Basketbol kombineleri hakkında!

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Cevdet Akay' Alıntı:
GS Basket org için saha kenarına yakın özel bir yer ayarlansın , bütün arkadaşlarımız kombinelerini ordan alırsa daha iyi olmazmı. ? maçlarımız daha zevkli olur :) t blok gibi :) ama şimdiden söyleyim herkes oraya gelecek ve sonradan başka yerlere kaçmak yok :) eyüp bey kulaklarınızı çınlatıyorum :)
Öyle bir org yaparız yine!

Onu alalım, o gitsin, şu gelsin, şampiyon olalım diyen arkadaşlara!!!!

KOMBİNE ALACAKSINIZ DEĞİLMİ???? :)

Volkan Ozger' Alıntı:
Kombine alıpda sonra biletler 1 ytl olucaksa gerek yok almaya :) zaten ögrenceyiz zaten gecen senı alamadım dert oldu
Volkan burda mangalda kül bırakmıyorsun ama iş kombine almaya geldiğinde tıssssss!!!

Bu konudada keşke yakıp yıksaydın o zaman isteklerin daha bir anlamlı olurdu!!!

Abi bunu yazarken insanların maddi durumunu bilipde yazmanı tercih ederim ??? Ailevi durumunu bilipde yazmanı tercih ederim sorumluluk durumunu bilipde sölemeni tercih ederim bence daha güzel olur ;)

Bende almak isterdim gecen sezon nasip olmadı ama kac maca geldim onuda ben bilirim neyse önemlide degil aslında kimseye burda kac mac gelmisim kac mac gitmisim diye anlatsam ne olur anlatmasam ne olur ama kiminin begenmedigi 170 ytl insanlar 1 hafta calısıp ailesine baktıgı bir ülkedeyiz eyüp abi bunu SAKIN UNUTMA

Volkan Ozger' Alıntı:
Abi bunu yazarken insanların maddi durumunu bilipde yazmanı tercih ederim ??? Ailevi durumunu bilipde yazmanı tercih ederim sorumluluk durumunu bilipde sölemeni tercih ederim bence daha güzel olur ;)
Volkan yedin bitirdin beni :) :)
100 liralık kombine için söylediklerine bak, bir daha düşün bence!!!

EYÜP abi kac maca geldigimi biliyomusun 100 için insanlar 1 hafta calısıyo sende bunu biliyomusun herkesin senın gibi cafesi felan yok vede bakmakla yükümlü oldukları insanlar bence sen iyice bir düsün nasıl bir ülkede yasadıgımızı herseye zam gelipde maasa zam gelmeyen tek ülkeyiz

100 YTL 1 sey degilse benim adıma sen al abi ozman benim 100 ytl yok ben bu konuda suan cok ciddyim herkesın durumunu bilerek konusmak lazım suan 100 ytl verme lüksüm yok ama senın için önemsiz para ise sen abilik yapda bana al !!!

Volkan işin cılkını çıkardın, kombine alma ok ama bu şekilde mazeret üretme!!!

Ben annemin karnından kafe ile doğmadım öğrencilikte yaptım işçilikte yaptım, bir şeyi çok yapmak istediğimde ne yapıp edip yaptım!!!
Bir maç için, bir gezi için, bir konser vs.... için aylarca para biriktirdiğimi bilirim!!!

Geçen sene bazı arkadaşların cebinde metelik olmadan dolaşıp son parasını kombineye verdiklerini gördüm!!!

Bu mesele sahiplenme meselesi, isteme meselesi, sen bu forumun en aktif üyelerindensin senin için bu mesele muhakkak yapman gereken birşey olmalı bence!!!

Ayrıca 100 ytl den 2-3 taksitle satılacak kombine için bunları yazıyorsan özür diliyorum, benimki almaya teşvik etmekti!!!

Volkan Ozger' Alıntı:
EYÜP abi kac maca geldigimi biliyomusun 100 için insanlar 1 hafta calısıyo sende bunu biliyomusun herkesin senın gibi cafesi felan yok vede bakmakla yükümlü oldukları insanlar bence sen iyice bir düsün nasıl bir ülkede yasadıgımızı herseye zam gelipde maasa zam gelmeyen tek ülkeyiz

100 YTL 1 sey degilse benim adıma sen al abi ozman benim 100 ytl yok ben bu konuda suan cok ciddyim herkesın durumunu bilerek konusmak lazım suan 100 ytl verme lüksüm yok ama senın için önemsiz para ise sen abilik yapda bana al !!!
Bir kaç arkadaşa alacağım ama sana değil!!!

Volkan Ozger' Alıntı:
Abi cıvkını cıkarmak degil bende bu sene cebımden para biriktirerek 6 7 maca geldım !!! HERKESIN DURUMU 1DEGİL
Volkan benim amacım seni zorlamak değil, tabiki sen karar vereceksin ama bence durumunu zorla biraz almaya çalış insana mutluluk veriyor :)

Kombine meselesinde bu gecelik son bir kelam edeyim.

Arkadaşlar daha iyi bir Galatasaray için klübümüze destek olmalıyız, durumu olan arkadaşlar muhakkak bu kombineleri almalılar diyorum.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Kombine meselesinde bu gecelik son bir kelam edeyim.

Arkadaşlar daha iyi bir Galatasaray için klübümüze destek olmalıyız, durumu olan arkadaşlar muhakkak bu kombineleri almalılar diyorum.

Eyüp Abi ; Sen satışa çıkacağı günü söyle o gün alacağım ...
İçimizdeki GALATSARAYLI RUH daima canlı kalacaktır ...

Re:

Saygın AKEL' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":bsa1bl81]Kombine meselesinde bu gecelik son bir kelam edeyim.

İçimizdeki GALATSARAYLI RUH daima canlı kalacaktır ...[/quote:bsa1bl81]Beraber gideceğiz almaya o zaman ;)

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Saygın AKEL":tajgzddo][quote="Eyüp YILDIZ":tajgzddo]Kombine meselesinde bu gecelik son bir kelam edeyim.

İçimizdeki GALATSARAYLI RUH daima canlı kalacaktır ...[/quote:tajgzddo]Beraber gideceğiz almaya o zaman ;)[/quote:tajgzddo]
Tamam Eyüp Abi öylesi çok daha güzel olur zaten ...

İpekçi'de oynanırsa fiyatlar dahada artar; fakat bu sene taraftarlık değilde her maçtan kendi adıma birşeyler kapmak için uğraşıcam..

Kombine alırsamda saha içi alırım çok büyük ihtimal..

Fiyatları bir görseydik.

Barış Çamur' Alıntı:
İpekçi'de oynanırsa fiyatlar dahada artar; fakat bu sene taraftarlık değilde her maçtan kendi adıma birşeyler kapmak için uğraşıcam..

Fiyatları bir görseydik.

Çekirdekçi mi olacaksın Barış.. :)

Neyse sen birşeyler kapmaya çalış tabii..Kendini geliştirmek adına.Biz bağırmaya hazırız zaten. :p

Haa.. Unutmadan söyleyeyim sanırım sen guard mevkiinde oynuyordun.

Dee Brwn seneye de bizde oynarsa bence saha içi kombine almana gerek yok.. :)

Rakip takım guardını izlerim diyorsan orası ayrı mesele.. :p

Tugay Aktepe' Alıntı:
[quote="Barış Çamur":3mu57mnb]İpekçi'de oynanırsa fiyatlar dahada artar; fakat bu sene taraftarlık değilde her maçtan kendi adıma birşeyler kapmak için uğraşıcam..

Fiyatları bir görseydik.

Çekirdekçi mi olacaksın Barış.. :)
Neyse sen birşeyler kapmaya çalış tabii..Kendini geliştirmek adına.Biz bağırmaya hazırız zaten. :p
Haa.. Unutmadan söyleyeyim sanırım sen guard mevkiinde oynuyordun.
Dee Brwn seneye de bizde oynarsa bence saha içi kombine almana gerek yok.. :)
Rakip takım guardını izlerim diyorsan orası ayrı mesele.. :p[/quote:3mu57mnb]

Çekirdekçi olmam tabii =) Gerektiği yerde gerektiği zaman müdahale ile tepkimi koyarım 8)
Evet guardım vede bu sene alınacak iyi bir guardı izleyerek, her maç notlar alarak kendimi geliştiricem birşeyler kapmaya çalışıcam.