Banvit:83 - Galatasaray:84

Geçen seneki maç sırasında ilk kez Balıkesirli olduğum için utanmıştım,gerçi Bandırma Balıkesir i sevmez,ama sonuçta ilçemiz.Fenerbahçe maçı için Galatasaraylılar derneğinde olacağım için basketbol maçına gidemeyeğim,çok istememe rağmen.İnşallah fark atarız.

Pazar günü saat 4'te Beşiktaş-Ülker maçı var, 5'te ise bizim maç. Şu şartlarda yayın olacağını hiç sanmam. Cumartesinin maçları Tekel-Beykoz, Telekom-Kolej. Bunların yayınlanması yayıncı kuruluşa ne kadar fayda sağlar, merak içerisindeyim. Halbuki bizim maç gerçekten ateşli bir maç olabilir, bu bakımdan bir gün önceye alınması herkesin yararına olur.

Herkesin dedim, ama Halil Üner'in ve ekibinin pek yararına olmayabilir normal koşullarda. Çünkü kağıt üstünde Banvit şu an ligin en sert takımlarından biri, ligin en iyi koçuna sahipler ve bizi yenmeleri hiç de uzak bir ihtimal değil. Pazar günü alınacak olası bir yenilgiyi futbol maçının gölgesinde geçiştirmek gayet kolay olur. Bir biçimde alacağımız bir galibiyet durumunda ise, zaten bu maç yayınlansa da yayınlanmasa da Halil Üner için haftalarca sömürüsü yapılacak bir başarı olur. Forumdaki intikam çığlıkları da buna çok müsait bir ortam hazırlıyor açıkçası. Geçen sene yaptıkları seyirci organizasyonu hepimiz kahretti etmesine de, birkaç noktayı akılda tutmadan böyle nefret beslemenin yerinde olmayacağı kanısındayım. Birincisi maça çok hızlı başladıktan sonra her zamanki gibi rakip koçun bizi çözüp sahada basketbol bakımından perişan etmesidir, bunun seyirciyle zerre ilgisi yoktur. İkincisi ve daha önemlisi tribün abilerinin yönlendirdiği, maçı seyretmeyen ve haliyle maçtaki gelişmelere en ufak tepki vermeyen, rakibi ıslıklamayı geçtim, attığımız baskete zoraki bir sevinç bile göstermeyen tipik seyirci grubumuz (çoğunluk seyircimiz böyledir maalesef) maçta olsaydı kuru gürültüden öteye hiçbir katkıları olmazdı. Üstelik rakip seyirci çoğunlukla örgütlü Fenerbahçe taraftarları olduğundan, maç boyu muhtemelen karşılıklı tezahürat düellosu yapılacak, tabii bu durumda sonuç ne olursa olsun maç sonunda bir kavga girişimi olacaktı. Bunun da kimseye faydası olmayacaktı. Bu sözlerimden alınanlar çıkacaktır, fakat böyleyken böyle arkadaşlar.

Arkadaşlar boşuna kendimizi yormayalım...GS'da yönetim varmı ki maç gününü değiştirecek gücü olsun...Acaba o gün basket maçının olduğunu bilen kaç yöneticimiz var.....Ama bu maçın İstanbul'uda var...O zaman Tavuk Şiş nasıl olur herkez görecek....

yahu bu maç için haftalarca hayal kurmuştum ama ne yazık ki gerçekten hayal oldu ve fb maçının gölgesinde umarım takım için hayırlı 1 sonuçla biter maç :(

ya beyler

bu mac ntv de diye biliodum hatta sitede de yayınlandı sadece itu macı yok banvit macı filan vardı ama yayınlanmıcak tbl sitesinde baktım

evet malesef haber verecek kimse yok galiba.Napalım akşam öğreniriz artık durumu.Umarım çifte zafer olur banvit ve fb maçları

83-84 geçirmişiz tavuklara :atki :atki :atki :atki :atki

geçirmişler olsun banvite maçtan sonra tavuk partisi iyi gelir markası banvit olsun
şaka maka lig 2.sini yendik bu çok iyi oldu hayırlı uğurlu olsun :atki :atki :atki :atki