Avrupa'dan Basketbol

Fiba ile son senemiz diyerek kendimi teselli ediyorum ben. Bu seneden sonra Eurocup'a geri döneriz muhtemelen. Maddiyatla açıklanamayacak bir rezillik bu Fiba'ya mahkum olma ve Ec'ye gidememe dolayısıyla Euroleague hedefinin olmaması durumu. Son sene diyip kendimizi teselli edelim. Yok seneye bu zamanlar nerede oynayacağımız belli olmazsa yani rahat rahat EC takımıyız diyemezsek vah vah. Şubenin artık takip edilecek ve heyecanlanılacak bir tarafi kalmaz.

Bu bcl'de şampiyon olsan ne prestij kazanacağız çok merak ediyorum. 3 krş maddi boyutu dışında ne getirisi var anlamadım. Eurolig'e gidicez diye ödleri kopuyor fazla para çıkıcak diye kasadan. Her sene idare edip duruyoruz yan branşları,Artık insanlar kopma noktasına geldi şubelereden,gerçi tanıdığım ve bu şubeye ilgi gösteren çoğu kişi artık ilgilenmiyor bile.

Arkadaşlar Euroleague için S Sport Plus yerine TivibuGo alabilirsiniz. Yıllık paket 249 lira (smart tvden izleyecekseniz 339 lira) ve görüntü kalitesi S SPort'tan daha iyi. Euro 2024 başladığından beri yayınları buradan takip ediyorum ve donma/takılma hiç olmadı. Tavsiye ederim. Not: Burada sadece S1 ve S2 kanalları var. Plus kanallar yok.

Arkadaşlar Euroleague için S Sport Plus yerine TivibuGo alabilirsiniz. Yıllık paket 249 lira (smart tvden izleyecekseniz 339 lira) ve görüntü kalitesi S SPort'tan daha iyi. Euro 2024 başladığından beri yayınları buradan takip ediyorum ve donma/takılma hiç olmadı. Tavsiye ederim. Not: Burada sadece S1 ve S2 kanalları var. Plus kanallar yok.

Eğer turk telekom mobil prime aboneliğiniz varsa 24 ay full paketi bedava veriyorlar.

Xavier Rathan Mayes Real Madrid, Denizli Merkezefendi 'den EL ye giden oyuncu sayısı artmaya devam ediyor.

Xavier Munford Chris Jones Pierra Henry Shayok Micic vb sadece ortalama bütçeli Bursa'dan geçip Avrupa basketbolunda kalıcı iz bırakan yabancıları.