Ayhan Akman

Kadıköy'e gitmemek için bir taraflarını yırtan, Karpaty maçından sonra havaalanında arsızca gülen, 2. kaptanımızı bu başlık altında konuşalım.

Arkadaşalr gözünüzü seveyim Kadıköy'e gitmemek için maçta kırmızı akrt görmesine gerekmi var? Maçta sakatlandım der hafta içi çıkmaz antrenmanlara sakat olduğu içinde kadroya girmez bu kadar kolay. Böyle garip teoriler nerden aklınıza geliyor. Dün baros ve İnsua ile birlikte takımda didinen tek adamdı Ayhan. bunlara ilk yarı Sabri eşlik etti. Yani hepiniz biliyorsunuz bir futbolcu ağırım var dedimiydi bunun ispatının zor olduğunu ve isterse istediği maça gitmeyeceğini.

Kadıköy'e gitmemek için yapmadı elbet buna inanmam ancak takım kaptanının bu kadar acemilik yapması akıl alır mı ya ?

Acemilik değil abi hırs.

Bu takımda yerliler içinde en son laf edilmesi gereken adam Ayhan'dır bence.Hele ki bu sezon için.Yaşına bakmadan her maç takımın en çok koşanı en çok basanı.Bu kadar çabanın karşılığında sahadaki diğer oyuncuları ve skoru görünce insan her şeyi yapabilir.

Bana kalsa o tekmeyi Pino'ya Servet'e Balta'ya sallasa daha hoşnut olurdum ama dün yaptıklarını eleştirecek değilim.

Bence de Ayhana çok fazla yükleniliyor. Elinden geldiğini yapmaya çalışıyor ve unutmayın ki orta sahada yalnız başına oynuyor. Arkasında defans denilen şey de olmayınca...

Doğan Sağlam' Alıntı:
Acemilik değil abi hırs.

Bu takımda yerliler içinde en son laf edilmesi gereken adam Ayhan'dır bence.Hele ki bu sezon için.Yaşına bakmadan her maç takımın en çok koşanı en çok basanı.Bu kadar çabanın karşılığında sahadaki diğer oyuncuları ve skoru görünce insan her şeyi yapabilir.

Bana kalsa o tekmeyi Pino'ya Servet'e Balta'ya sallasa daha hoşnut olurdum ama dün yaptıklarını eleştirecek değilim.

Ya ben Pino'yu dikakt ettiyseniz hiç saymıyorum biel. Adam sanırım Aydın Yılmaz'ı öpün başınıza koyun dememiz için gönderildi:) Bu arada Dün maç 1-3 oldu kale arakasında ısınan Elano yüzünü kapadı Batdak arkasını döndü. Aydın hiç tepki vermedi koşuyordu aynen devam etti koşmasına. Bu nasıl bir adamdır anlamadım ben. Bir de kurtarıcı olarak sahaya sürüldü o daha büyük dert. Bu takımı rotasyonsuz bırakanalr utansın. Ayhan'ın yeridne oslam pino'yu eve gidemeyecek hale getirirdim. Maçında en çok alkışlanan hareketi İnsua'nın şutunun Mustafa'nın suratında patladığı andı:))

Bakıyorum da oyuncu başlıkları iyice artmaya başlamış bu bölümde. Kötü günlerde oyuncuları eleştirmek için açtığımız bu başlıkları keşke zamanında kazandığımız Bordeaux, Hamburg, Beşiktaş, Benfica maçlarından sonrada açsaydık.

Tepkimizin tek sebebi adam gibi top oynamamaları..Yoksa iyi futbolda bu takım ne zaman ıslıklanır acaba..Tepkimizi vereceğiz mücadele etmeyen insanlara...

Eleştiri mücadele etmeyen oyuncuya yapılacaksa Ayhan'ın adını hiç kirletmeyelim.Zira Ayhan'a çok şey söylenebilir ama Sabri'de olduğu gibi mücadele etmiyor denemez.

Doğan Sağlam' Alıntı:
Eleştiri mücadele etmeyen oyuncuya yapılacaksa Ayhan'ın adını hiç kirletmeyelim.Zira Ayhan'a çok şey söylenebilir ama Sabri'de olduğu gibi mücadele etmiyor denemez.

Sabri dedin de ya o yediğimiz 4. goldeki olayı neydi öyle ya? Şu gerçek Sabri takımı baltalayan yuncualrdan değil. Onun kafası basmaz öyle işlere. Ama çabuk demoralize oluyor. Tam tersine orada sahada dimdik dursa o tribün gene yıkardı sahayı Sabri diye. Sabri'nin bu anlamda psiolojik destek alması lazım. Ayhan bu anlamda bence çok iyiydi sahaya o agresifliğini koydu. Servet'e de bağırdı AykutA da.

4. golde açık ofsaytı daha açık şekilde Balta bozdu ama Sühan abi. Evet Sabri'nin hatası var ama Balta'da olmaması gerektiği kadar kaleye yakındı. Hatta geride çekilmeye çalıştı ama çok geçti.

Eren Aydın' Alıntı:
4. golde açık ofsaytı daha açık şekilde Balta bozdu ama Sühan abi. Evet Sabri'nin hatası var ama Balta'da olmaması gerektiği kadar kaleye yakındı. Hatta geride çekilmeye çalıştı ama çok geçti.

Eren haklısın ama orada Sabri adamın önünde değil arkasında olsa ofsaytı gene bozmaz. O ise adamın ne önünde ne araksında idi bıraktı. İlk yapacağı iş sağdan gelen adamı takip etmek olmalı maçı seyretmek değil:)

''Şu takımda Ayhan'a gelene kadar eleştirilecek çok oyuncu var.''
şu cümle doğru olduğu için bu kadar kötü haldeyiz.

Eren Aydın' Alıntı:

Bu kadar net ofsayt bozulmaz artık art niyet arıyorum evet ben art niyetliyim yada

Bugün çok iyiydi.Kötü zamanlarında eleştiriyorsak, iyi zamanlarında övmeliyiz.Öncelikle özür diliyorum kendisinden, umarım hep böyle devam eder.Hagi'nin sisteminde temel oyunculardan biri olabilir diye düşünüyorum.

Ayhan son maçlarda fena performans göstermiyor. Bu böyle giderse Sarp denenden kurtulacağız zira Cana da geri döndü. Artık Galatasarayla alakalı mülahazalara Sarp'tan, Servet'ten ve Balta'dan kurtulmak mülahazasıyla bakıyorum :)

Bu sezonun Baros'tan sonraki en iyi oyuncusu şu ana kadar. 1 maç Elano - Cana - Ayhan üçlüsünü denersek anlayacağız 3ünün de kalitesini. Önlerinde Arda Misi ve Baros. Pino , Kewell ve Batdal yedek :) Beğenmediğimiz takıma bak daha Serdar Özkan , Aydın , Emre çolak filan var. Pino'nun en ilerde oynayabilmesi çok iyi oldu bence bu yüzden forvet alternatifimiz oldu takımda. Hatta kanattakinden daha iyiydi :)