Ayhan Şahenk CEHENNEM OLSUN..

Mehmet Ali Goksen' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":20aegb2l]Arkadaşlar!

Facebook ve benzeri sitelerde, vede gs forumlarında bu maçın propagandasını yapalım bence.

Eyüp Facebook'tan etkinliklere ekledim bizim maçı! arkdşlarına yollarsan sevinirim!!

Arkadaşlar facebook'ta etkinlikler bölümünde bizim maçı ekledim! arkdşlarınıza yollarsanız sevinirim!!![/quote:20aegb2l]Teşekkür ederim, ama benim facebooka üye olmam yasak 8)

Konuyu hortlatalım..

Hem EFES hemde FENER maçı var..

Birşeyler yapmanın vakti sanırım..

Önümüzde 4 gün var..

Organize olabilmek için gayet güzel bir gün..

Gül olur, karton olur, bayrak olur..

Ahmet Cömert @ 2006-2007

gsfb7ay5.jpg

Ayhan Şahenk @ 2007-2008

005.jpg

Abdi İpekçi Arena @ 2007-2008

28.jpg

YAPABİLİRİZ..

BUNU BAŞARACAK GÜÇTEYİZ !!

Mustafa Kaya' Alıntı:
Şu son Avrupa kupası maçından sonra O MS nin saçmalamasını izlemek istemiyor insan . Kesin geleceğim maça gelmiyebilirim.
Mustafa kardeşim her yere MS MS yazmışın.Tamam adam berbat oynuyo bişi diyemez kimse ama MS nefretin GALATASARAY seviginin önüne geçiyorsa pes sana...
Biz oraya GALATASARAY' ı desteklemeye gidecez oyunculara şak şakçılık yapmak için gitmiyoruz.

Eren Aydın' Alıntı:
[quote="Mustafa Kaya":b45yf1t6]Şu son Avrupa kupası maçından sonra O MS nin saçmalamasını izlemek istemiyor insan . Kesin geleceğim maça gelmiyebilirim.
Mustafa kardeşim her yere MS MS yazmışın.Tamam adam berbat oynuyo bişi diyemez kimse ama MS nefretin GALATASARAY seviginin önüne geçiyorsa pes sana...
Biz oraya GALATASARAY' ı desteklemeye gidecez oyunculara şak şakçılık yapmak için gitmiyoruz.[/quote:b45yf1t6]
Ya bu gidip Buducnost die bi takıma yeniliyoruz işte benim hazmedemediğim konu bu.Ama basketdergisinde rotasyona yeni oyuncuların katılacağı söleniyor inş MS gider yerine adam gibi biri gelir.

Bence üzülmen gereken şey o takıma elenmemiz değil son topa kadar mücadele etmememiz olsun.Biz takıma desteğimizi veririz iyi gün değil kötü gün taraftarı olduğumuzu gösteririz eğer aynı tutum içinde olurlarsa yani yenildik napalım bırakalım gitsin o zaman tepkimizi ölçülü bir şekilde ortaya koyarız...

Eyüp abi elinde kaçta bilet var :shock: 2 tanede bana ver diycem ama ben aldım biletlerimi kardeşimle gelicem cumartesi günü 8) :p

+5 kişi daha ekleyin :)

Fener bekliyoruz Efes bekliyoruz Fener bekliyoruz Efes bekliyoruz.Ah şu pota arkaları ve benchin arkasıda dolsun.

Bu arada dün buducnost maçı öncesi mihriban oğuz fb li yöneticilerin yerlerinin hazır olduğunu söylüyordu.İnşallah içlerinden biri gelirde deşarj oluruz biraz.

Bu konuya yazan çoğu arkadaşı maçlarda göremiyoruz İstanbul'da olmalarına rağmen. Birkaç sayfa önce yazdığımı tekrarlıyorum.

"Önce maça gelmek lazım!!!"

Kerem SEÇER' Alıntı:
Bu konuya yazan çoğu arkadaşı maçlarda göremiyoruz İstanbul'da olmalarına rağmen. Birkaç sayfa önce yazdığımı tekrarlıyorum.

Çok haklısın maçlara gelmek lazım bu cumartesi müsait olan herkes maça

Mithat Duran' Alıntı:
[quote="Kerem SEÇER":3vmubfit]Bu konuya yazan çoğu arkadaşı maçlarda göremiyoruz İstanbul'da olmalarına rağmen. Birkaç sayfa önce yazdığımı tekrarlıyorum.

Çok haklısın maçlara gelmek lazım bu cumartesi müsait olan herkes maça[/quote:3vmubfit]
Geliyoruz