Basketbol kombineleri hakkında!

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Kaliteli oyuncular+İddaalı bir takım+makul bilet ve kombine fiyatı+taraftarı çekecek organizasyonlar= Dolu bir A.İpekçi olacağına inanıyorum!!!

İlave olarak büyük düşünelim!

Fenerin ve Efesin salonu Abdi İpekçide oynamamak için elimizden geleni yapmalıyız. Şahsen ben kombine alacağımı düsünmüyorum İpekçi olursa.

Önder Çiçekoğlu' Alıntı:
Fenerin ve Efesin salonu Abdi İpekçide oynamamak için elimizden geleni yapmalıyız. Şahsen ben kombine alacağımı düsünmüyorum İpekçi olursa.
Önder sen yapma bari bunu, ayrıca o salon Efes ve Fenerin salonu değil bu ne kadar yanlış bir düşünce!!!

Abdi İpekçi Galatasaray'lıydı buda dip not olsun.

Abdi İpekçiyi hiçbir zaman sevmedim ve sevmeyeceğimde. Dolu bir Ayhan Şahenki dolu bir Abdi İpekçiye tercih ederim.

Önder nedir sendeki bu İpekçi nefreti??? saplantısı???? :) :) :)

Her sezon farklı bir salonda oynamamız artık bıkkınlık versede İpekçi doğru bir tercih olacak bence. Daha öncede Eyüp abinin dediği gibi İpekçi çevresinde çok büyük Galatasaray potansyeli var o açıdan düşünürsek ben maçlarda salonun ortalama %60-70 dolu olabileceğini düşünüyorum.

Alen Hekimbas' Alıntı:
Her sezon farklı bir salonda oynamamız artık bıkkınlık versede İpekçi doğru bir tercih olacak bence. Daha öncede Eyüp abinin dediği gibi İpekçi çevresinde çok büyük Galatasaray potansyeli var o açıdan düşünürsek ben maçlarda salonun ortalama %60-70 dolu olabileceğini düşünüyorum.
Alen'cim hoşgeldin oh beee :) :)

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Alen Hekimbas":eek:58dj8xc]Her sezon farklı bir salonda oynamamız artık bıkkınlık versede İpekçi doğru bir tercih olacak bence. Daha öncede Eyüp abinin dediği gibi İpekçi çevresinde çok büyük Galatasaray potansyeli var o açıdan düşünürsek ben maçlarda salonun ortalama %60-70 dolu olabileceğini düşünüyorum.
Alen'cim hoşgeldin oh beee :) :)[/quote:eek:58dj8xc]

Sanırım bu işe sevinen bir sen bir ben varım abi :p :p

Alen Hekimbas' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":3atugeha][quote="Alen Hekimbas":3atugeha]Her sezon farklı bir salonda oynamamız artık bıkkınlık versede İpekçi doğru bir tercih olacak bence. Daha öncede Eyüp abinin dediği gibi İpekçi çevresinde çok büyük Galatasaray potansyeli var o açıdan düşünürsek ben maçlarda salonun ortalama %60-70 dolu olabileceğini düşünüyorum.
Alen'cim hoşgeldin oh beee :) :)[/quote:3atugeha]

Sanırım bu işe sevinen bir sen bir ben varım abi :p :p[/quote:3atugeha]
Bir de ben :p

Alen Hekimbas' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":3lzu7zqj][quote="Alen Hekimbas":3lzu7zqj]Her sezon farklı bir salonda oynamamız artık bıkkınlık versede İpekçi doğru bir tercih olacak bence. Daha öncede Eyüp abinin dediği gibi İpekçi çevresinde çok büyük Galatasaray potansyeli var o açıdan düşünürsek ben maçlarda salonun ortalama %60-70 dolu olabileceğini düşünüyorum.
Alen'cim hoşgeldin oh beee :) :)[/quote:3lzu7zqj]

Sanırım bu işe sevinen bir sen bir ben varım abi :p :p[/quote:3lzu7zqj]Yok epey bir insan var!

şu an burdan çıkıp koşarak gitsem 15-20 dk sonra abdi ipekçide olurum sanırım. insanlar sırf kendilerine yakın diye bu salonda oynamak istiyolar.

maslak bana en yakın haliyle 2saat ama ben niye maslagı istiyorum acaba? abdi ipekçide 200-300 kişiye oynadıgımız maçlardan sonra görücem ben salon cevresindeki gs taraftarı potansiyelini.

ne yapıp edilip anlaşılmalıydı darüşşfakayla..

Önümüzdeki sezon maçları Abdi İpkeçide oynamak özellikle iddialı bir kadro kurulucaksa şampiyonluktaki rakipler efes ve fenere karşı bizi dezavantajlı kılar.Onlar o salona alışkın ve orda gerçek anlamda dolu bir ayhan şahenkde yarattığımız deplasman ortamını yaratamayız.Özellikle fenere karşı 2 maçı da abdi ipekçide oynamak bizim için gerçek bir avantaj olmayacaktır.O salona cidde şekilde alışkın ve benimsemiş durumdalar.Bu sene şampiyonluk hedefiyle yola çıkacaksak en önemli rakibimiz fener olacaktır.Olası play-off ve normal sezon maçlarını o salonda oynamak bence bize çok fazla bir avantaj getirmeyecek.O açıdan konuşulup,anlaşma yolları aranmalı ve maslakda devam edilmeli.Dolu bir Ayhan Şahenkde oynamak bize her zaman için Abdi ipekçiden çok daha büyük avantaj sağlar.

ne bileyim benimde içime pek sinmiyor abdi ipekçi fakat yapacak fazlada bir şey kalmıyor zaten''mecburen'' lafıda bunu bize anlatıyor neresi olursa olsun takımımızın yanındayız tuzlaya bile salon yapılsa armanın peşindeyiz :) (b-h)

Semih Ural' Alıntı:
şu an burdan çıkıp koşarak gitsem 15-20 dk sonra abdi ipekçide olurum sanırım. insanlar sırf kendilerine yakın diye bu salonda oynamak istiyolar.

maslak bana en yakın haliyle 2saat ama ben niye maslagı istiyorum acaba? abdi ipekçide 200-300 kişiye oynadıgımız maçlardan sonra görücem ben salon cevresindeki gs taraftarı potansiyelini.

ne yapıp edilip anlaşılmalıydı darüşşfakayla..

aynı durum benim için de geçerli...
katılıyorum...
"harika" bir takım kurulmadığı sürece bu sene çok ağlarız o salonda...

Apdi İpekçi'de oynamamız bence gayet iyi olmuş.Çünkü Türkiye'nin en modern salonu ve ulaşımıda gayet kolay.Nerdeyse İstanbul'un göbeğinde.FB'de birkaç sene sonra ayrılacak bu salondan.İyi bir kadro kurulursa Apdi İpekçi'nin dolacağını düşünüyorum.

A.İpekçi her maç dolmayacaktır ama herkesle iddaaya girerimki A.Şahenk'e gelen taraftar sayısının en ez 2 katı taraftar gelecektir A.İpekçi'ye!!!!

İddaa'ya girmek isteyen varmı????