Aşkımızın sömürülmesi - Bardak taşıyor !

benim geri adım değerlendirmem anca kendime "maçlara gitmeyeceğim" diye söz verdikten sonra arkadaşların gazı ve içimdeki GS sevgisi ile gene koşmamdan kaynaklanan bir geri adımdır.

İhtarname sadece kulübü uyarmaksa kulüp ve yetkililer bunu zaten biliyor. Burada yazılanlar ya okunuyor yada okutuluyor. Ben hiç görüşmedim ama gerek Ahmet Dedehayır gerekse diğer şube yetkilileri ile ilgili olarak bu konular görüşüldü ve sorunlar iletildi. FB ile ilglili ayda yılda bir olay oldu herifler bir tepki koydu resmi site anında Emniyet üst düzeyi ile temas halindeyiz diye resmi siteden açıklama yaptı. Bize şifaen söylenen birşey dahi olmadı. Benim yöneticilerimin en başı başkanım dahi taraftarın yanında olamıyor. Çünkü camia buna izin vermiyor. Şu anda Başkanımda bu kafadan olduğu için normal. Eğerki şubedeb birileri taraftarın yanında olursa üst yönetim tarafında sıkıntı yaşayacaklardır. Onun için ben bu işten sonuç beklemiyorum. Ama genede yazdım ...

Faruk Tanrıyar' Alıntı:
[quote="Önder Çiçekoğlu":3pdcly32]
Ahmet beyde, diğer ilgili yöneticiler de burayı oldukça sık takip ediyor zaten. Ve bu konu başlığında yazılan herşeyide emin olun okuyorlar.

ahmet dedehayır'ı ilk yönetici seçildiği gün, tevfik fikret salonu'nun balkonu'nda gördüm, oyları sayıyor, zaferi kutluyordu........ ben o gün muhalif oy verdiğim için arkama bakmadan ayrıldım salondan, "össan abi şakşak" şeklinde ortaçağ nidaları arasında....... (nitekim kulübümüz ortaçağ karanlığına iyice gömüldü....)

bugün ahmet dedehayır'ı 1 yönüyle genel yönetimden ayırıyorum, her mesajımda söylerim: 2 basket takımımızı da şampiyon yapıp tarihe geçecek........... elde var 1.......

ama diğer yönleri (bilet - salon - seyirci - güvenlik - ve forma satış) alanlarında........... canaydın tarafından hipnotize edilmiş sanki!

kendisinde geleceğin başkanı potansiyeli var....... ama bir "taşra kongrecisi"nin peşine takılmış..... onun huzurevi konformizminden kurtulamıyor.......

ama bekliyorum, play off'a kadar bir atılım yapacak......... atacak bu "bursalı tekstilci hipnotizması"nı üzerinden....... bir umut işte![/quote:3pdcly32]
kusuruma bakmayın foruma baya 1 ara verdim yoğun iş temposundan dolayı ama Ahmet Dedehayır ın başkan olması , olabilecek potansiyelin görülmesi ...
Yapalım 1 pankart boydan boya en ön sıradaki koltuklarımızın üstüne asalım bu koltuklara kombine satmadınız mı diye olsun bitsin . Diğer konulara gelecek olursak aylardır konuşuluyor iletiliyor ama değişmeyecek :)

Fırat UZUN' Alıntı:
[quote="Faruk Tanrıyar":uxg4h5o1][quote="Önder Çiçekoğlu":uxg4h5o1]
Ahmet beyde, diğer ilgili yöneticiler de burayı oldukça sık takip ediyor zaten. Ve bu konu başlığında yazılan herşeyide emin olun okuyorlar.

ahmet dedehayır'ı ilk yönetici seçildiği gün, tevfik fikret salonu'nun balkonu'nda gördüm, oyları sayıyor, zaferi kutluyordu........ ben o gün muhalif oy verdiğim için arkama bakmadan ayrıldım salondan, "össan abi şakşak" şeklinde ortaçağ nidaları arasında....... (nitekim kulübümüz ortaçağ karanlığına iyice gömüldü....)

bugün ahmet dedehayır'ı 1 yönüyle genel yönetimden ayırıyorum, her mesajımda söylerim: 2 basket takımımızı da şampiyon yapıp tarihe geçecek........... elde var 1.......

ama diğer yönleri (bilet - salon - seyirci - güvenlik - ve forma satış) alanlarında........... canaydın tarafından hipnotize edilmiş sanki!

kendisinde geleceğin başkanı potansiyeli var....... ama bir "taşra kongrecisi"nin peşine takılmış..... onun huzurevi konformizminden kurtulamıyor.......

ama bekliyorum, play off'a kadar bir atılım yapacak......... atacak bu "bursalı tekstilci hipnotizması"nı üzerinden....... bir umut işte![/quote:uxg4h5o1]
kusuruma bakmayın foruma baya 1 ara verdim yoğun iş temposundan dolayı ama Ahmet Dedehayır ın başkan olması , olabilecek potansiyelin görülmesi ...
Yapalım 1 pankart boydan boya en ön sıradaki koltuklarımızın üstüne asalım bu koltuklara kombine satmadınız mı diye olsun bitsin . Diğer konulara gelecek olursak aylardır konuşuluyor iletiliyor ama değişmeyecek :)[/quote:uxg4h5o1]

Gerçekten güzel fikir

Yapalım 1 pankart boydan boya en ön sıradaki koltuklarımızın üstüne asalım bu koltuklara kombine satmadınız mı diye olsun bitsin . Diğer konulara gelecek olursak aylardır konuşuluyor iletiliyor ama değişmeyecek :)[/quote]

Gerçekten güzel fikir[/quote]
o pankart salon içine sokulmaz. Her pankartımız POLİS trafından kontrol ediliyor.

bence bu konunuda yönetimden herkes suçlu ama şunuda unutmamız gerekir şu ank GALATASARAY CAFE CROWN maçlarına verilen gözlemci bizi sevmiyor yani bu ortada geçen senede ahmet cömertte bazı olaylar olmuş ama biz bununda üstesinden geldik taraftarlarımızın dediği gibi YÜRÜYORUZ BİZ BU YOLDA GÖĞÜS GELDİK ZORLUKLARA İNAT OLSUN DÜŞMANLARA :p ALIŞITIK BİZ ŞAMPİYONLUĞA

Beni tanıyanlar Galatasaray icin neler yapacagimi bilir. Sene basinda kart lafi gecer gecmez almaya karar verdim ve en ön sıradan aldim. İLk maçlarda seyircinin az gelmesinden de dolayi hicbir sorun yasamadik. Ama Fenerbahce macindan sonraki maca gittigimde güvenlik gorevlisi pembe koltuklara gecemeyecegimi soyledi. Kartim var deyince de yonetim boyle istedi dedi ve güvenlik sefini cagirdi. Ona aldigim kartin yerini gösterdim o da bizimle alakasi yok dedi. Ben de sabrimin tasmasina yakin hepsini itip yerime oturdum. O an pebme koltuklarda tek basima kaldim. Sonra ikinci devre gaza gelinen bir anda herkes atladi ve doldu. Benzer olay Telekom macinda da gerceklesti. Netice itibariyle ben bu dakikadan sonra kendi yerime oturacagim ve herkese tavsiyem su, hep beraber yerimize gecelim.

ps: daha once denendigini biliyorum ama bu sefer bir kisiyi bile gecirmezse salonu dar ederim...

ps2: ahmet dedehayır'ın serzenişlerinden önce gelip olaylara el atması gerektigi konusunda da katiliyorum, aynı sekilde fenerlilerin basina asla gelmeyecek bir olay bu. Bırakin Aziz'i kim olursa olsun müdahele ederler ve polise izin vermezlerdi. Aci ama gercek.