Basketbol Kombine Biletleri

Arkadaşlar belki bilginiz vardır. Yönetimimiz bir kez daha bizim sesimize kulak verdi ve bu sezon Kadın-Erkek basketbol takımlarımızın basketbol maçları Abdi İpekçi Spor Salonunda oynanacak. Sesimize kulak veren Yönetimimize ben kendi payıma Teşekkür ediyorum. Biliyorum ki burada bir çok arkadaş da mutlu olmuştur.

Şimdi biliyorsunuz klübümüz Kombine satışına da yakında başlayacak. Ağustos ayı sonu gibi bekliyorum ben bu süreci.

Benim öğrenmek istediğim,bu kombinelerin nasıl bir satışı olmasını istersiniz?

Kadın-Erkek takımlarının maçlarının ortak kombinesi, Fiyatları, Hangi tribünde olsun bu kombineler, Aile tribünü olsun mu? Engelsiz aslanlarda İpekçi'de oynasın mı maçlarını? Onların maçları da kombinelere dahil edilsin mi?

Bu ve benzeri görüşlerimizi bu başlık altında konuşalım. Maçlarımızı İpekçi'de oynamak istediğimize dair görüşlerimize kulak veren yönetimimiz, sanırım burada yazacağımız görüşlere de kulak kabartacaktır. Amaç, daha katılımcı tribünler eşliğinde Şampiyonluğa oynayan bir Galatasaray olduğuna göre ortak hedeflerimiz için görüşlerimizi açıklayalım.

Re: 2010-2011 Sezonu GS Basketbol takımları Kombine biletleri

Umarım uygun fiyatlar belirlenir, bizlerde herkesi heryerde teşvik ederiz ve bütün kombinler biter.

Bizim için çok önemli bir adım olacak kombineler. Umarım gereken ilgiyi ve alakayı gösterebiliriz kombinelere.

Ben kombinelere Engelsiz Aslanların maçalrınında dahil edilmesini umuyorum. Tabii onlarında o salonda oynaması lazım maçları. Bu artı bir maddi külfet getiriyormu bilgim yok. Aile tribünü kesinlikle olmalı. Bunun dışında saha içi kombineler satılmalı ve hangi maç olursa olsun bu kişilerin kendi koltuklarında oturması sağlanmalı (malum FB maçı gibi maçlarda saha içi nedense kolaylıkla boşalttırılıyor emniyet tarafından). Ali Samiyenden kombinesi olanlara bir indirim uygulanabilir. GS bonusu veya GS Mobile'ı olanlara bir indirim uygulanabilir. Öğrenci indiriminden daha yararlı olur sanırım bu indirimler, klüp şirketlerinin işlerliği açısından.

Yönetimimizin basketbol takimlarimiza bakiş açisinin değiştiğini ve kurulan kadrolarida gördükten sonra kombine almak farz oldu

Burda bence önemli olan kadın ve erkek takımlarının ikisinide kapsıyacak tek bir kombinenin çıkması.Hem talep daha fazla olacaktır,hemde alacak taraftar sayısında çok daha fazla artış meydana gelecektir.Bayan takımınında bu sene ne kadar iddaalı olduğunu düşünürsek onlarda bu desteği sonuna kadar hakediyor.

200-250 TL arasında bir fiyat aralığı bence uygun bir seçenek olur.Bu fiyatlarda belli oranda taksitlenirse birçok arkadaşımız daha rahat alabilir.Tabi burda önemli olan sadece bu taksitlendirmenin GS Bonus sahiplerine olmaması gerektiği.Bu kartı birçok genç arkadaşımız alıcak ve bunların birçoğunun Gs Bonus'u olmayabilir.

Çağlar, ben 200-250 tl'nin fazla olduğunu düşünüyorum. Erkek takımı avrupada yok sezon içnide 15 maç yapacak. Bayan takımımız 11 maç ligde avrupada en kötü ihtimalle 5 maç yapsa 16 eder. yani toplam 31 maç. Zaten bu maçların biletleri 5 milyona satılıyor 31X5= 155 TL yapar.

Kombinede amaç 1-Parayı önden toplu almak 2- Her maça gelemeyecek adamın gelemediği maçlarının parasını alabilmek 3- Maçlara gelebilecek potansiyeli öğrenebilmek 4- Kısa vade likidite sorununu çözümleyebilmek 5- Gruplara kişilere has onalra ait tribünde bölümler yaratabilmek

Bu hesaplar doğrultusunda bence tribün 100 saha içi 150 olabilir pekala ama daha fazlası özellikle basket maçlarına, öğrenci kardeşlerimizin geldiği gözönüne alındığında fazla olur.

150-300 arasında fiyatlar olmalı.

300 mü? Fazla bence. Saha içinin en fazla 200 hadi diyelim 250 olması lazım. Bu fiyatların üstünden de öğrenci veya futbol kombinesi olanlara indirim yapılması lazım.

Saha içi koltuklar 300 civarı olabilir hatta daha fazla bile olabilir bir kısmı , ama saha içi koltuklar dışında normal tribündende kombine çıkarılım maximum 100 tl'ye satılabilir.

*öğrenciye ucuz olmalı fiyatlar taksitlendirme olmalı ..
*polis adam akıllı görevini yapmöalı banvit ve karşıyaka maçlarında rakip tribüne yakın oturanların yemediği küfür kalmamıştı oradaki ailelerin birdaha öyle maçlara geleceğini sanmıyorum
*aile tribünü olmalı mesela ben ailemle geleceğim ve aileme kombine alacağım ama korkuyorum gerçekten yer bulabilir miyiz küfür yermiyiz diyerek ailemi getiremiyorum neyse ne olursa olsun ben çok rahat 2500 3000dolaylarında satacağımızı düşünüyorum kemik seyirci açısından ..

Sühan Cem' Alıntı:
Ben kombinelere Engelsiz Aslanların maçalrınında dahil edilmesini umuyorum. Tabii onlarında o salonda oynaması lazım maçları. Bu artı bir maddi külfet getiriyormu bilgim yok.

Sühan Abi öyle birşey söz konusu bile olamaz. Bu takım maçlarını max 50 kişiye oynuyor sezon içinde. Ahmet Cömert bile bize büyük gelirken bize mümkün değil o olay.

Ayrıca Ahmet Cömert artık Engelsiz Aslanlar'la özdeşleşti, değişmez o yüzden o salon.

Herkesin kombinesi olsa, gelirler diyen olursa da şimdiden söylüyorum; gelmezler.

Gazanfer Tosun' Alıntı:
[quote="Sühan Cem":veozy1i6]Ben kombinelere Engelsiz Aslanların maçalrınında dahil edilmesini umuyorum. Tabii onlarında o salonda oynaması lazım maçları. Bu artı bir maddi külfet getiriyormu bilgim yok.

Sühan Abi öyle birşey söz konusu bile olamaz. Bu takım maçlarını max 50 kişiye oynuyor sezon içinde. Ahmet Cömert bile bize büyük gelirken bize mümkün değil o olay.

Ayrıca Ahmet Cömert artık Engelsiz Aslanlar'la özdeşleşti, değişmez o yüzden o salon.

Herkesin kombinesi olsa, gelirler diyen olursa da şimdiden söylüyorum; gelmezler.[/quote:veozy1i6]

Haklısın Gazanfer. Kombinesi var bu kez gider maçlara demek abes. Bende gidileceğini sanmıyorum. Bunu dememin sebebi Engelsiz aslanalrımızın maçlarını Abdi İpekçideki Kız veya Erkek maçalrımızdan önce oynatabilirlermi anlamındaydı. Eğer bu maçlardan önce oynatabilirlerse o salonda gayet mümkün gibime geliyordu. Malum erken oynuyorlar zaten normalde de maçlarını.

Sühan Abi o konuda haklısın, söylediğin yapılsa seyirci sayısı elbet artar ama gerek yok.

O konuda güzel bir pankart vardı geçen sene Yıldızlıların hazırladığı:

"Siz daha fazlasına layıksınız, daha fazlası size değil"

Parası neyse verip alıcam bu sene saha içi kombinemi. Yakışır bu takıma kombine. Zaten her maça geliyoruz bari adı koyulsun 8)

Her takımı bir kenara koyuyorum, Engelsiz Aslanların maçlarında bu sene de birbirini göre göre kanıksamış 50 kişilik bir topluluktan fazlası olalım.

Ahmet Cömert'i, Engelsiz Aslanların maçlarında dolu görmek safdil bir hayal sadece ama en azından o salonun bir tribünü hınca hınç dolsa, dünyanın en büyüğü ünvanını Galatasaray'a kazandırmış aslanlarımıza yakışmaz mı...