B.Kolej:70-Galatasaray:85

Tebrikler tebriler,gecen gün moralim bozulmustu bu iyi geldi sıra erdemirde ve sora Feneri dize getirecez ayıptır solemesi :D

Performanslar hakkında bilgi alabilecekmiyiz?Üçüncü peryotta 21 sayı fark atmışız ki bu inanılmaz.Sanki burdan üçüncü periyotta Dixon ne attıysa soktu izlenimi kokusu geldi burnuma ama... :D :D :)

tebrikler aslanlar erdemir ve feneri de yenip devreyi sene başında beklediğimden daha iyi bir yerde tamamlayacağız... :atki

beyler maçtaydım bütün maçı anlatayım size;

öncelikle tribün olarak zayıftık az bi taraftar vardı ve ilk 2 periodu otrarak izledik fakat 3. periyod bize takılmak için yakınımıza geldiler ve bağırmaya başladılar...

bunun üzerine ultrAslan olarak ayaklandık ve 3.period inanılmaz bağırdık.
O fazla görünen ankaragüçlüleri susturdk.

Zaten yenilgiyi anlayan ank.güçlüler hemen maç sonrası için küfür etmeye ve tezahurat yapmaa başladılar ve maç çıkışında gördüüm karaıyla birkaç bizim tarftara urup kaçtı şerefsizler..

galatasaray
livingston 4
dixon 16
ismet 2
şemso 10
hüseyin 8
hadley 11
serhat 2
gökhan 3
mehmet 0
whisby 17
burak 6
umut 6
takımın skorları böyle aslında herkesin sayı atması takım için güzel görünüm

3.çeyrek 29-9.Resmen domine etmişiz.Ankaralı arkadaşlar için de güzel olmuş.Telekom maçında takım onları üzmüştü.
Sıralama için de çok iyi oldu.Maçtan önce 5 takımla galibiyet mağlubiyet sayımız eşitti.
Yol aydınlık gözüküyor.Sıra Erdemir ve Fenerbahçede. :atki

TBL 13.hafta mücadelesinde Galatasaray Cafe Crown deplasmanda Büyük Kolej'i 85-70 mağlup etti.

G.SARAY BAŞTAN SONA ÜSTÜN OYNADI.
Ankara Atatürk Spor Salonunda oynanan mücadelede 3.çeyrekte sergilediği performans ile rakibine üstünlüğünü kabil ettiren Galatasaray Cafe Crown, maçtan 85-70 galip ayrıldı. Galatasaray maça Dixon ve Whisby'nin basketleriyle hızlı başladı. Arda ve Tunç'un sayılarıyla toparlanan Büyük Kolej karşısında sarı kırmızılılar 5.dakikayı 10-6 önde geçti. Dışardan Dixon'ın, pota altından da Whisby'nin bulduğu sayılarla etkili olan konuk ekip ilk çeyreği 18-11 önde tamamladı. Büyük Kolej ikinci çeyreğe alman savunması yaparak başladı. O'Neil ve Benton'un sayılarıyla aradaki farkı 3 sayıya kadar indiren Ankara temsilcisinin üst üste yaptığı top kayıplarını iyi değerlendiren Galatasaray 15.dakikayı 28-21 önde geçti. Büyük Kolej'de Orçun'un sayılarına Whisby ile cevap veren Galatasaray ilk yarıyı da 33-31 önde kapadı.Büyük Kolej ikinci yarıya Tunç ve Caner'in sayılarıyla başlarken Whisby'nin pota altındaki etkili oyunu ile farkı arttıran Galatasaray 25.dakikayı 44-37 önde geçti. Hudley ve Burak'ın skora katkısı ile çok düşük bir şut yüzdesine sahip Büyük Kolej karşısında sarı kırmızılılar 11-2'lik seri yakalayarak farkı 22 sayıya kadar çıkardı ve son çeyreğe 62-40'lık üstünlükle girdi. Son çeyrekte yaptığı baskılı savunma ile farkı kapatmaya çalışan Ankara temlislicisi karşısında Şemsettin ve Gökhan ile dış atışlardan sayılar bulan Galatasaray karşılaşmadan da 85-70 galip ayrıldı.

SALON:Atatürk Spor Salonu
HAKEMLER: Emin Moğulkoç, Serkan Emre, Yener Yılmaz
B.KOLEJ 70: Özgür 7, Caner 12, Arda 13, Orçun 5, Tunç 12, Mc Night 1, O'Neil 3, Benton 17
G.SARAY C.CROWN 85: Livingston 4, Dixon 16, İsmet 2, Şemsettin 10, Hüseyin 8, Hudley 11, Serhat 2, Umut 6, Whisby 17, Burak 6, Gökhan 3

PERİYOTLAR:

1.PERİYOT: 11-18
2.PERİYOT: 20-15
3.PERİYOT: 9-29
4.PERİYOT: 30-23

3. periyod 29-9 :claps

tbrkler bütün takıma

Şimdi keşke Daçka maçını da kazanabilmiş olsaydık demekten alamıyorum kendimi.Bu galibiyetle haftayı 6. ya da 7. sırada kapatacağız diye düşünüyorum.Şu an puan olarak yakın olduğumuz ekiplerden Banvit Daçka ile,Fener Karşıyaka ile ve de Tekel de Türk Telekom ile oynayacak.Dolayısyla üç rakibimiz bu hafta puan kaybedecek ve önümüzdeki hafta kazanmamız muhtemel Erdemir maçı var Ahmet Cömert'te kısacası işler ii gidiyo.Tebrikler tüm takıma.
Fatih Solak bu maçta yer almamış gibi gözüküyo.Hoca'nın seçimimi yoksa bi problemimi var acaba Fatih'in.Bilgisi olan var mı?

Virginandhardly' Alıntı:
Şimdi keşke Daçka maçını da kazanabilmiş olsaydık demekten alamıyorum kendimi.Bu galibiyetle haftayı 6. ya da 7. sırada kapatacağız diye düşünüyorum.Şu an puan olarak yakın olduğumuz ekiplerden Banvit Daçka ile,Fener Karşıyaka ile ve de Tekel de Türk Telekom ile oynayacak.Dolayısyla üç rakibimiz bu hafta puan kaybedecek ve önümüzdeki hafta kazanmamız muhtemel Erdemir maçı var Ahmet Cömert'te kısacası işler ii gidiyo.Tebrikler tüm takıma.
Fatih Solak bu maçta yer almamış gibi gözüküyo.Hoca'nın seçimimi yoksa bi problemimi var acaba Fatih'in.Bilgisi olan var mı?

Fatih saatmış maçı tribünden seyretti ve de valentin de oynamadı...

Dixon 5' Alıntı:
Virginandhardly' Alıntı:

Fatih saatmış maçı tribünden seyretti ve de valentin de oynamadı...

sakatmış pardon yanlış anlaşılmasın :)

büyük kolej de bi amerikalının smacından sonra potanın 24 saniye kutusu kırıldı... :D

Dixon 5' Alıntı:
büyük kolej de bi amerikalının smacından sonra potanın 24 saniye kutusu kırıldı... :D

ve az kalsın 24 saniye kutusu hadley'in kafasına düşüyordu...

Maça yetişene kadar bi tarafımı yırttım maçı o saate koyan federasyonun
kulaklarını bi güzel çınlattmak zorunda kaldım... Kolej bide utanmadan
maçı 10YTL yapmış... İstanbulda bile Abdi İpekçi'de 3 maç izlenebilen
maçlar bu kadar pahalı değil...

Maçta bi komik yönde elit bir kesimin gittiği okul olan B. Koleji "Çin çin"
in çocukları Ankaragüçlüler'in destekliyor olmasıydı...

Maç ise kolaydı diyebiliriz... Asıl farkı 3. periyotta yakaladık ama 3.
periyodun başında skor bi ara 38-37'ye gelmişti... Takım ondan sonra
açıldı...

Malik sezon ortalamasının altında sayı attı ama herhalde sezon içindeki
en verimli performanslarından birini gösterdi.... Takımı hakikaten çok iyi
yönetti... Zaten sayı dağılımındaki dengede onun oyununun bir eseri...

Fatih şeref tribündeydi nedenini bilmiyorum... Hadley ilk yarı çok iyi
olmamasına rağmen daha sonra açıldı... Ve her geçen gün takıma daha
fazla katkı yapıyor. Özellikle ikinci yarıda çaldığı toplar çok
önemliydi...Takımın kesinlikle Pastal'a ihtiyacı var... Uzunlar ve kısalar
arasındaki bağlantı onunla çok daha iyi sağlanabilir.... Serhat çok kısa
süre almasına rağmen üzerinde durulması gerekir...Oyuna girdikten sonra
çok şık bir kaç hareket yaptı aynı şekilde İsmet'te....

Velhasıl kelam oyun güzeldi..Skor güzel, takım zaman zaman dursada işler iyiye gidiyor.

.