B.Kolej:70-Galatasaray:85

cok iyi oynadık. onlar cok top kaybı yaptılar. top kayıpları macın kaderini belirledi desem yalan olmaz herhalde. yanlıs hatırlamıyosam 6.sıadayız. tekrar maca dönelim.bu macı izledim. whisby e dediklerim icin cok ama cok pismanım. malik zaten bildiğimiz üclükcü malik. desean da formda olduğunu
gösterdi. randy gene 4 sayıyı gecemedi. diz sakatlığı artık kroniklesmiş. insallah gecer. bir seye dikkat ettim. burak iyi oynamadı. ama oda gececek. semsettin gercektende galatasaray da sanki yeni transfer edilmis yabancı gibi
oynuyo. bugün cok uzak mesafeden 3 lüğü gönderdi. haftaya erdemir macımız var. kazanıp bjk macına kadar seri yapmak sitiyoruz. hepinize iyi tatiller

Ben lıgın ılk yarısında 3/3 yapacağıızdan eminim!

Takımda saylır düzgün olaral dağılmış yarıca Glenn her maçta biraz daha iyi oynnuyor burdan bakınca ıyı sayı atmış en azından o gorunuyor...

Fatih trıbunde maçı izlmemiş umarım biraz baskebolu ahtılar!

Bu maçı izledikten sonra değişik üç şey hakkındaki fikirlerim iyice netleşti. Öncelikle bu yöneticilerle bir şey olacağına ben inanmıyorum. Takımı desteklemek için oraya gelen kişilere bile saygı göstermeyi kendisine zahmet gören kişlerle bu iş kesinlikle olmaz.
Ayrıca HÜ'nün kesinlikle GALATASARAY antrenörü olamayacağı netleşti artık. Saha içinde tribünlerin önünde kendi oyuncusuna hakaret eden bir adam ancak mahalle takımını yönetebilir. Adam tam bir piskopat bütün maç boyunca yüzünün güldüğü görülmedi.
Ve sonunda basketbol salonları da kavgayla tanışmaya başladı. Bence bu onları palazlandırıp bu hale gelmelerine zemin hazırlayanların suçu. Doğru dürüst maç izlemek yerine küfürü ve kavgayı tercih edenler yavaş yavaş galip gelmeye başlıyor üzülerek söylüyorum ama bu bir gerçek. Burada söylediklerim sırf kavga için orada bulunan 25-30 kişilik ankaragücü grubu. Bu grup mac sonunda amacına erişti ve üzerinde sarı kırmızı bir şey gördüklerine saldırmaya başladı ve bir kaç arkadaşımız yaralandı. Bu bir bakıma zamanla ekilenlerin ve özenle büyütülenlerin hasad edilmeye başlanmasıydı. Ama ne yazıkki yaşın yanında kurular da yanıyor.

serdarmengi' Alıntı:
Ve sonunda basketbol salonları da kavgayla tanışmaya başladı. Bence bu onları palazlandırıp bu hale gelmelerine zemin hazırlayanların suçu. Doğru dürüst maç izlemek yerine küfürü ve kavgayı tercih edenler yavaş yavaş galip gelmeye başlıyor üzülerek söylüyorum ama bu bir gerçek. Burada söylediklerim sırf kavga için orada bulunan 25-30 kişilik ankaragücü grubu. Bu grup mac sonunda amacına erişti ve üzerinde sarı kırmızı bir şey gördüklerine saldırmaya başladı ve bir kaç arkadaşımız yaralandı. Bu bir bakıma zamanla ekilenlerin ve özenle büyütülenlerin hasad edilmeye başlanmasıydı. Ama ne yazıkki yaşın yanında kurular da yanıyor.

Yöneticiler ve bu maç için Halil Üner hakkındaki görüşlerine katılmıyorum ama yukarıdaki bölüm çok doğru... Hadi telekom u anlarım senelerden beri ankaragüçlüler bunları destekler ve telekomda bunlara bedava bilet verir... Ama kolej de bunlara bedava bilet verenler arasına katıldı... Bugünkü maçta çıkan ufak bir kaç olayın sorumlusu maçtan önce kendisine büyük başkan el salla diye bağırılan Kolejli yöneticidir... Bide salonun dışında iki polis koymayı akıl edemeyen Ankara emniyetinindir.

.

TEBRİKLER BÜTÜN TAKIMA VE DE MAÇA GİDİP SON SANİYE YE KADAR TAKIMIMIZA DESTEK VEREN BÜYÜK TARAFTARIMIZA...
şu fb ile bjk peşpeşe bi yensek ne güzel olacak...
haydi şimdi kenetlenme vakti...

serdarmengi' Alıntı:
Bu maçı izledikten sonra değişik üç şey hakkındaki fikirlerim iyice netleşti. Öncelikle bu yöneticilerle bir şey olacağına ben inanmıyorum. Takımı desteklemek için oraya gelen kişilere bile saygı göstermeyi kendisine zahmet gören kişlerle bu iş kesinlikle olmaz.
Ayrıca HÜ'nün kesinlikle GALATASARAY antrenörü olamayacağı netleşti artık. Saha içinde tribünlerin önünde kendi oyuncusuna hakaret eden bir adam ancak mahalle takımını yönetebilir. Adam tam bir piskopat bütün maç boyunca yüzünün güldüğü görülmedi.

Haklısın burak sezgin bir hatsaı sonucu demediğini bırakmadı ayrıca o adam ne yaparsa yapsın(çok aciz bi durum olmadıkça) bi antrenörün ahlaksız demesi ayıp...

hele o ank.güçlüler tam adi bn zaten bi kaç arkadaşı uyardım dedim biraz geç çıkın ne olur ne olmaz ama önden giden arkadaşlara vurup kaçan adi ank.gçlüler bu mu sizin adamlığınız.....

NOT:Malik Dixon'la foto çektirdim ya artık gam yemem... :eek:key

:atki beyler ama en önemlisi sayılar denk dagılmıs bide whisby nin üstün performansı :atki

selim53' Alıntı:
TEBRİKLER BÜTÜN TAKIMA VE DE MAÇA GİDİP SON SANİYE YE KADAR TAKIMIMIZA DESTEK VEREN BÜYÜK TARAFTARIMIZA...
şu fb ile bjk peşpeşe bi yensek ne güzel olacak...
haydi şimdi kenetlenme vakti...
Selim abi maçlar arka arkaya değil.Arada Mersin deplasmanı var.
Ankaragüçlüler malum da Büyük Kolej onları besliyorsa hakkaten ayıp.Büyük Kolej bu forumda ve genelde çoğunluğun sempati duyduğu bir takım.Yalnız 25-30 şarapçıya bilet vererek Galatsaray seyircilerine saldırmalarını sağlıyorlarsa onlara bakışımız değişir.Akıllarını başlarına alsınlar,ikinci Banvit olmasınlar!

İşte bu kadar beyler GÜMBÜR GÜMBÜR geliyoruz. bua rada mersin maçını tarihini bilen var mı?????????????

Taraftarın amatör branşlarda ne kadar önemli olduğunu bir kez daha kanıtlandı dün gece. Maçın 31-33 olmasından sonra; o ana kadar nasıl olsa bu maçı rahat alırız diyerek destek vermeyen bizlerin hareketlenmesi sağladı. 3. periotta destek vermeye başlamamızla birlikte takım da canlanırken 20 sayılık bir farkı da beraberinde getirdi.

Maçlara elbette takım aşkıyla gidiyoruz. Karşılığında ise tek beklentimiz giydikleri formanın hakkını vermeleri. Biz imkansızı değil o ayazda maça gelen ve cebinde parası olmayan taraftara kol kanat gerilsin istiyoruz. Yöneticinin cebinden para verip alın biletlerinizi de demesini istemiyoruz. (Geçen sezon bilet fiyatları yüksek olunca Tamer Oyguç dışarda kalan taraftarı takım girişinden içeri alarak tribüne soktu. Bize değer veren menejer ve yönetici istiyoruz.)

Maçtan sonra saldırıya uğrayan arkadaşlara geçmiş olsun :)

chooper' Alıntı:
ultrArif' Alıntı:
ya ksk-fener maçı ne oldu bu arada ksk yendiyse ve banvit'te daçka'yı yendiyse 6. oluyoruz galiba, yanlış mıyım?

fb 89-79 yendi.zaten karsıyaka ve fb altımızda .dacka ve tekel yenilirse bgn 6.oluyoruz.

tekel 101 - 95 telekom

banvit 83-70 dacka