda yeterli olur bence...
4 numarada huseyin ,burak,umut var bence yeterli hatta ardaninda 4 oynayabilecegini dusunursek ii...
3 numarada semsettin,gokhan,arda,valentin,serhat var bence buraya bi skorer forvet alinabilir....
1 ve 2 numarada dixon,ismet ...ozellikle buraya transfer yapilmasi lazim..dixon un durumu belirsiz,o kalirsa 1 giderse 2 oyuncu gerekli
bunu en bastan beri söylüyorm fatihe yedek olarak asim gibi oguz savas gibi kontenjani doldurmicak oyuncu alinmali
malikten baska skor opsiyonu yok butakimda alinacak yabanci oyuncularin her biri en azindan 13 15 say, ortalamsaiyla oynamali
benchten gelip skor üretcek adam lazim
açikçasi homojen bir takim deiliz bu da geçen sezon malik in kötü oldugu maçlari kaybetmemize sebep oldu
mesela malik 40 atiyor dier oyuncular 7 8 bu 1 takim için çok tehlikelidir
çünkü bu takimin dixon dan baska silahi yok
sonra adamlar dixon 1 iii tutuyor maçi kazaniyor bu kadar

tek sahimiz var o tek silahta malik ,aticak tek kursunumuz yine maligin macin basinda attigi sutlarin girip girmemesi bence bu sorunumu en iyi cozecek adam jeff derim ben hem defansip hem oyun tikandigindaa yada malik kotu basladiginda veya kotu devam ettiginde hucum yonu ile ipleri eline alabilecek cok yonlu bir oyuncu ulker eger 1-2 transfere yardim edecekse bunlardan biri jeff olmali cunku bence kunter'in kafasindaki takim oyunu takim adami mantigina son derece uyan bir oyuncu bence birtane yedekligi hazmedebilecek huzursuzluk cikarmicak bir yerli pivot yeter olmasada cok sorun degil ben bu sene fatih'e tam anlamiyla guvenilmesinden yanayim boyle oldugunda sezon sonlarina dogru neler oldugunu gorduk

biglion' Alıntı:
sencede bu soyledigimiz tek silahimiz ve tek mermimiz var mantigina uymuyormu tek silah malik aticak tek kursunumuz yine maligin macin basinda attigi sutlarin girip girmemesi bence bu sorunumu en iyi cozecek adam jeff derim ben hem defansip hem oyun tikandigindaa yada malik kotu basladiginda veya kotu devam ettiginde hucum yonu ile ipleri eline alabilecek cok yonlu bir oyuncu ulker eger 1-2 transfere yardim edecekse bunlardan biri jeff olmali cunku bence kunter'in kafasindaki takim oyunu takim adami mantigina son derece uyan bir oyuncu bence birtane yedekligi hazmedebilecek huzursuzluk cikarmicak bir yerli pivot yeter olmasada cok sorun degil ben bu sene fatih'e tam anlamiyla guvenilmesinden yanayim boyle oldugunda sezon sonlarina dogru neler oldugunu gorduk
jeff çok iyi olur

koch' Alıntı:
Geçtiğimiz sezonda övünebileceğimiz 2 galibiyetimiz var.Fenerbahçe ve Efes Pilsen.Fenerbahçe maçını Serhat getirmedi mi?

katılmıyorum koch sana geçen sene bütün galibiyetlere övünmeliyiz çünkü bir önceki sezonu hatırladığımızda her maç üstüne bişey koymuştuk.

c_fire' Alıntı:
koch' Alıntı:

katılmıyorum koch sana geçen sene bütün galibiyetlere övünmeliyiz çünkü bir önceki sezonu hatırladığımızda her maç üstüne bişey koymuştuk.
Keşke geçen seneye göre kurulan kadroyla gelen başarı doğru orantılı olabilseydi. :(

Re: gs

SAPO1@mynet.com' Alıntı:
BEŞOK FENERBAHÇE YOLUNDA 23.06.2006 10:19:05

Fransa’nın Le Mans takımıyla şampiyonluk yaşayan Hüseyin Beşok, Beşiktaş’tan sonra yeni sezona güçlü girmek isteyen ve Ülker’le birleşen F.Bahçe’nin de transfer listesine girdi. 1 Temmuz’da askerlik yapmak üzere birliğine teslim olacak olan Hüseyin Beşok, 3 haftalık askerlik görevinin

Acaba gidermi FB ye
haberin yanlış arkadasım.hüseyin resmi olarak polonya takımı prokom trefi ye transfer oldu.

Arda Galatasaray kariyerinde 11.2 sayı, 3.9 ribaund, 1.3 asist, 0.3 blokla oynamış. Umarım hayırlı ve yararlı olur.

yuvana hoşgeldin arda. bu takıma hırsınla ve tecrübenle çok katkı yapacağından hiç şüphemiz yok. umarım bu sezon patlama yaparsın ve bidaa hiç bi yere gitmezsin. seni tekrar bu takımda görmek çok güzel. tekrar hoşgeldin yuvana