Ayhan Şahenk CEHENNEM OLSUN..

fenere destek verdik demedim. ZAten fenerden nefret ederim
o parseller grubu fenerbahçeliydi onları tanıyorum ve eminim.
okan kanka düzelttiğin için teşekkür ederim

Kerem SEÇER' Alıntı:
Önce salona gelmek lazım. Anlayana.

bu mesajı eser atalay' a ithaf ediyorum.. burada mangalda kül bırakmayanları maça davet ediyoruz..

ayrıca maça yetişememe durumumuz var.. Kerem Seçer, Kadıköy meydanından ufak bir uçak kaldırsın maça. ''Kerem başkan duy bu sesi, uçak kaldır uçur bizi '' :p

zaten ultraslanın sitesini ve gsnin resmi sitesini hiç anlayamıyorum :) İnsanlar o sitelere giriyor o sitelerde biraz hava yaratılsa gaza gelecek millet doğal olarak maçada gelecek :) :roll:

Arda Öztürk' Alıntı:
ultraslan forumda hava yaratılmalı ilgi hiç bir yerde yok....

ultrAslan Forum da gereken ilgi var , ultrAslan Ankara da yapılması gerekeni yaptı ..

Bu maç ta da görülecektir ultrAslan'ın neler yapılabileceği .

Heyya , heyya ultrAslan ultrAslan ..

G.Antep maçından sonra bütün herkes bu maçın havasına girecektir herkes rahat olsun!

Bizim için çok önemli bir maç.1 günümüz kaldı arkadaşlar heryerde davetimizi yapalım reklamımızı yapalım.O salon dolacak bunun lami cimi yok.

Sarı - Kırmızılıların Eurocup'ta yarın oynayacağı Buducnost maçının biletleri satışa çıkarken ilgi büyük...

Eurocup'ta gruplara kalabilmek için büyük önem taşıyan Galatasaray Cafe Crown-Buducnost maçı öncesinde biletler satışa çıktı. Sarı - Kırmızılı taraftarlar Biletix gişelerinde 5 YTL'ye satılan biletleri almak için harekete geçerken Ayhan Şahenk Salonu'nda ilginin yoğun olacağı tahmin ediliyor. 20.30'da başlayacak maç öncesinde taraftarların biraraya geldiği forumlarda maça gelip takımlarını destekleyeceklerini söyledikleri görüldü. Havanın güzel, saatin uygun olduğu maçta Galatasaraylıların tribünleri doldurması bekleniyor.
İnşallah dolduracağız.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Arkadaşlar!

Facebook ve benzeri sitelerde, vede gs forumlarında bu maçın propagandasını yapalım bence.

Eyüp Facebook'tan etkinliklere ekledim bizim maçı! arkdşlarına yollarsan sevinirim!!

Arkadaşlar facebook'ta etkinlikler bölümünde bizim maçı ekledim! arkdşlarınıza yollarsanız sevinirim!!!

mehmet kardeş bir de sana zahmet aramaya galatasaray yazıp çıkan gruplardan 200 kişi altı olanların adminleri ile kontak kururmusun reklam için benim bu akşam vakit ayırmam zor olacak ona.