Arda Vekiloglu

de sean ve malikin son durumu nedir seneye kalıyolarmı bilgisi olan yazsın lütfen X abi bi el at duruma

guzel oldu ben solmıstım de sımdı bıde muratcanı da alabılırsek hersey cok daha guzel olacak

ASLAN YUREGI COK OZLEMISTIK

eurobasket.com daki
kadromuzda koç hala Halil üner
kadroda yabanci olarak sadece malik war
desean yok

ya bilmiyorum ama ole ben cokk patlamada beklemiyorum arda'dan . belki kilit gorev adamlıgı yapablir ama takım sırlayan sahiplenen yıldız oyuncu havasına donus yaparmı onu bilemiyorum

ayrıca topiclerle ilgili bnce transfer adlı bi baslık acalım transfer haberlerini oraya yazalım ve bu bolumde kalsın cunku erkek takımıyla alakalı

gs

BEŞOK FENERBAHÇE YOLUNDA 23.06.2006 10:19:05

Fransa’nın Le Mans takımıyla şampiyonluk yaşayan Hüseyin Beşok, Beşiktaş’tan sonra yeni sezona güçlü girmek isteyen ve Ülker’le birleşen F.Bahçe’nin de transfer listesine girdi. 1 Temmuz’da askerlik yapmak üzere birliğine teslim olacak olan Hüseyin Beşok, 3 haftalık askerlik görevinin

Acaba gidermi FB ye

zannetmiyorum arkadasım cunku bildigim kadarıyla iyi bir GSlıydı o.ama tabi herseyin ucu paraya bakar ve bu adamlar ucuk paralar verebiliyorlar isallah bu saparagas haberlerdendir

Beyler bu topicin adı Arda Cimbom'dayken ne alaka Hüseyin Beşok'un FB transferi. Rastgele konuyu deiştirmeye ne gerek var açarsın basketbol dünyasını rahat rahat konuşursun.

kusura bakma kaan o arkadaşların yerine özür dilerim ama biraz daha sakin olmalısın

sonio2 haklısın ama USBL'de play-offlar oynandığı için sezon bitmek üzere istersek yeniden anlaşabiliriz.Hadley bize yararlı olabilecek bir oyuncu.Ancak önemli olan sezon tarihleri bizimkine paralel olan bir lige gitmemesi.