Aslantepe'ye Basketbol Salonu Projesi

Koca klüp başkanı salon konusunda" yardım etmek isterlerse kabul ederiz" diyor tövbe yarabbim. Salon konusunda gösterdikleri çaba ona buna yardım etmek isterseniz edebilirsiniz demekten ibaret. Dilenci edasıyla konuşmak yakışıyor mu Galatasaray klüp başkanına. Çapınızı sizin

Bana DEF ev yaparsa ben de kabul ederim dip not olarak ekliyim.

Koca klüp başkanı salon konusunda" yardım etmek isterlerse kabul ederiz" diyor tövbe yarabbim. Salon konusunda gösterdikleri çaba ona buna yardım etmek isterseniz edebilirsiniz demekten ibaret. Dilenci edasıyla konuşmak yakışıyor mu Galatasaray klüp başkanına. Çapınızı sizin

Bana DEF ev yaparsa ben de kabul ederim dip not olarak ekliyim.

Külübümüz salon inşaatının finansmanını sponsor firmadan karşılanmasını amaçlıyor. Bu yüzden başkan Dursun ÖZBEK bu cümleleri söz ettiğini düşünüyorum. "Yardım etmek yerine sponsor olarak finansmanını düşünüyorlarsa konuşabiliriz dese daha iyi olurdu".

Dursun Özbek, kulüp tarihinin en kötü başkanı olarak şimdiden yerini garantilediği için en azından Salon benim dönemimde yapıldı diyerek tarihe geçmek istiyor.

Salona konusuna gelince; ilk gündeme geldiği zaman Chicago United Center modeli planlanıyordu. Bugün de yine aynı projenin devam edeceği söyleniyor. Açıkçası kişisel olarak çok da isterim. Zaten Michael Jordan dolayısıyla inanılmaz bir sempatim vardı bu salona

Külübümüz salon inşaatının finansmanını sponsor firmadan karşılanmasını amaçlıyor. Bu yüzden başkan Dursun ÖZBEK bu cümleleri söz ettiğini düşünüyorum. "Yardım etmek yerine sponsor olarak finansmanını düşünüyorlarsa konuşabiliriz dese daha iyi olurdu".

Yahu futboldaki forma sponsoru neden basketbol salonu masrafları karşılasın. Sponsorluk anlaşmasını imzalarken konuyu görüşür imzayı atarsın ancak o zaman adamlar yapar böyle dilenci gibi yaparsanız kabul ederiz gibi aciz aciz konuşmalar duydukça sinirleniyorum. Adamlar futbolda forma reklamı sponsoru oluyorlar sen basketbolda salon yaparsanız kabul ederiz diyorsun olacak iş mi o. Her hizmetin faaliyetin bedeli karşılğı var. Koyarsın önlerine şartları yaptırırsın , sanki evin önüne baraka yaptırıyorsun koca salon nerden baksan yüz milyon lira maliyeti vardır, adamlara iteleme çalışıyorsun çocuk var sanki karşında. Herkesi kendi gibi kafasız sanıyor sanırım.

Galatasaray salon projesi için sponsor arıyor

<center>
1470826493.jpg

</center>
Galatasaray, Türk Telekom Arena’da NEF’le sponsorluk anlaşması imzaladı.

TT Arena’nın yanına planlanan basketbol salonuyla ilgili olarak Başkan Dursun Özbek, “TT Arena’nın yanındaki salon 13800 olarak tasarlandı. 15000’e çıktı. Ruhsat çalışmaları yapılıyor. NEF’le bu konuyla ilgili görüşmemiz olmadı. Ama ben çok arzu ederim, NEF çok prestijli bir firma. Eğer kendileri bir katkı verecekse seve seve kabul ederim. Bu işbirliği fayda üretir. Bugüne kadar herhangi bir mutabakatımız olmadı. Buradan çıktıktan sonra bu konuyu da görüşürüm” dedi.

reisi cumhur 12 bin yetmez ama 15 bin evet demis, narsizim tavan yapmis yine ? dunyanin hicbir yerinde bir cumhurbaskani bu tur seylere direkt olarak karismaz!!!

Ne alakası var Allah aşkına. Gayet normal bir olay fikrini belirtmiş adam (bencede gs fb gibi takımlara 15000 olmalı en az). Olayı nerelere getirmişiniz ?

NEF bizim icin cok buyuk bir nimet muhtemelen futbolda Sampiyonlar Ligi oynarsak sponsor degisir daha kuvvetli bir sponsor bulabiliriz. Ancak NEF'i her daim yanimizda tutmak lazim, alsinlar yapsinlar salonu, salonun isim sponsoru olsunlar, takimin sirt sponsoru olsunlar uzun sureli maliyeti buradan kurtarsinlar.

Riva'ya yapilacak olan yeni tesisleride NEF ustlenecek sanirim.

Ne alakası var Allah aşkına. Gayet normal bir olay fikrini belirtmiş adam (bencede gs fb gibi takımlara 15000 olmalı en az). Olayı nerelere getirmişiniz

almanya ispanya italya ingiltere ve butun digerlerinin hepsinin cumhubaskanlarinin bayerne mancester city e real madride juventusa bunlari soyledigini dusununce gulesimiz geliyorda neden bizimkinde ciddilesiyoruz ahahahha cok komik gercekten :)

almanya ispanya italya ingiltere ve butun digerlerinin hepsinin cumhubaskanlarinin bayerne mancester city e real madride juventusa bunlari soyledigini dusununce gulesimiz geliyorda neden bizimkinde ciddilesiyoruz ahahahha cok komik gercekten :)
Bizim amaçlımız basketbol takimimizin basarili olması. Salon projesi ister 12.00 olsun ister 15.000 olsun. Amaç Galatasaray takimina yakişir bir salonu olması. İnş yapilabilir. Herhalde siyaset yapmak istiyorsunuz. Başka sitelerde yapabilirsiniz.

Projenin nasil cizildigi konusunda bilgisi olan var mi? Umarim taraftari pota arkasina hapsedecek bir sekilde dizayn edilmez. Abdi Ipekci atmosferini yakalayabilecegimiz sekilde olursa faydasi olur.

Bence asıl mesele salondan öte, salona gelen taraftarın davranış şeklinde... İpekçi'deki taraftarı Ülker Arena'ya getirsek, orda da boğucu bir atmosfer oluşturabiliriz.

Kötü dediğiniz atmosferde adamlar neredeyse mağlubiyet almayacaklar. Gelir için loca şart. Ben de kolej basketbol salonlarını seviyorum lakin gerçeklik başka.

Bu atmosferlerinin kötü olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Mağlubiyet almamaları iç saha baskısından ziyade takımlarının iyiliği ile alakalı.

Loca bencede kesinlikle olmalı ama en azından bir tribün taraftar için tasarlanmalı. Lüks ve gelir şart ama o atmosfer, baskı şart oğlu şart.

Ne yazık Endüstriyel Spor artık kaçınılmaz son oldu her branşta. Bunun ilk örneğini statta yaşadık. Yeni stada geçince asla bir Ali Sami Yen havası olmadı ve olmayacak ama stat tam dolunca ve maçın önemine göre de yine müthiş atmosfer oluyor. Şimdi aynı sorunu Beşiktaş'ta yaşıyor. Son maçta gördük 2.000 kişi ile bütün stadı susturdu bizim tribün. Organize olmak önemli. Aynı şey salon içinde geçerli. Büyük ve para getirecek bir salon yapmak zorundayız ama en azından bir pota arkasını sahaya yakın ve tek tribün olarak yapabilrsek sağlam kombine, bilet organizasyonları ile salonu doldurarak Abdi İpekçi'yi çok aramayacağımızı düşünüyorum. Üstelik Türkiye'nin en iyi salon tribününü de bizim yaptığımızı düşünürsek güzel bir atmosfer yakalayabiliriz.