Basketbol kombineleri hakkında!

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Barış hep aynı yazıyı koyuyor, bende aynı yazıyı koyayım renk gelsin foruma :)
-----------------------------------------------------------------------------

Arkadaşlar A.Şahenk çok güzel vede modern bir salon ama ulaşım ve konum olarak çok sıkıntılar yaşatıyor bize basket takımımıza hakettiği desteği veremiyoruz.

A.Cömert ise artık oynaya bileceğimiz bir salon değil lig için bile NBA kariyerli ve üst düzey oyuncuları bu salonda oynatmak çok yanlış olur en azından bu haliyle.
Yönetim bu salona Akatlar gibi bir yatırım ve yenileme yapmadığı sürece oynamamalıyız.
GERİYE TEK BİR ŞIK KALIYOR ABDİ İPEKÇİ!!!

Arkadaşlar bence Abdi İpekçi?de oynamalıyız nedenmi????
1-Artık şampiyonluğa oynayan bir takımımız var raitingi çok fazla geçmişteki a.ipekçi maçları gibi asla olmaz

2-Ulaşımı çok kolay her yerden bir çok vasıta ile gelinebiliyor.

3-Perdeler indiği zaman 5000 kişilik oluyor.

4-Ucuz bilet ve kombine imkanı veriyor. 100 lira yaparsın kombineyi 5 ytl de bilet dersin bence çok daha fazla insan gelir.

5-Beyoğlu,Bakırköy,Esenler,Kocamustafapaşa vs... buralarda çok büyük bir GS potansiyeli var.

6-FB bu salondan 2 seneye çıkacak tamamen bize kalma ihtimali var.

7-Ücretsiz çok büyük bir otoparkı var.

Baris kardesim bilmediginde bir sey var sanırım galatasaray abdi pekcinin 7 sahibinden biridir 7 takımın istedikleri an oynama hakkı olan bir salondur oynıcak takımlardan biride galatasaraydır o konuda sorun olmaz ortalama 2000 kişiyede oynıcaksak bence abdi pekci düsünülebilir sonucda perdeler kapandımı sorun olmaz sanırım seneye abdi ipekcide oynıcaz :)

valla aklıma su sene basındakı salon geldi güngörendemiydi abdi pekci kadar ulasımı kolay olan bir yer güngören topkapı taksim mecidiköy bakirköy heryerden oraya ulasım var salonda güzel modern bir salondu bence o salonu düsünelim ama sanırım seneye sıgmıcaz 5000 kişilik salonlara :) vakit abdi pekci vakti gibi duruyo

İpekçi konusunda sonuna kadar negatifim.Cömertten İpekçiye geçmeyi anlardım ama Şahenkten İpekçi'ye geçmek,tribündeki havayı kaybetmek intihar olur.

Ben İStanbul dışında olduğum için Ayhan Şahenk'te hiç maça gelmedim.ORdaki havayı canlı yaşamadım.Ancak görüneni söylemek istiyorum.Eski profili,inancı göremedim bu sene birkaç maç hariç.Geçen seneki Ahmet Cömert'teki Beşiktaş maçında fark yediğimiz halde sesi daha cok artan seyircileri hatırlıyorum.Daha bi istekli görünüyodu sanki bana taraftar hem de daha iddasız bi kadroylayken. Ben de Ahmet Cömert'te oynayalım demiyorum ama Fenerbahce ve Asvel maçları gibi televizyondan harika görünen o seyirciyi desteği göremiceksek ha Ayhan Şahenk ha Abdi İpekçi..

Mustafa Toksöz' Alıntı:
Ben İStanbul dışında olduğum için Ayhan Şahenk'te hiç maça gelmedim.ORdaki havayı canlı yaşamadım.Ancak görüneni söylemek istiyorum.Eski profili,inancı göremedim bu sene birkaç maç hariç.Geçen seneki Ahmet Cömert'teki Beşiktaş maçında fark yediğimiz halde sesi daha cok artan seyircileri hatırlıyorum.Daha bi istekli görünüyodu sanki bana taraftar hem de daha iddasız bi kadroylayken. Ben de Ahmet Cömert'te oynayalım demiyorum ama Fenerbahce ve Asvel maçları gibi televizyondan harika görünen o seyirciyi desteği göremiceksek ha Ayhan Şahenk ha Abdi İpekçi..

Sanırım bahsettiğiniz maç Fenerbahçe maçı..

20 sayı fark yerken ses 1. seviyedeyken..
35 sayı fark yerken ses 4. seviyeye çıkmıştı..

O maçta her yediğimiz sayı sonrası aşkımızı dahada haykırıyorduk !

Barış Çamur' Alıntı:
[quote="Mustafa Toksöz":2y29m3vc]Ben İStanbul dışında olduğum için Ayhan Şahenk'te hiç maça gelmedim.ORdaki havayı canlı yaşamadım.Ancak görüneni söylemek istiyorum.Eski profili,inancı göremedim bu sene birkaç maç hariç.Geçen seneki Ahmet Cömert'teki Beşiktaş maçında fark yediğimiz halde sesi daha cok artan seyircileri hatırlıyorum.Daha bi istekli görünüyodu sanki bana taraftar hem de daha iddasız bi kadroylayken. Ben de Ahmet Cömert'te oynayalım demiyorum ama Fenerbahce ve Asvel maçları gibi televizyondan harika görünen o seyirciyi desteği göremiceksek ha Ayhan Şahenk ha Abdi İpekçi..

Sanırım bahsettiğiniz maç Fenerbahçe maçı..

20 sayı fark yerken ses 1. seviyedeyken..
35 sayı fark yerken ses 4. seviyeye çıkmıştı..

O maçta her yediğimiz sayı sonrası aşkımızı dahada haykırıyorduk ![/quote:2y29m3vc]
hani diyoruz ya arma aşkı diye işte o arma aşkı dediğimiz şey bu

Numaralı için verilecek ücretsiz kombinelerin bir bölümünü yapılacak organizasyonla üniversiteli gençlere ulaştırmak mümkün olabilir. Sezon başında Yücel Başara önderliğinde kombine organizasyonuna giden http://www.alisamiyen.net ile ortak hareket edilerek kombinelere işlev kazandırılabilir.

Onur Yavuz' Alıntı:
Numaralı için verilecek ücretsiz kombinelerin bir bölümünü yapılacak organizasyonla üniversiteli gençlere ulaştırmak mümkün olabilir. Sezon başında Yücel Başara önderliğinde kombine organizasyonuna giden http://www.alisamiyen.net ile ortak hareket edilerek kombinelere işlev kazandırılabilir.

Valla bende üniler demistim onur abi baska bir boyut getirdi :) buda güzel

Arkadaşlar salonla ilgili yorumlar yaparken 2 şeyi unutmamalıyız diye düşünüyorum!!!
A.Cömertte oynamamız mümkün değil!
A.Şahenk yani Daçka yönetimi artık bizi istemiyor!!!
Şimdi çözüm üretelim????

Aslında A.İpekçi şu halde bir mecburiyettir bizim için, en azından Aslantepeye salonumuz yapılana kadar!

Çok önemli bi konuya değinmiş Eyüp Abi. Gerçekten 3000 kombine 3600 kişilik salondan promosyon olarak veriliyorsa burada bi yanlışlık var demektir. Muhtemelen İpekçi düşünülüyor ? Bakalım.. Bekleyip görelim.

İpekçide oynarsak doldurabilirmiyiz acaba diye düşüncelerim var ama benim için en iyisi İpekçi çünkü yol olarak bana en yakını :)

murat hocanın söyledikleri ve daçka nın bizi istememesinden sonra ipekçi de oynayacağımız kesinleşmiştir.keşke kapalı tribün kombinesi alanlarada basketbol kombinesi verselerdi.efes maçını 7-8 bin kişiye oynadığımızı unutmayalım ipekçide hava şartlarıda çok kötüydü o gün.efes bjk fb telekom ve ksk maclarında yeterli seyirci desteğini buluruz geriye 10 maç kalıyor o maçlarda ortaya çıkacak herşey.

A.Dedehayır derki:Öyle bir takım kuracağızki Abdi İpekçiyi doldurucaksınız..

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
A.Dedehayır derki:Öyle bir takım kuracağızki Abdi İpekçiyi doldurucaksınız..

Zaten orayı doldurmanın en doğru yollarından birisi yıldız oyuncular almak ki yönetim bunu yapacağa beneziyor :)

Şimdiden heyecanladım,1 Haziran büyük gün :)

Kombine satılacak mı promosyon mu verilecek bilemem ama artık bu sene klüp kombinenin sezonluk topluca bilet satmanın ötesinde bir anlamı olduğu kombine sattığın kişinin aldığı koltukta maç seyretmesini sağlamak gibi bir yükümlüğü olduğunu hatırlamalı .

Ali Demirci' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":3akrdh0u]A.Dedehayır derki:Öyle bir takım kuracağızki Abdi İpekçiyi doldurucaksınız..

Zaten orayı doldurmanın en doğru yollarından birisi yıldız oyuncular almak ki yönetim bunu yapacağa beneziyor :)

Şimdiden heyecanladım,1 Haziran büyük gün :)[/quote:3akrdh0u]
1 haziranda noluyor??ltfen cvp