Basketbol Takımımızın 2009-2010 Yapılandırılması

Gelecek sene hakkında görüşlere, yapılması gerekenlere, tavsiyelere, düşüncelere, bilgilere buradan devam edelim.

Bu konuyu ben açacaktım.Burak benden önce davranmış umarım yönetimde önce davranır.Bu yapılanma için ben olsam pazartesi başlardım yeni bir sayfa açmak için düğmeye basardım
Ayrıca ben olsam maçtan hemen sonra İstifa ettiğimi açıklardım sezon için de istifa etmesinin doğru olmadığını belirttim ama şu an istifa etmesinin tam vaktidir Mincinozlu ve bütün teknik ekibin

Benim şimdilik sadece bir isteğim var o da eğer hedef yine 4. lük ise şanlı Galatasaray isminin ardından Cafe Crownu kaldıralım, kendi imkanlarımızla şerefli mücadelimizi verelim.

Mehmet E. Güneş' Alıntı:
Benim şimdilik sadece bir isteğim var o da eğer hedef yine 4. lük ise şanlı Galatasaray isminin ardından Cafe Crownu kaldıralım, kendi imkanlarımızla şerefli mücadelimizi verelim.

Bence bunu geçiniz, bu ekonomik krizde basketbolda tutunmak istiyorsan sponsor şart.

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Mehmet E. Güneş":zajvzzgu]Benim şimdilik sadece bir isteğim var o da eğer hedef yine 4. lük ise şanlı Galatasaray isminin ardından Cafe Crownu kaldıralım, kendi imkanlarımızla şerefli mücadelimizi verelim.

Bence bunu geçiniz, bu ekonomik krizde basketbolda tutunmak istiyorsan sponsor şart.[/quote:zajvzzgu]

tamam haklısın abi sponsor şart ama aksi durumda bile şimdiki durumdan farklı olmaz.
4. değil 5.- 6. oluruz efesten yine maç alamayız eğer sponsorluk böyleyse istemem GSCC, GS adı yeter bana.

Bundan üç sene evvel "yeni yapılanma" diyerek Murat Özyer getirildi. Murat Özyer takımı play-out noktasından alıp belli bir seviyeye dek taşıdı. Kendisini kişisel sebeplerle istemeyenler oldu. Sürekli ayağını kaydırmaya çalıştılar. Bir sezon direndi, Avrupa'da yarı final geldi. Bir sonraki sezon da direnmek istedi fakat, ok yaydan çıkmıştı bir kere... Daha sezon başında "isyenmeyen adam" yaftası vurulmuştu. Sezon ortasında sadece iki yenilgisi varken "camiayı şampiyonluğa inandıramadı" gerekçesiyle gönderildi. Biz de gidebilir dedik, çünkü artık şube içinde nifak tohumları büyümüş, vücut bulmuş ve başarılı olmak namümkün hale gelmişti. Galatasaray'ın birkaç sezon önce başlattığı yeni yapılanma böylece amacına ulaşamadan bitmiş oldu. Neticede tarihinin en kötü sonuçlarını alan bir takım ortaya çıktı. Üstelik tarihinin en pahalı kadrosuyla!

Evet, şimdi tekrar üç sene öncesine döndük. "Yeni yapılanma" diyerek, muhtemelen pek de yeni olmayan benzer senaryoların tezahürünü izleyeceğiz. Zira bu şube iflas etmiş, bu şubede artık sadece birilerinin keyfi yerine gelsin diye yapılan günlük işler var.

Ümidinizi kırmak istemem ama, bu şubeden, daha doğrusu erkek baksetbol takımından mevcut düzenle pek de umutlu olmayın derim. Tabii şampiyonluk bekliyorsanız...

Hayır, biz şampiyonluk beklemiyoruz; bize play-off oynamak da yeter diyenlerdenseniz bu takım 1-2 milyon dolarlık bütçelerle de, koçsuz da olsa play-off oynar. Birkaç atletik oyuncu, birkaç smaç, birkaç artistik hareket keyifle izlersiniz.

Herşeyi bir kenarı koyup, kurtuluşu sorarsanız; kurtuluş temizlikten geçiyor... Bu şubeyi ele geçirmiş basketboldan ve organizasyondan bihaber zihniyetin temizlenmesinden... Galatasaray basketbol şubesi basketbolu bilen, daha huzurlu bir ortamda ve birbirine güvenen kişilerce yönetilmedikçe iflah olmaz.

Ne kadar tanırsınız Tuğrul DEMİR'i? 70 yaşının üzerinde birine yaratık diye hitap ediyorsunuz.. Yoksa birileri sizi yanlış bilgiler ile donatıp şuna saldırın diye hedef mi gösteriyior... Ayrıca herkes gibi oda maça gelmekte özgürdür, ayrıca divan üyesidir...

Zihni Öztürk' Alıntı:
Ne kadar tanırsınız Tuğrul DEMİR'i? 70 yaşının üzerinde birine yaratık diye hitap ediyorsunuz.. Yoksa birileri sizi yanlış bilgiler ile donatıp şuna saldırın diye hedef mi gösteriyior...

En ufak bir tepkide her seferinde taraftara küfürle yanıt veremez.Sanki gösterilen tepki ona...

Yaşı kaç olur olursa olsun!!!

İlk önce ağzını düzeltsin!!!

Zihni Öztürk' Alıntı:
Ne kadar tanırsınız Tuğrul DEMİR'i? 70 yaşının üzerinde birine yaratık diye hitap ediyorsunuz.. Yoksa birileri sizi yanlış bilgiler ile donatıp şuna saldırın diye hedef mi gösteriyior... Ayrıca herkes gibi oda maça gelmekte özgürdür, ayrıca divan üyesidir...

Zihni Abi maçta bir olay yaşandı ve sanırım kardeşimiz de maçtaydı gördü.Ben Koray Hoca etti sandım ancak kulubun demirbaşı Tuğrul Demir küfür etmiş.
İşte Galatasaray'ı yönetenler.ister 70 yaşında ol ister 700 Galatasaray Lisesi terbiyesi alan bir üstada yakışmıyor, Ayıp vallahi bu lisede herşeyi öğretiyorlar terbiye öğretmiyorlar mı anlam veremiyorum.

Ahmed Abi'ye katılıyorum ve ekliyorum küfür edenlerin ağzına da biber sürülmelidir.

Zihni Öztürk' Alıntı:

O yaşta ki adama yaratık demek doğru değil ama sizin Yunus'u başkasının dolduruşuna gelmekle suçlamanızda doğru değil. Siz Yunus'u ne kadar tanıyorsunuz ki...

Anlattığınız küfür olayına dair net bir bilgim olmadan yorum yapamıyacağım ama uslübünüz hoş değil.. Ayrıca her kötü olayda Tuğrul DEMİR ismini ortaya atmak çözüm değil.. Kulüpte resmi bir görevi yok..Murat ÖZYER i başarısız bulduğunu, Koray MİNCİNOZLU ile bu işlerin yürümeyeceğini Başkana kendi fikri olarak iletmiş bir kişidir.. Kimseyi göreve getirme yada alma yetkisi yoktur.. Murat ÖZYER in görevden alınmasını Tuğrul DEMİR e yıkmak olayları görmemekten başka birşey değildir.

Başkan da herhalde birilerinin lafıyla hareket edecek biri değildir..

Zihni Öztürk' Alıntı:

Zihni Abi maçta bir olay yaşandı ve sanırım kardeşimiz de maçtaydı gördü.Ben Koray Hoca etti sandım ancak kulubun demirbaşı Tuğrul Demir küfür etmiş.
İşte Galatasaray'ı yönetenler.ister 70 yaşında ol ister 700 Galatasaray Lisesi terbiyesi alan bir üstada yakışmıyor, Ayıp vallahi bu lisede herşeyi öğretiyorlar terbiye öğretmiyorlar mı anlam veremiyorum.Olayın tam içeriğini bilmiyorum ancak birileri Koray Hoca'ya laf attı, sonra da Tuğrul Demir'in ayağa kalkdığı görüldü.

Ahmed Abi'ye katılıyorum ve ekliyorum küfür edenlerin ağzına da biber sürülmelidir.